ЯНУАРКИ 2010 за ФМ се стягат......(6)

  • 11 142
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 345
Ех Цветенцееее  Hug защо не са те приели като има и кръвоизлив и да ти слагат инжекционно лекарство?

# 61
  • Мнения: 9 486
Мама Цоцоланка  Hug
Това с Рая е мн неприятно Confused...дано бързо овладеете положението и ѝ мине по-скоро Hug
Добре че не сте се треснали много..ламарини се оправят.

Еvка бременните са освободени от потребителски такси Naughty, плащаме единствено при взимане на кръв.

stasina добре дошла  bouquet

Svetlencetoo влез в подфорума "здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване"-има инфо по въпроса Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 52
    Цветенцето, и аз мисля, че трябва да те приемат в болница да полежиш няколко дни, аз нямах отлепване и пак решиха, че така е по-добре. Казаха ми, че дори и вкъщи да почивам, все ще ставам за нещо... пък там само до тоалетна. Не се стряскай, но ако се наложи по-добре се съгласи.  Hug

# 63
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
запис  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 675
Дано детенцето на Мама Цоци се оправи бързо, а Цветинцето да пази повече леглото. Peace
Днес ми сервираха една новина, че утре трябва да ходим на концерт от 20.00 ч., на някакъв военен оркестър.Било покана, ама като гледам как ни изгледа шефката май е задължително.Само, че аз няма да отида, защото по това време вече съм достатъчно гроги.Не ми стига това, че работя по 8 часа на ден.Хората пазят леглата в къщи, а аз си ходя на бачкане, защото съм  Crazy, но на концерт няма да ме накарат да отида дори и Мадона да дойде да пее.

# 65
  • Ловеч
  • Мнения: 54
 Лежах в болница няколко дни,сега си почивам по цял ден ставам само до компа,
но вчера ми беше малко повече пътуването и ето я изненадата.
Важното е че вече всичко е наред.  bouquet

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета и бебоци!
Товя е моята първа бременност, термина ми е за 16.01.2010г.
Ще се радвам да ме приемете при вас и да си разменяме полезни съвети и информация.

# 67
  • Мнения: 0
Благодаря ,че писахте след мен ...малко се поуспокоих...няма да мисля повече за лоши неща...пък то божа работа!!! Добре дошли на новите!

# 68
  • Мнения: 97
Минавам за едно бързо  love001

# 69
  • Мнения: 366
Здравейте и в новата темичка Simple Smile
Изобщо не сме 87, поне няколко от пишещите липсваме на първа страничка, а и съм сигурна, че има много четящи или пък чакащи 12-та г.с., за да се запишат.......
Ако може мен да ме запишете вече с официален от консултацията термин 26-ти януари, трета бременност, макар, че е по-правилно да пишем очакваме трето детенце, тъй като доста бременностти......... е ясно де.

Дано наистина няма повече "зацапване" в темата. От моята гинеколожка знам, че ако е леко и кафеникаво, едва ли е нещо сериозно. Аз имах някакви кафеникави нижки втората бременност, но след ехографа се успокоихме, всичко беше наред, та от тогава знам, че ако е силно кръвотечението, тогава да бягам към болницата, ако нея я няма на смяна.....

Не се шашкайте за тези разминавания с термина от ехография и последен цикъл. Те в различните апарати са заложени различни осреднени стойности, а вашите сакчета и бебета ги сравняват именно с тях. Моите е двете кукли в началото бяха назад с по 10-15 дни, после пък в средата на бременността вече страдаха от "гигантизъм", накрая си се родиха 3750/53 и 3500/52, което за нашите размери си е съвсем нормално.

Съжалявам за болничките и дано бързо се оправят, както и пострадалата кола Simple Smile

Поздрави и цевулки на всички и лека и ползотворна седмица Simple Smile

# 70
  • Мнения: 11 607
Моля, Моля:

Изобщо не сме 87, поне няколко от пишещите липсваме на първа страничка, а и съм сигурна, че има много четящи или пък чакащи 12-та г.с., за да се запишат.......
Ако може мен да ме запишете вече с официален от консултацията термин 26-ти януари, трета бременност, макар, че е по-правилно да пишем очакваме трето детенце, тъй като доста бременностти......... е ясно де.



Г-жо Стил, вписани сте на 1 стр. още от началото на тази нова тема(за справка виж датата и часът на новата тема). За другата нямам претенции и не се наемам да споря, защото знам,че съм виновна, че не направих навреме промените. Но за тази тема - отивам на дуел....... Термина съм го сложила според лентичката, която видях в подписа Ви.

Дали са 87 мами - уж броих вниматлено, но не изключвам грешки. А съм броила само тези, които все пак са се престрашили да пишат...За другите - отговорност не нося, когато решат - ще ги броя и тях....То има винаги гости, скрити, така че.....който писал - е преброен, който не е писал - не е преброен.....


Току-що ми донесоха резултатите от пълната кръвна картина и урина - всичко ми е в норма и резултатите са повече от добри. И......мъж ми и да е изневерявал - полово предавани болести не е донесъл в къщи - сифилиса ми е отрицателен. Grinning

# 71
  • Мнения: 780
Здравейте милички много сте изписали днес Mr. Green
Аз цял ден бях на работа много съм изморена  Tired не знам как ще изкарам цяла седмица така  Confused

За  ФМ и аз да питам на 30.06 съм на преглед при новата доки за старата вече ви каза че е безотговорна както и да е та тогава ще съм в 10г.с. и мисля след прегледа т.е. след консултация с нея да мисля къде и кога точно да записвам час за ФМ късно ли ще е нали към 12 г.с. се прави първата  Thinking

# 72
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет банда..само да се отчета тука два се скъсах от  Sick и днеска вече на лекар да ми изпише Torecan supp.
Минах и през магарето..и през УЗ имаме си мъниче 3,3 см. с тупкащо сърчице, плацента на предната стена според УЗ съм 10 седмица, но разлика от 4 дни не е разлика така че термина мисля да не го меним..Имаме си и снимчица  Simple Smile

http://i55.photobucket.com/albums/g142/mihof33/sakche2.jpg?t=1245132225

След две седмици ме вика пак за ФМ.
Аз принципно мислех да не ходя до 12седмица, но това повръщане просто вече край няма.
Почнах леко и кръв да бльокам, към това съм получила едни много шарени кръвоизливчета по цялото лице и при клепачите от напъването ..
Отчетох се..Сега съм добре като изключим сутрешния маратон...Мисля торекана да го ползвам, само ако пак почна безспирното.

Стайл, какво стана при тебе и мъжлето ти.

Мама Це дано бързо да се мине на детенцето ти. Hug

Kasmet_Viara_Jivot, едно сладоледче и едно зръчно...нищо не e  ..Aко ми се прияде ги омитам та ако ще да са от азбест..и без това много неща сега не мога да лизна .. Aз днеска ядох шоколадена вафла дето преди месец като от тамян бягах от нея.
 Embarassed

За кървенето от носа, редовно и от венците вече почна ..за жалост точно като първия път.
Не болка за умиране, ама е гадно. ooooh!

За носенето на дечицата, налага се да я вдигам ..тревожи ме, но е неизбежно.Остава ми само да мисля позитивно. Flutter

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 09:05 от ivalex

# 73
  • Мнения: 4
Мили бъдещи майки със сълзи на очи ви пожелавам лека бременност и здрави и красиви деца
Току що лекарите  ми казаха тежката си дума-мисед.
Надявам се в най-скоро време отново да съм сред вас
 Cry Cry Cry

# 74
  • София
  • Мнения: 52
     Миличка, virrtual, много съжалявам, бъди силна и не се отчайвай!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт