Как се вдига температура?

  • 26 460
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Предполагам, че сливиците са подути, което наистина може да причини смущения в дишането, но не е задължително. Парадокс, но е факт - на малката ми дъщеря сливиците също се уголемяват много при възпаление, почти се допират, но не й пречи и не казва да й е трудно да диша.

# 46
  • Мнения: 26
В случая ми беше предложен кръвен метод в краен случай, но исках да се информирам за други алтернативи. Лично работя в аптека и ако исках да ползвам химия, щях да съм си отворила чекмеджето или да съм си я поръчала от големия доставчик или международната аптека. Темата беше знаете ли как, а не какво мислите. Съжалявам, че питах, на въпреки това благодаря  bouquet

 Shocked Shocked Shocked
?!? Какво работиш в тая аптека? Не се излагай, моля те!! В МУ се учи патофизиология.......  Naughty Повече от видно е, че дори не знаеш къде се намира сградата на ФФ! Какво има да се информираш.... "алтернативите" са в научната литература, а не във форумите! Лекарите са я изчели и затова практикуват!
Какъв е този кръвен метод?! Кой ти го предложи? ooooh! ooooh! ooooh! ....."краен случай" .... #Crazy....
Боооожееее, страшно безхаберие.....  чекмеджета..., международни аптеки.....и какво ще извадиш от това чекмедже?  ooooh! ooooh!
Боже, боже... и на краставо куче не пожелавам стопанин като теб! Ще се правиш на лекар... ми, ти си за докладване пред отдел "Закрила на детето"!! Naughty


....очаквам тема "Трапанацията - същност и значение в съвременното самолечение!"

# 47
  • Мнения: 801
Мога само да кажа, че процедурите които направихме през уикенда, дадоха резултати. Бяхме два дена на "тропически басейн" със допълнение лайкова парна баня, солен басейн и whirlpool. Смяната на температурите доведе до имунна реакция, детето дори вдигна самостоятелно температура 38,4- 38,5°C в продължение на 9 часа. За първи път от седмици диша и спи спокойно. Днес бяхме на контролен при УНГ и детски (при който не бяхме досега). Ще продължаваме със плуване, сауна и солен термален басейн, поне 2 пъти седмично за стимулиране на имунитета.
Лично не бях ходила на сауна, но сега разбирам защо финладците дори раждат децата си в сауната.

Общи условия

Активация на акаунт