Отговори
# 285
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Добър вечер от нас Simple Smile

Инесита, Гея, книжките вече пътуват. Само не се учудвайте на опаковките. Отивам в пощата и казвам, че искам да изпратя колетчета и служителката ми казва "Ами опаковали ли сте ги?" и аз й казвам, че искам тук да ги опаковам и тя :"Ааааа, ама нямаме нито кутии, нито пликове"  Shocked Питам я аз откъде се купуват и тя казва "Ами от пощите"  Joy Joy Еееее, направо ме уби! После се разрови и намери една кутия, в която наместих някак книжките на Гея и един по-малък плик за книжката на Инесита. Поисках още един плик, за да сложа двойна защита, ама този беше последния  Mr. Green Добре че са си в плика от магазина... Е, дълго стана, ама беше направо абсурдно и смешно Simple Smile

Ох, май зъбки ни растат... То са едни лиги, едно ЧУДО! И рев, рев, дъвкане, пак рев.....Не знам къде се намирам.

М@м@, що така, бре? Стана ми интересно Simple Smile Ще чакаме разкази и снимки.

Наде, чудни семейни снимки!  Heart Eyes Много е сладка малката бузанка!

Лара, безаварийно пътуване и само по хубави пътища да ви води новата кола! Hug

И аз да ви почерпя, че от вчера и ние сме с нова кола - 7 местна! Joy То за нашата дружина друга не върши работа Simple Smile




# 286
  • Мнения: 173
Хайде привет официално и от нас Simple Smile
Както вече писах, вече сме със зъбче, май и второто се задава, но Гого е много кисел, постоянно плаче, явно го боли детенцето, почнах да давам Панадол, че се мъчи  Cry
Миленка, при мама и тати е супер  Party Сестра ми е тук, племенницата, покрай нея много мами с бебенца, абе лудница, и ако знаете какви бели правят, не се спират, живот и здраве и нас това ни чака  Crazy
Карбо, виждам лека изневяра, Гого ревнува  Laughing но нали ви е за първи път ви прощаваме  Joy
Деси, ти си страхотен човек и не си заслужава да се ядосваш, няма да коментирам нищо, то всичко е ясно  Peace
А за срещата в петък - аз съм на линия още в 9 ч, нямам търпение се видим  Hug

Имах и още да пиша  newsm78
Коте, Ларакрофт, честити ви  travel Леко и безаварийно !

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 20:09 от geri_kkoleva

# 287
  • София
  • Мнения: 216
Момичета, какво стана със срещата пред "Народния" за утре, ще има ли, няма ли да има и ако да към колко часа? Simple Smile

# 288
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Коте, много благодаря! Hug Стана ми супер смешно Mr. Green

# 289
# 290
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Сетих се какво щях да питам. Има ли някой борил крустите по традиционния начин с мазане с бебешко олио? Защото тъпия скъп шампоан на А-дерма ги махна до едно ниво и край! Другите си стоят и не мърдат  Twisted Evil А не помня как се правеше номера...

Общи условия

Активация на акаунт