Трябва ли да се водят децата на ортопед когато проходят?

  • 2 840
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 097
Бях се поинтересувала преди за прегледите при ортопед... Да, трябва да се отиде след прохождането. Не веднага, но поне след 2-3 месеца. Така и ще направя. Нищо, което касае здравето на детето ми, не е излишно (все тая дали прегледът се покрива от тъпата здравна каса или не).

# 16
  • София
  • Мнения: 292
И нашият ортопед каза да отидем 2-3 месеца след като проходи.

Нашият каза същото  Peace

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не въпреки, че си го мислих Thinking

# 18
  • Мнения: 2 013
Да,ходи се на 2м,на 6м и след прохождане.

# 19
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Цитат
На ортопед бяхме първия път през втори месец , сега при ненавършен 6-ти и доктора ни каза два месеца след прохождане да отидем отново профилактично.

Вие при Янакиев ли ходихте?( видях че сте от ПЛовдив затова питам) защотото точно той ми каза че трябва да ида на 1 година като проходи Peace

и ние го водихме при Янакиев още на 1 месец после на 6 месеца също и същия този доктор ни каза на нас на 2 годинки е следващия преглед
странно newsm78 не ни  е казал на нас след като проходи да го водим

# 20
  • Мнения: 1 740
И ние ходихме 2 и 6 месец. След като проходи не сме го водили.

# 21
  • Мнения: 6 713
За пръв път чувам!

# 22
  • Мнения: 657
Бях се поинтересувала преди за прегледите при ортопед... Да, трябва да се отиде след прохождането. Не веднага, но поне след 2-3 месеца. Така и ще направя. Нищо, което касае здравето на детето ми, не е излишно (все тая дали прегледът се покрива от тъпата здравна каса или не).

И аз мисля така. Peace Ние я водихме в 4ти и в 9ти месец, а скоро ще станат 2 месеца откакто проходи и пак ще я заведа. Heart Eyes

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
След като проходи не съм я водила. Водих я до 10 ден от раждането по препоръка не педи.

# 24
  • Мнения: 9 442
Не са ни казвали такова нещо.Заведохме малката,когато беше намесец и половина и ни казаха към 6-я месец да отидем пак.

# 25
  • Мнения: 3 500
Да, ние я заведохме малко след като проходи. Имаше полза.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 549
Ако няма проблеми не мисля,че трябва да се водят.

# 27
  • София
  • Мнения: 388
И на нас ни каза ортопеда да я заведем като проходи. И ще се наложи,защото криви едното краче навътре. Предполагам,че личната няма да ми даде направление, но това не е най-важното.

# 28
  • Мнения: 1 341
Да.
Водих я на 1 или 2м беше и след това когато проходи.
Ортопеда искаше да я види как е с крачетата след като е проходила.
Настоявай за направление пред педиатъра си, те никога не им достигат. ooooh!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ортопеда , при който водих детето каза, че задължителни са прегледите в 1 и 5 месец, след прохождането е желателно .

Общи условия

Активация на акаунт