Piz Buin

  • 22 527
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
http://www.apteki-optima.com/?cid=86&productID=3742
това някой поръчвал ли го е ?ползвали ли сте го.какъв е резултата

# 31
  • Мнения: 29
Аз си поръчах от ebay uk - 200 мл 15 фактор и 200 мл 30 фактор ( от серията им предпазваща и от слънчева алергия). Цената им + пощенските до БГ излезе 42 лв. Дойдоха за 3 работни дни. Дали съм доволна ще разбера след няколко дни  Grinning.

# 32
  • Мнения: 31 227
Аз съм най-доволна точно от 30 и от 15 фактор.

# 33
  • Мнения: 29
Аз съм най-доволна точно от 30 и от 15 фактор.


Дано и аз да остана доволна Praynig Тази година не съм си подготвила кожата за плаж - нито един солариум. Така че отивам "на голо" Laughing

# 34
днес ходих до Гърция и си взех Piz buin skin radiance face cream за 9 евро ..Някой ползвал ли го е? За пръв път ще ползвам слънцезащитни продукти на тази марка, дано не ми излязат пъпчици, защото кожата ми е много чувствителна

# 35
  • Мнения: 56
В Гърция тази марка се продава по супермаркетите-чудно ми е защо в Бг се продава в аптеките Rolling Eyes и толкова трудно се намира? newsm78

# 36
  • Мнения: 483
В Гърция тази марка се продава по супермаркетите-чудно ми е защо в Бг се продава в аптеките Rolling Eyes и толкова трудно се намира? newsm78
Защото бяха спряли вноса и всички количества се изчерпаха. Тази година има внос, но е много ограничен и се продават на много малко места.

# 37
  • Мнения: 164
http://www.apteki-optima.com/?cid=86&productID=3259
Момичета,някоя от вас да е ползвала това чудо?
Пише,че има предпазващи филтри,но няма указан фактор  newsm78.
Аптекарката ме увери,че ще е достатъчно предпазващо средство и няма да изгоря,но друга ми каза ,че не е достатъчно и,че това е само ускорител за тен.Така или инъче аз вече го купих,но Ви моля ако сте го ползвали да споделите дали е достатъчна защитата му или не?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 57
Aз съм го ползвала, но определено не е за бяла кожа, а за кожа, която вече има тен или не е предразположена към изгаряне. Според мен е добре да започнеш с по - висок фактор и после с този продукт. Peace

# 39
  • Мнения: 164
Aз съм го ползвала, но определено не е за бяла кожа, а за кожа, която вече има тен или не е предразположена към изгаряне. Според мен е добре да започнеш с по - висок фактор и после с този продукт. Peace

S-ena,аз имам  тен от солариум и 3-4 слънчеви бани,смяташ ли,че в такъв случай мога да разчитам само на PIZ BUIN BRONZE като достатъчно? Peace

# 40
  • Варна
  • Мнения: 57
Не искам да те обърквам но щом кожата ти има основа, т.е. не е бяла, можеш да си го използваш.

# 41
  • Мнения: 164
Не искам да те обърквам но щом кожата ти има основа, т.е. не е бяла, можеш да си го използваш.

s-ena   bouquet

# 42
  • Мнения: 505
Още едно място във Варна - срещу бензиностанцията на OMV (ъгъла на д-р Железкова и МИР). Много хубав магазин за медицинска козметика, с учудващо добре подготвени консултанти. Цените са в рамките на 35 - 40 лв., в зависимост от продукта. Тази седмица обещаха, че ще доставят и сухо олио. 

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Кое е сухото олио? Това ли?

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 14:05 от mari6a

# 44
  • Мнения: 505
Да, от тази серия е

Общи условия

Активация на акаунт