Помогнете със съвет - не се вижда ембрион...

  • 120 803
  • 150
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 136
ivaneta, стискам ти палци  newsm17! На 29.06 обезателно пиши!

# 31
  • Мнения: 6
Здравейте,
При мен ситуацията е следната - след инсеминация съм с положителен тест за бременност, но вече втора седмица лекарката не вижда нищо в матката. Закъснението ми е 11 дена и мисля, че вече би трябвало да се види нещо. Казаха ми да изчакам още 1 седмица и тогава ако няма нищо означавало, че е извънматочна и следва лапароскопия. Но все пак имало надежда да се появи. Някой имал ли е такова закъснение без да се вижда нищо?

# 32
  • София
  • Мнения: 2 908
Таня по принцип на 20 дни закъснение се вижда със сигурност,ако има нещо,а при теб са минали 11 дена така че изчакй още седмица,както ти е казала лекарката.Стискам плаци. Praynig

# 33
  • Мнения: 3 066
И при мен бе така само ембрионален сак и без ембрион! След 2 седмици мъчителни мисли  на скенера видях сърчицето й да тупти и сега бяга наоколо лазейки! Изчакай си скана!

# 34
  • Мнения: 58
И при мен бе така само ембрионален сак и без ембрион! След 2 седмици мъчителни мисли  на скенера видях сърчицето й да тупти и сега бяга наоколо лазейки! Изчакай си скана!

Дай Боже и при мен да е така! Понеделник наближава и се надявам да не се налага да чакам още седмица (и)! Тогава ще ми е 23 ден от закъснението. Дори и при моята късна овулация трябва да се види и точицата в сакчето. Ще ви пиша.

# 35
  • Мнения: 3 066
И при мен бе така само ембрионален сак и без ембрион! След 2 седмици мъчителни мисли  на скенера видях сърчицето й да тупти и сега бяга наоколо лазейки! Изчакай си скана!

Дай Боже и при мен да е така! Понеделник наближава и се надявам да не се налага да чакам още седмица (и)! Тогава ще ми е 23 ден от закъснението. Дори и при моята късна овулация трябва да се види и точицата в сакчето. Ще ви пиша.
Стискаме палци! Hug Praynig

# 36
  • Мнения: 443
Здравейте,
При мен ситуацията е следната - след инсеминация съм с положителен тест за бременност, но вече втора седмица лекарката не вижда нищо в матката. Закъснението ми е 11 дена и мисля, че вече би трябвало да се види нещо. Казаха ми да изчакам още 1 седмица и тогава ако няма нищо означавало, че е извънматочна и следва лапароскопия. Но все пак имало надежда да се появи. Някой имал ли е такова закъснение без да се вижда нищо?

прили4а ми на моя слу4айно  мен  ме  гледаха   с У3  на   12  ден zакъснение  ,не  видяхме  ниЩо ,последваха 3,4  теста 4гх докато се  установи 4е  е  паднало  ,просто спира рано ра3витие..съжалявам  ,дано не е така   и да  видите  то4ката ,а3 спрях вси4ко и  след 4 дни ми  дойде ве4е 10 ден продължава и  няма да спре скоро ,ка3аха 4е е  от прогестерона,не се от4айвай и не  мисли  негативно,.. Hug

# 37
  • Мнения: 6
Shanna, а до операция не се стигна, така ли? Аз си слагам утрогестан, лекарката каза че ако няма бременност заради него не ми идва, но според кръвния и уринарния тест /до сега 6 от тях/ има бременност. Само не се знае дали е извънматочна, тъй като нищо не се вижда. Ще чакам до 30.06, тогава ще ми е 15 ден закъснение и ако не се виждало нищо и тогава следвала операция. Чудя се дали да не изчакаме още Thinking

# 38
  • Мнения: 255
това ми е много познато Laughing Миналата година по това време и аз така се бях ошашкала. Закаснями, отивам на ехограф 11 дни след закъснението на цикала и нищо няма  Thinking .След седмиоца отивам пак вече се виждаше сакчето без ембриома newsm78. Направо се бях побъркала накрая излезе че просто съм имала късна овулация и буквално съм заченала 3-4 дни преди цикала. И бебка все вървеше с три седмици назад от тяхните изчисления.  Grinning

# 39
  • Мнения: 13 815
Таня
знам че изчакването е трудно но просто запази спокойствие, каквото и да се е случило вече е факт, просто ти трябва време за да узнаеш.
Разбира се всички се надяаме да видиш точицата следващия ехограф.
  bouquet

Иванета чакаме и от теб добри новини .
 Hug

# 40
  • Мнения: 6
при мен овулацията беше стимулирана и забременях след инсеминация - така че деня би трябвало да е ясен. Пък знам ли, нали всяко правило си има изключения Simple Smile

# 41
  • Мнения: 31
Здравей Ivanetka,
И при мен ситуацията октомври месец беше същата. След няколко теста с блди втори чертички ходих при трима доктори #2gunfire, кой от кой с по умни съвети докараха ме и с извънматочна,имаше сакче без ембрион(единия и сакче не видя), но да изчакам 10ина дни. Тези дни бяха най-ужасните от както се помня-ни жива ни умряла. Сега погледнах следващия преглед съм била в 7гс+3дни, тогава вече се видя ембриончето и дори сърчицето биеше(на 3Д ехограф). Почуствах се най-щастливия човек на света Heart Eyes Сега сам последна седмица на бременността си и всеки момент очаквам малкия мъж да се появи след толкоа очакване stork-boy Искренно се надявам че ситуацията при теб е същата и цялото чакане си е заслужавало Hug

# 42
  • Мнения: 443
Shanna, а до операция не се стигна, така ли? Аз си слагам утрогестан, лекарката каза че ако няма бременност заради него не ми идва, но според кръвния и уринарния тест /до сега 6 от тях/ има бременност. Само не се знае дали е извънматочна, тъй като нищо не се вижда. Ще чакам до 30.06, тогава ще ми е 15 ден закъснение и ако не се виждало нищо и тогава следвала операция. Чудя се дали да не изчакаме още Thinking

не  не  се  стигна,по дати  бях  в 5 седмица и няколко  дни когато не  видя док  то4ка и каzа да спирам  вси4ко,съЩия ден направих 4ГХ  240 покаzа ,спрях  вси4ко  тест  след 1 седмица каzаха ,дойде ми  след  4 дни   ,теста след  седмица покаzа 274,бе6е се пока4ил,но съЩетвременно кървях ,и  понеже то4ка нямаШе,трябва6е да направя оЩе един тест  след оЩе 5 дни  с надеждата 4е с кървенето си е  оти6ло,направих пак  тест и  ве4е стойностите бяха 169,сега на  2ри трябва да направя оЩе един  тест,неждувременно 10 ден  кървя нормално ,и ако някой след  спонтаннен може да ми каже колко време  продължава това кървене имайки се впредвид 4е органиzма сам  си го  иzхвърли ,не се приеснявай  има6е  оЩе едн а жена с  съЩата  диагно3а   и док  каzа 4е се  слу4ва доста  4есто  както при  Инвитро ,инсеминации  така и при  естествените zабременявания...просто недотам ка4ествена  яйцеклетка. Hug

# 43
  • Мнения: 9 973
имай надежда,в началото често стават грешки

# 44
  • Мнения: 58
Момичетаааааааааааааааааа! Laughing Laughing Laughing
Днес бях на преглед и се видя биещото сърчице на 23 ден от закъснението. Всичко е наред.
Пожелавам на всички момичета в моето положение да видят същото. Чудото става и когато си на 35!
Благодаря ви за подкрепата!

Общи условия

Активация на акаунт