Кое първото нещо което казват дечицата ви когато се събудят?

  • 5 525
  • 164
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31
"Добро утро мамо, наспинках сееееее !"

# 46
  • София
  • Мнения: 978
Синът ми е голям бъбривец. Първите му думи сутрин са- "Мамо, дай сок , моля, татко е на работа има ли днес палачинки, кога отиваме на разходка, къде е пингвина, къде е дядо, къде е Еди /това е едно зайче/, има ли говнетки /превод-гръмотевички/ и други подобни поне 10минутни монологчета.

# 47
  • Мнения: 413
какао или банан, после - "мамо ела"

# 48
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Синът ми е голям бъбривец. Първите му думи сутрин са- "Мамо, дай сок , моля, татко е на работа има ли днес палачинки, кога отиваме на разходка, къде е пингвина, къде е дядо, къде е Еди /това е едно зайче/, има ли говнетки /превод-гръмотевички/ и други подобни поне 10минутни монологчета.
Леле мале...супер е.

# 49
  • Мнения: 206
Първите му думи са "Днес е почивка , наи?" т.е." днес няма да ходя на детска градина , нали?" Всяка сутрин е това.

# 50
  • Мнения: 5 591

Oсвен това казва  "мамо, искам сок".

# 51
  • Мнения: 2 011
Синът ми е голям бъбривец. Първите му думи сутрин са- "Мамо, дай сок , моля, татко е на работа има ли днес палачинки, кога отиваме на разходка, къде е пингвина, къде е дядо, къде е Еди /това е едно зайче/, има ли говнетки /превод-гръмотевички/ и други подобни поне 10минутни монологчета.

 Laughing  Laughing Сладур...

Моята се буди обикновенно преди мен сутрин(към 9ч.) и ми вика:"Мамата стани,Габито стани"...

# 52
  • Мнения: 1 669
Първата дума е АМ, после ТАТТИ Wink

# 53
  • Мнения: 2 478
Напоследък първото му изречение след отваряне на очите е "ваканция е, нали?".  Laughing

Милият! Колко му се иска да е все ваканция  Grinning

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
С отварянето на очите: "Мамо хайде да излизаме вънка"

# 55
  • SOFIA
  • Мнения: 158
Като се събуди казва:"Даге си мамоооо/татеее/, аз се набудих." Grinning

# 56
  • Мнения: 657
Има ли нещо вкусно за ядене и  къде ще ме водиш Laughing

# 57
  • Мнения: 2 334
Мамааааа,Татииииии,ати(че и се  ака или пика) и започва да скача и да търси кучето  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 808
"Мамо, събудих се" и ако времето е слънчево :"А, има слънце, ще ходим навън".  Sunglasses

# 59
  • Мнения: 1
Вани като стане първот което казва е: Аз будих айде и вие!!!Крещи докато всички не станат, това е в 8часа обикновено, ако не и по рано днес например беше в 6:00.

Общи условия

Активация на акаунт