Дързост и красота - 37 ...за грешките и прошките...

  • 14 476
  • 442
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 343
"Тейлър сигурно е облякла нощница на пожарникарчета"... Joy

 hahaha Joy Joy Joy hahaha

# 16
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
О, Тейлър, значи твоето оправдание е стоенето пред лицето на смъртта..Интересно, защо ли не приложи същото оправдание и, когато беше саркастична към Брук относно Ник и леярната.. Crazy

# 17
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Господи, ама много ми липсва Марси smile3514 smile3514
Марси, къде се изгуби  baloni

# 18
  • Мнения: 1 343
" ДОбре че този път не ми остави писмо "  hahaha hahaha hahaha

# 19
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
..ами аз няма какво да кажа..Ридж днес говори изключително добре Mr. Green...и глупавото излъчване заби... #Cussing out

# 20
# 21
  • Мнения: 6 529
" ДОбре че този път не ми остави писмо "  hahaha hahaha hahaha
Рич май забрави как й изневери с Морган!?
Еееее, и защо не се нахвърли сега върху Хектор, както тогава върху Ник, че се бил възползвал от ситуацията, ауууу сега като се сетя, май Брук като спа с  Джеймс , пак той беше виновен  Shocked

# 22
  • Мнения: 1 343
" ДОбре че този път не ми остави писмо "  hahaha hahaha hahaha
Рич май забрави как й изневери с Морган!?
Еееее, и защо не се нахвърли сега върху Хектор, както тогава върху Ник, че се бил възползвал от ситуацията, ауууу сега като се сетя, май Брук като спа с  Джеймс , пак той беше виновен  Shocked

Разликата е че Брук никога не му е изневерявала Simple Smile Разбираш ли винаги са били с прекратени отношения.  НИКОГА не е изневерявала. както и Рич на Тейлър между другото.

# 23
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Не опира до изневярата, а до премълчаването, криенето..до това опира..Тейлър разбра за Морган, Ридж не го е крил..минаха през това..Ридж какво и каза сега "..като се сетя как се отнасяше към мен и грешките ми.."

Ами изпитвам леко съжаление към Тейлър  Rolling Eyes, но заради отношението и към Брук като цяло, занейки, че самата тя не е пример за подражание, е,  заради това, днес думите на Ридж ме изпълват с тихо задоволство.. Peace

marsia да не би да изпълни желанието си да напусне темата? Rolling Eyes

Тейлър два пъти каза - "Ридж, аз днес ти разкривам душата си"...казва го така, сякаш Ридж трябва да седне срещу нея да блесне с поглед и да мълчи и да я слуша с благоговение..само защото "ангела" е решил да го осветли със ставащото в душата му.. Crazy О, и сега, когато не и изнася, изведнъж "Не съм идеална".., а когато Стефка я четкаше, нямаше нищо против да приема безропотно комплиментите и.. Crazy..когато натриваше носа на Брук, също нямаше против да е моралния стожер, непогрешимата, идеалната за Ридж.. Crazy

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 10:52 от Izida

# 24
  • Мнения: 4 496
Какво презрение имаше в очите на Рич...малеее... newsm09
Чак в един момент ми дожаля за Т...

Монолозите на Рич къртят миФки просто!  Crazy

# 25
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
В къщата на Брук продължава обичайната караница между нея и Стефани. fight Явно е уплашена,защото ако не е така,няма да идва тук и да я моли да не се намесва.Стефани й казва,че каквото и да е направила,пак ще е по-добра за Ридж от нея.
Ник и Бриджит си говорят за това дали има още чувства към майка й.Тя знае,че такива мощни чувства не могат да изчезнат за една нощ,Брук винаги ще присъства в живота им.но тя иска майка й да й вярва,Ник да бъде откровен с нея.Той казва,че не може да погледна на майка й като на тъща.Бриджит се усмихва-тя не го очаква. reverance
След малко идва Брук да им каже за посещението на Стефани по-рано.Казва,че според нея тя е дошла да я предупреди да стои настрана от Ридж, а не толкова да не казва за целувката.Вероятно се страхува бракът между двамата да не се разпадне.Бриджит е ядосана на Стефани ,която е прикривала Тейлър толкова години.Заради нея тя симулира сърдечна атака и по този начин Брук бе лишена от възможността да бъде с Ридж.Сега би могло да има втори шанс за двамата.
 lalalalaРидж все още не може да повярва,че Тейлър ме казва,че е правила секс с Джеймс.Пита дали го обича.Не,той беше просто приятел,те са щели да умрат.Ридж пита защо му казва чак сега.Казала му е в писмо,но Стефани е скрила писмото.Ридж побеснява-значи и майка му е в интригата.Тейлър се надява  да й прости,може би се нуждае от време.Ридж е ядосан-толкова години тя е показвала снизхождение и презрение към Брук.Не,той не може да й прости.
Брук е все още в къщата с Ник и Бриджит и обсъждат ситуацията с Ридж и Тейлър.Бриджит се надява Ридж да се върне при майка й,децата да имат баща.Брук и Ник се гледат втренчено.После й казва,че не е негова работа,но мисли,че дори ако Тейлър и Ридж се разделят,тя не трябва да се събира с Ридж.тя му благодари с прегръдка,която едва не прераства в целувка. Heart Eyes
Фелиша е чула съобщението на Стефани към Тейлър да не казва нищо на Ридж.Пита майка си защо е тази паника.Майка й казва,че Тейлър има тайна,опреди много години,която би могла да унищожи брака им,затова е поискала от Тейлър да пази мълчание.Опасява се,че Брук ще се възползва от ситуацията.Фелиша пита защо ще бъда толкова лошо,нали те двамата имат дете.
Ридж е потресен от факта, че съпругата му,която винаги е била блестящ пример за почтеност е могла да има такива тайни.Тейлър изпада в паника,че тя иска да говорят за тях,за нея,за брака им,а той постоянно намесва Брук.Той й припомня колко компромиса е направил,за да бъдат заедно,включително да се откаже от Брук и сина им.Как е могла да го стори тя-перфектният ангел.Тя казва, че не е съвършена.Но той е очаквал от нея именно това. Да бъде съвършена не само отвън,но и отвътре.Той започва да се облича.Тя хваща ръката му и го моли да не я напуска,но той казва,че вече не я познава. newsm50


# 26
  • Мнения: 1 343
А още има и на колене ще пада чак  Twisted Evil
Презрение голямо ... Мисля че наистина никога не я обичал истински.

# 27
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Marsia, златна си  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Тази серия днес показва, как Ридж никога не е обичал истински Тейлър..Мисля че днес най-после се отърси от оковите на казаното ДА по принуда, по задължение, заради чувства  и отоншения били преди 10 години, и които отдавна са останали в миналото.. Whistling

# 29
  • Мнения: 1 343
После й казва,че не е негова работа,но мисли,че дори ако Тейлър и Ридж се разделят,тя не трябва да се събира с Ридж.тя му благодари с прегръдка,която едва не прераства в целувка. Heart Eyes


Хайде сега моля ти се после кой си съчинява . Изобщо нямаше такова нещо.
Даже го прегърна едва едва.

Общи условия

Активация на акаунт