Отговори
# 270
  • Мнения: 356
Карбо,адашката е страхотна!!!!Много готини снимки!

# 271
  • Мнения: 89
Ками,Сияна е като едно малко рок динозавърче! Laughing

Карбо,ех,че хубаво е на този басеин!Как изкарахте?Разкажи за хотела и за Огняново,че само съм слушала,не съм стигала до там.

Дарима,как е Ника?Нищо не казваш,значи е добре вече,нали?

# 272
  • София
  • Мнения: 83
Карбо много хубави снимчици.Изкарали те си супер.И аз вече искам.

И да почерпя, защото от снощи си имаме нова кола, а другата остава за мен  Peace, че е по-малка.Утре ще я регистрираме.


Ето го и виртуалния ресторант  Laughing Laughing Laughing

# 273
  • Мнения: 30
Толо, HugНика е добре.Пием си антибиотика,денем или няма температура или е 37 точно/незнам нормално ли или не.Вечер вече вдига до към 37.4 ,а после като я приспивам ,пада и става нормална 36.7-8.Така всеки ден за сега.Вие правихте ли си изследвания след болницата?Сега нямате темп. вече,нали?Аз се притеснявам да не би да явлачим тая бактерия още от болницата,от раждането/понеже с Ками раждахме в една и съща болница, и нейната Сиянка също й откриха е.коли,но в гърлото./Та ако е така,и ако е при нас от 4 месеца ooooh!дали ще се отървем от тая гад!
По болниците,вместо да лекуват,се прихващат всякакви гадинки #Cussing out
п.п.МОМИЧЕТА,КАЖЕТЕ НЯКОЙ ПРЕПАРАТ ЗА ПОД И ЗА МЕБЕЛИ,КОЙТО НЕ САМО ДА ПОВИСТВА,НО И ДА ДЕЗЕНФЕКТИРА/ЗА ДЪРВО И ПЛОЧКИ/ Praynig

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 16:28 от Darima

# 274
  • Мнения: 356
larakroft1,честито!Леко и безаварийно шофиране!

# 275
  • Мнения: 140

п.п.МОМИЧЕТА,КАЖЕТЕ НЯКОЙ ПРЕПАРАТ ЗА ПОД И ЗА МЕБЕЛИ,КОЙТО НЕ САМО ДА ПОВИСТВА,НО И ДА ДЕЗЕНФЕКТИРА/ЗА ДЪРВО И ПЛОЧКИ/ Praynig
Еколаб,  има ги  в Метро. За професионална употреба  са , можеш да ги намериш на щанда с битовата химия за хотели и т.н. Ползват се разредени в определено съотношение, в зависимост от нивото на дезинфекция, което искаш да постигнеш Flutter Вкъщи използвам Медикс и Доместос, прекалената дезинфекция не е хубаво нещо Peace
larakroft1, честита нова количка!

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 17:26 от kamelllia19

# 276
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 775
Оф, аз докато се разпиша и тя темата ще свърши ooooh!
Деска, не се тормози, злато, за глупости Hug А мъж ти е сладур Wink За понемчването - и аз съм така, за жалост... Понемчила съм се явно, щом държа на уговорки и спазване на правила... Карай да върви... То си остава за тази дама. Ти си чиста пред себе си и не е нужно да се тормозиш, че си направила добро Hug
Ей, много готини снимки Hug И страхотни бебешори си имаме.
 Peace
Голяма жега, не е живот това Sick
Аз малко липсвах, ама тия дни ми беше леко тъжно и не ми се пишеше и влизаше Sad Ще наваксвам пак. А и даже не отпразнувахме месечинката Sad

# 277
  • Мнения: 95
Момичета..мъжа ми прие целувките и поздравите Laughing
Гея,жега ааа а тук е 25 градуса...и от 24 часа не е валяло Winkно може би от петък почва дъжд.... Laughing
На болничките ..бързо да се оправят Hug
Ларакрофт..Честита нова кола,леко и без аварийно каране Hug

# 278
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 775
Оф, Деси, завидях ти Mr. Green
Ларакрофт, със здраве да си я ползваш колата и да е безаварийно!

# 279
  • София
  • Мнения: 83
Благодаря ви момичета.

Искам да ви питам знаете ли някоя фирма в София, която почиства дивани.(например с Рейнбол)

# 280
  • София
  • Мнения: 216
Ей, момичета, аз реших да прочета най-накрая тая "априлска" темичка и исках само да ви кажа, че се радвам, че родих февруари  Hug, другото което се чудя  newsm78 според мен "зелено ако" е по-малка обида от това да подходиш с ироничен тон към човек, направил ти подарък само, за да се оправдаеш преди някой от приятелите ти да е мернал наша тема и да е разбрал що за човек си наистина, то малко като гузен негонен бяга, както никой не кометира темата там, въпреки че Деси вече им беше казала за проблема, така изведнъж сутринта влиза въпросното око и започва да коментира "крупната сума"...според мен, ако някой мод си върши наистина работата - ще изтрие и това мнение, поне да няма спорове, а ние пък много сме обиждали въпросната мама, ами аз не помня такова нещо, казали сме си мнението за постъпката, то ние не можем да познаваме човека, та постъпките и постовете му говорят за него тук, та...ако някой априлски мод чете тук, моля, ако е възможно или да не се трият мнения по темата или да се изтрият всички...Simple Smile Аааам Доре, войната не е хубаво нещо, ама не може винаги да подлагаме задник, човек си има достойнство и аз съм на мнение, че трябва да си го защитава...оххх, цял ден бях на разходка и като се върнах и вместо да чета за срещичката утре - чета тези неща, затова се поизнервих леко...Деси,  Hug, другите мами са ти казали всичко  Grinning

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 18:42 от iva_angel

# 281
  • Мнения: 360
момичета аз след малко излизам и чак утре сутрин ще видя какво сте се разбрали за утре.тази вечер сме на купон с тати и ще сп;им довечера сами малката  я зарязвам на баба и  Winkдовечера ще има гуши без да трябва да скачам през 10 мин да наглеждам бебана.

# 282
  • в гората
  • Мнения: 25
 Здравейте маменцааа  Hug Hug Hug,
 много ми липсвахте.Ние в събота заминахме за Велинград за десет дена, да ама днес сме си вече вкъщи  Party.Само един съвет ще дам НЕ ХОДЕТЕ ВЪВ ВЕЛИНГРАД!!!Щото е голяма прецакня.Сега отивам да ви чета, че доста съм изпуснала, а после ще разкажа повече за "почивката". Hug  Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 89
Що така,бе м@м@Joy Честно казано и на мен там не ми харесва.Единствено в хотел "Велина "беше супер,като изключим удивително нескпосания готвач в иначе хубавия ресторант... ooooh! Планината също била с много добри маршрути,но аз колкото пъти съм ходила все не успявам да стигна много далече.. Whistling Но вие явно сте имали "интересни" преживявания,щом сте съкратили даже почивката...Чакаме разкази! Laughing

# 284
  • София
  • Мнения: 216
Хахах, за пореден път вече сме по-малко февруарки, отколкото априлки в наш'та тема, в тяхната горе-дол същото положението, айде стига бе момичета, ситуацията се реши, айде вече кой откъде е и стига сме си надзъртали през шпионките, не сме на по 15 Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт