So You Think You Can Dance - Тема 3

  • 11 094
  • 441
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 505
Кейла "физиономията"  Mr. Green беше упрекната и от Найджъл че от солото й нищо не става, защото не е могла  един вид да си събере мислите. Авиком-че, що да не обича барбита бе. Точно след самбата на Кейла  този, който направи фима Hairspray (забравих му името, съжалявам), възторжено възкликна - Има Бог, защото само той може да създаде това момиче. (не мога да цитирам точно)  А и на мене Кейла ми стана симпатична именно след този танц. Въпреки че не се справи перфектно с техниката, такава страст и огън и необузданост излъчваше... Ама вече не я харесвам.  Flutter

# 61
  • Мнения: 1 775
Солото на Кейла беше точно "претъпкано", както се изрази Найджъл. Според мен тя не очакваше да е в застрашените и не беше готова, импровизираше, плюс това нервите си казват думата. Не ми е станала несимпатична, ще следя как се държи занапред и тогава ще преценя за себе си. Определено е страхотна танцьорка и изпълнителка, обаче. Много интересно, че хореографиите на завърналите се Шейн и Брайън бяха в дъното. Между другото, тази година нещо ми се губи Дан Каръти, не че толкова много съм се затъжила за творчеството му, просто отбелязвам. Grinning

Разбирам несъгласието ти, и на мен не ми направи впечатление "физиономията", но забранителният тон е неуместен. Стига да не е в разрез с правилата на форума, всеки споделя мнението си и обсъжда както и каквото намери за добре. Peace

# 62
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Не ме разбрахте
исках да кажа че не е нормално да се радваш като те номинират.И двамата с Макс бяха шокирани и не успяха да се съберат за соло даже Кейла според мен психически рухна през вечерта.
А това че съдиите я харесват много би трябвало да се дължи на факта ,че те имат много повече впечатления върху всички участници в шоуто не само като качества а и като характери.
Ние все пак имаме само два епизода изяви и това което ни бе показано в кастингите.
Аз лично не мога само по това да кажа .."тази се е взела на сериозно"или"няма достойнство"
И това важи за всеки участник.За сега ги наблюдавам и очаквам с нетърпение да видя кой как ще се развие.

# 63
  • Мнения: 1 775
И двамата с Макс бяха шокирани и не успяха да се съберат за соло даже Кейла според мен психически рухна през вечерта.
Да, абсолютно, това е и моето мнение. Peace

Аз започнах да си мисля вече кой мога и кой не мога да прежаля. Много ми е трудно да предвидя кой ще е следващият напуснал.

Аде и Мелиса за сега ме изненадват много приятно, надявам се да продължават и занапред. А Asuka и Витолио просто не мога да ги харесам. Колкото и да е ужасно, ще си призная, че танцът им изобщо не ми повлия емоционално, може би заради това, че не ми допадат самите танцьори.

А за Кейтлин исках да ви питам. Найджъл я обвини във Вегас, че танцува "старомодно", аз съм съгласна с него. Нищо интересно и различно не виждам в стила й. Вие какво мислите?

# 64
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Аз си мисля че при определянето на топ 20 съдиите до голяма степен се ръководят от стремежа хем технични танцьори да има,хем да показват различни стилове,хем уникални участници.
Това понякога води до отпадане на много добри танцьори за сметка на разновидността на участниците.
Специално за момчешките номинации тази седмица може би самобитността на Капоно му даде предимство пред Макс,защото той въпреки ограниченията на стила си за двата танца се справи доста добре.

# 65
  • Мнения: 505
  че хореографиите на завърналите се Шейн и Брайън бяха в дъното. Между другото, тази година нещо ми се губи Дан Каръти, не че толкова много съм се затъжила за творчеството му, просто отбелязвам. Grinning
Да бе, това исках и аз да коментирам с вас, че на Шейн и двете му хореографии бяха в ботъм 3.  Laughing  Дан дори се не сещам кой беше пък.
Аде и Мелиса за мене не са изненада. Харесвам си ги от първия танц. Витолио не ми е любимец, но Оска или както беше там.   Crazy Страхотна е според мене.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 891
molestosa , за първи сезон така се разминаваме с теб - не е истина !  Rolling Eyes
Тази Asuka за мен е най-бедна откъм техника. Направо се движи инфантилно. Наричай ме Ави за краткост,че ще имаме диалози с теб много.  Mr. Green Hug
Относно Кейтлин и Кейла - и двете са ми еднакво старомодни. Кейла обаче скача добре, разтяга перфектно,бърза е и не си позволява да маркира като Кейтлин.
Ходих да гледам ' физиономията ' - не трепнах дори. Но аз съм калена. Изгледала съм нашия МА , където се изсипват суперлативи и няма градивна критика. Айдълите ни се държаха като световни звезди , без никакъв респект към жури и публика.
Така че Кейла я отмятам в графата - момиче , което принципно не се усмихва често.

# 67
  • Мнения: 1 775
Между другото, тази година нещо ми се губи Дан Каръти, не че толкова много съм се затъжила за творчеството му, просто отбелязвам. Grinning
Дан дори се не сещам кой беше пък.
Не се и учудвам, нищо по-запомнящо се не е направил като че ли. Ето го все пак:

# 68
  • Мнения: 505
А да бе, сетих се. Хич не ми липсва.

# 69
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
  че хореографиите на завърналите се Шейн и Брайън бяха в дъното.
Да бе, това исках и аз да коментирам с вас, че на Шейн и двете му хореографии бяха в ботъм 3.  :

И на мен ми направи впечатление. Аз гледам предаването откъм развлекателната му част. Не мога да вляза в тона на част от списващите. В началото някои от двойките като че ли не им достигаше малко синхрон. Харесаха ми - Ранди и Еван, Джанет и Брандън, Карла и Джонатан.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 891
На мен Дан Карати ми липсва , по -точно очите му...  Grinning
Като те погледне , имаш чувството , че минава през теб - сладък е.  Whistling

Стич , благодаря за снимката !  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 505
Права си, Авче, че мненията са ни различни този сезон.  Mr. Green

# 72
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Искате ли да обсъдим и съдиите?
Дан Карати-много откровен в мнинията си но като хореограф на мен не ми е любимец.
Адам Шанкман-винаги е някак като превъзбуден, никога не критикува градивно, общо взето все окуражава участниците.
Мери Мърфи-в двете крайности.Понякога много честна ,понякога само крещи екзалтирано  и преиграва,но общо взето разведрява обстановката.
Найджъл Литгоу-може би най-реалистичен и безпристрастен.
Мия Майкълс-направо страховита.Никога не знаеш какво ще каже.
Лил Си-не очаквах от създателя на кръмпа да е толкова в час с детайли от другите стилове.Приятно ме изненадва факта че е откровен и винаги се обосновава детайлно защо мнението му е такова.Малко ми е трудно да го разбирам само.

# 73
  • Мнения: 1 775
Табъта и Наполиън също не казват нищо по същество, а общо взето повтарят мненията на другите съдии. Като че ли не обичат да критикуват много и предпочитат да окуражават танцьорите.
Лил'Си ми е много забавен с неговите аналогии, но понякога се налага да поглеждам в речника, за да му схвана мисълта.
Уейд беше откровен, но и тактичен в критиките си, когато беше съдия (3ти сезон, мисля).
Адам също ми е забавен, обичам такива живописни лица, като неговото. Вярно е, че е повече емоционален, отколкото обективен, но е свежарка. И на него не му е приятно да критикува остро.
За Найджъл, Мери и Мия общо взето съм на същото мнение.

# 74
  • Мнения: 505
На мене любимец ми е Найджъл - много точен и остроумен. Почти винаги намира правилните думи. Никога няма да го забравя това http://www.youtube.com/watch?v=I7Xay69vJSw   Mr. Green

Не знаех Лил Си да е създал кръмпа... Все си мислех, че е нещо като народен танц...

Общи условия

Активация на акаунт