Как да кажа....?!?!?!?

  • 5 759
  • 124
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 013
Аз знам,че на погачата на бебето не трябва да разчупва питката жена (момиче) в цикъл.За посещения изобщо не съм чувала подобно нещо.
Иначе аз на самата погача направо си казах който е наразположен да си каже за да знам кой да избирам за питката...Никой не се е възмутил от въпроса ми,даже напротив,повечето знаеха за това и всички си казаха кой е,и кой не е. Peace

# 46
  • Мнения: 998
Това са пълни глупости за мен.Нали бебетата се раждат в родилни отделения ,където
персонала в по-голямата си част е съставен от жени-акушерки ,лекарки...
Те явно трябва да излизат всеки месец по няколко дни в болнични за да не припарват
до бебоците Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 3 524
И как да го предотвратя без да обидя никого????
според мен- никак, от теб зависи дали да надаваш ухо на подобни суеверия или не Peace

# 48
  • Мнения: 11 004
Пълни глупости са това, бабешки суеверия.
Преди време в една тема за суеверията четох, че по време на погачата домакинята намерила употребявана превръзка в кошчето в тоалетната и тъй като със сигурност била на някоя от гостенките, веднага ги накарала да си признаят коя е нарушила правилото. ooooh! ooooh!

# 49
  • Мнения: 288
Боже , боже , хора , нормални ли сте , в кой век живеете Shocked Shocked

Искай да се легитимират с менструалното календарче в ръка  Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 13
Това и аз съм го чувала, само че не за обрив ,а че ще спре кърмата на мамата. На което мога само да отговоря с - ХАХАХАХАХАХА.
Това са пълни глупости... Sick

# 51
  • Мнения: 251
 Joy Joy Joy Joy Joy

За пръв път чувам подобно нещо! Някаква бабина деветина ли е, не знам, но е глупаво! Естествено ако не си мие ръцете след посещението на тоалетна въпросната, която е в цикъл, можи и да се обрине бебето! Но да не влиза при бебе- не знам!

Много правилно!
Е такава щуротия не бях чувала!Тия хора в кой век живеят ooooh! ooooh! ooooh!
Това има ли го вече в Шапчицата?newsm78

# 52
  • Мнения: 718
Майка ми не ми даваше да ходя при кръщелницата си като беше бебе поради същата причина  Joy Като я питах как така ще се обрине бебето, тя не можа да отговори и аз спрях да обръщам внимание. За сведение - детето не се обрина  Wink

# 53
  • Мнения: 397
 ooooh! ooooh! ooooh!   Бооожееее, всеки ден научавам някакви абсурди............

# 54
  • София
  • Мнения: 622
Не го бях чувала и добре, че никой от роднините ми също  Mr. Green Съвет: по-лесно е да отсяваш нещата, които чуваш, отколкото да се опитваш деликатно да ги спазваш.

# 55
  • Мнения: 7 474
Поредната глупост. По-страшното е, че има млади жени, които им се връзват. Confused

# 56
  • Мнения: 781
Това го чух от една приятелка. И не е забранено да идват на посещение, но трябва да му кажат на бебчо на ушенце, че са неразположени и преди да си тръгнат да ти дадат конец от дрехата си. Конеца се слагал във ваната като го капеш. Така сам чувала.  LaughingЗа погачата е същото

# 57
  • Мнения: 5 393
Това има ли го вече в Шапчицата?newsm78

Не, ама ей сега ще го копна Laughing

# 58
  • Мнения: 1 046
 ooooh!
ама има ли още подобни неща неразисквани.
Не се ли изморихте да затормозявате мозъците с подобни приказки, я се отдайте на децата си и си гледайте кефа.

# 59
  • Мнения: 1 464
Преди 2 месеца на мен ми го каза една стара циганка.Няма обаче да казвам какво каза,че следва ако все пак при бебето влезне жена в цикъл,защото като се сетя още ми се повдига smile3505

Общи условия

Активация на акаунт