Отговори
# 255
  • Мнения: 140
Мила, Деси я се усмихни и не мисли за глупости Kissing Heart Поздрави на прекрасният съпруг! Flutter
Гери, честито зъбче на малкият Гошко Hug
Поздрав от нас  bouquet

# 256
  • Мнения: 1 796
Ха добър ден,

Много горещо по форума днес...
Само 2 приказки по горещата тема, аз досега не съм взимала отношение, защото си мислех, че момичето може да си има основателна причина за забавянето, но днешните оправдания ми приличат малко на гузна съвест.
Деси, не се коси, недей да страдаш заради другите Hug
Евала на мъжа ти Peace

# 257
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Леле,2 дни не съм чела ,а гледай какво станало  ooooh!
Деси,прегърни и целуни малкото си съкровище и не се коси  Hug
Тук в СЗ много жега ,ужас  sweating
Гери,честито зъбче,ще го видим в петък надявам се  Hug

# 258
  • Мнения: 360
леле Ками страшни перчеми имате Joy

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Зъбче и в Пловдив е жега.А като се предвид,че пека и кекс  Sick.В кухнята не се диша

# 260
  • Мнения: 17
Аааааа Деси да цунеш твоя благоверен по бузката от нас ей така приятелски. Браво на него, знае си той как да си те приласкае и успокой.  smile3521
 Кементар по темата няма д аправя то е ясно , просто случката нека да не те обезверява и да не те отказва от добрините. Човек се учи докато е жив са казали мъдрите.  Heart Eyes
 Ъха и аз се възхищавах на перчема на малката буба на Ками много пънкарско  newsm51

# 261
  • Мнения: 140
леле Ками страшни перчеми имате Joy

Ще ходим на рок концерт, готови сме с прическата newsm06. Както ми писа една приятелка, след като я видя трябва да ни вземат за талисман на групата dance

# 262
  • София
  • Мнения: 66
Хей ни на в Банско Simple Smile



# 263
  • Мнения: 356
Сега се върнахме от консултация.6420 гр и 65 см.Док каза след 2 седмици да почвам с пюретата.Аз нали се опитах да дам морков ама не и хареса и повече не повторих.За слузта ми каза да не се притеснявам за сега.Имало нещо като бебешки колит,та от това може да е.Биха ни 3-я пентаксим и дано да нямаме странични реакции и този път.

# 264
  • Мнения: 242
Зъбче и в Пловдив е жега.А като се предвид,че пека и кекс  Sick.В кухнята не се диша

Елфитка,аз пък правя тиквички на фурна и след това започвам да приготвям джолан ooooh! В хола и кухнята /те са свързани/  е точно 28 градуса,а навън в момента е 39 градуса #Crazy Днес ще се излиза май към 6-7 ч....
В тая връзка да попитам мамите с климатици,дали ги пускате или не заради бебоците? Защото ние пускаме климатик обикновено следобед,докато ни няма,но след като се приберем и го спрем,вкъщи пак става топло...

# 265
  • Мнения: 30
Зъбче и в Пловдив е жега.А като се предвид,че пека и кекс  Sick.В кухнята не се диша
Елфитапри вас съм!Толкова ми се яде кекс,ама няма кой да направи/не ме бива в сладките работи,но ей сега отивам да захапя вафлата/
Фокси,при нас климатика е в хола и го пускам бебата като спи в спалнята.
Момичета не се диша sweating

# 266
  • Мнения: 238
Привет, привет!
Без малко да изпусна темата, ама все не стига времето за писане, добре поне, че успявам да прочета всичко.

Деси  Hug Hug Hug, аз няма да коментирам темата, че вече се изтърка. Само искам да споделя това, което си казвам винаги когато се получи нещо подобно - "Всичко се връща! На добрия - добро, на лошия - лошо!"

Да кажа за това как се справям с реването в количката, и по-точно в коша за новородено, защото и ние сме още с него. И Пламена реве, най-вече като и омръзне да лежи, поне аз на това го отдавам, но като я обърна по корем се заиграва с играчките и забравя защо е ревала.  Peace

Ками, много е сладка малката като я гледах как се бори да се поразходи сама Laughing И при нас има опити за пълзене, дори малката успява да си свие крачетата под тялото и да повдигне леко дупето нагоре. Но още не се сеща как да си премести ръцете ....... и по-добре, че май ще се наложи скоро да обезопасяваме ръбовете.

Момичета, не се тревожете, че бебоците ви още не се обръщат. Повярвайте ми, много малко им трябва да се научат, но след това ....... ще има каскадьорски изпълнения .......  Joy  
Ето аз как реших проблема с падането от леглото:
Виждате къде са й играчките, а тя къде е отпрашила ......

И понеже изтървах последните снимкови конкурси ще се изтипосаме с Пламена със снимка от съботната ни разходка до Рилския манастир.

Супер си изкарахме, чист въздух, зеленина ........ а за финал си направихме и пикник малко по-нагоре от манастира. Ето го и доказателството   Wink


Хайде, стига съм ви досаждала ...........

Много целувки на болните бебчета, бързо да оздравяват, за да не тревожат мама  Hug Hug Hug

# 267
  • Мнения: 1 134
Ееее, Карбо, страхотни сте! Трябваше да се организираме предварително и да почерпиш Яна от всички ни за безценните съвети! Hug
И Бобчо е непрекъснато с мокри блузки. Само от зъбки ли може да е това слюнчене?
Започна също и доста да се обръща по корем, но там зацикля и започва да си удря челцето в леглото от яд, че не може да се върне на гръбче. Laughing
Наистина, не се притеснявайте за бебчетата, които не се обръщат. Мими се обърна за първи път на почти 5 месеца, пък сега не може да стои на едно място повече от минутка.

Деси, като дългогодишен форумец (с 10 годишен стаж съм по разни форуми, още преди да се появи този), мога да ти кажа, че тук е идеалното място за раздуване и драматизиране на истории. За представяне на хората в съвсем различната им и често несъществуваща светлина и т.н. и т.н. Така, че не се връзвай и да не ти пука! Hug

# 268
  • София
  • Мнения: 66
МамаЗ, наистина трябваше торта да й занеса на Яна, но нищо.. Другия път ще се реванширам
Яна, наистина съветите ти са безценни!   bouquet

А ето я малката дрисличка на басейна в Огняново Simple Smile



А ето как я захранихме преди няколко дни Simple Smile


И въобще ето я

# 269
  • Мнения: 30
намерете разликите!

Карбо,страхотни снимки!!! newsm10 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт