Как да разпознаете "старото куче" във форума

  • 6 352
  • 143
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Чета форума сигурно от 4-5 години, но не съм се регистрирала.Друго си е да си млад smile3503

# 31
  • Мнения: 24 467
Да, свежо е много, поздравления, а е и вярно. Елитен или с желание да е такъв, кучкарникът си е първо и основно кучкарник.
За мен основна характеристика по темата е участие тук заради самото участие и създаване на образ, а не заради темите и ползата от тях.
Записах се да следя развоя, понеже е петък.

# 32
  • Мнения: 87
"Стилът форумско поведение" по-точно ми прилича на липсата на такъв
или още по-точно ми прилича на шофирането по пътищата, където е пълно с комплексари, седнали зад волана на луксозната си кола и си мислят, че са много важни и велики.
Колата не прави човека...

Та и тук така - персони, с нищо не блестящи  в реалността, дават мило и драго да се
превърнат във форумски легенди или в т.нар. "стари куч(ета)ки...
Форъмут не прави човека и не те прави човек...

# 33
  • Мнения: 59
 Hug
 Самата истина Joy

# 34
  • Мнения: 87

3. Старите кучета, може и да са стари, но са кучета, а както знаем песовете се придвижват на глутници. Като всяко зло, старото куче никога не идва само. Обикновено, появата на едно старо куче в темата ви е сигурен знак, че скоро ще бъдете заобиколени от цялата глутница. От този момент нататък бъдете нащрек, защото, както знаете, от реакцията на един член на глутницата, зависи дали ще ви разкъсат или ще размахат опашки. Ако имате баничка в себе си, хвърлете я на водача. Ако не, направете комплимент, съгласете с негово мнение или просто си плюйте на темата и зарежете темата си в лапите и зъбите им.

 

И над това ли ви се налага специално да се замисляте?... Новачки!

ivonska, искаш ли баничка?
Но, не ми приличаш на водач...ще си я запазя.

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Сега всичко ми се изяснява. Започвам да разбирам защо някой път разни потребители се държат така с мен  Cry

# 36
  • Мнения: 4 785

Дали? Треперя от страх...бррррр

Ти да не се опитваш да станеш с един скок старо куче, че така се включваш
директно в подкрепа на "старите"?  Whistling

Пошегувах се.... newsm78 Пиша от достатъчно дълго време - не изявявам желание...

# 37
  • Мнения: 641
Прави ми впечатление, че напоследък точно "новаците" се опитват да ръфат "старото".
А старите пък така ги мързи, че новака пак не успява да блесне.
Ще да е от жегата.
Май омесих двете теми  Crazy

А тези дето ръфат още не са от старите, ма не са и новаци. Нещо като зам. директор.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 412
Honey,  смях се с глас.
Благодаря ти, имаш очарователен стил, чувство за хумор и ти предричам бляскаво форумско бъдеще.
Аз, разбира се, съм млада, във всяко отношение, включително и форумско, но със сигурност, когато открия гореупоменатите данни, не мога да се сдържа да не направя комлимент.

# 39
# 40
  • Мнения: 6 713
Форумът е пълно отражение на реалността. Поне за мен. С времето хората имат предпочитания, виждат се по срещи, нормално е да има "стари кучета".
Повечето неща във форума са ми ясни, хич не се впечатлявам вече.... Пиша в теми, които ми се виждат интересни и точка.
Абе не го ли взимате прекалено насериозно форума??? Thinking

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора Shocked


 
  Възникна следната грешка при публикуването на новото мнение:
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.
 


Аааааа, кво става тука??  Crazy

# 41
  • София
  • Мнения: 3 099
ivonska, искаш ли баничка?
Но, не ми приличаш на водач...ще си я запазя.

Не смея да стана водач - пазят мястото за теб.  Hug

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Научили са урока "Старото куче е такова, защото е лошо." Колкото повече се зъбим, толкова повече напредваме в йерархията. Все пак, не говорим за стари пудели.

# 43
  • Мнения: 6 713
Ааааа, само да си кажа, че не ми харесва, че повечето стари си крият статуса - дали са онлайн или не!??! Ей, само това ме дразни.... Rolling Eyes

# 44
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, Лурдес, от малко паленце я знам тази опция. Няма връзка.

Общи условия

Активация на акаунт