И от есента на ясла 3

  • 10 206
  • 198
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 140
Ню,добре дошла в отбора на колежанчетата. Hug
Не се притеснявай Гери ще се адаптира към децата много бързо.Нали има лелки все пак ако се случи нещо ще разтървават  Laughing
Успех на Гери!  bouquet

Поздрави на всички от нас!  bouquet

# 196
  • Мнения: 277
Ей Ню няма страшно, Гери бързо ще се адаптира в детската действителност, няма да се остави дълго в отбранителна позиция. Пепи пък е от агресорите, но лелките се справят с дисциплината успешно, само два пъти ми се оплакаха в началото и после явно са му намерили майстора Laughing
Пепчо днес си е вкъщи, че в събота ми дигна Т-ра, така еднократно и лека хремичка имаше,  днес му няма нищо, но за всеки случай ще остане при баба. Това ни е първото разболяване за месец и половина ясла;-), като изключим стрептококите в носа, които си ги имаме от преди това.
Весела и здрава седмица на колежаните

# 197
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Хайде, от днес пак сме на ясла! Дано няма повече вируси и високи температури!

Ню, добре дошли в групата на "колежанчетата" с Гери!   bouquet

........................................
Случвало ли ви се е, когато детето ви е болно да ви звъннат от яслата да си го вземете?
.......................
А сега един въпрос към отказалите памперса в яслата Simple Smile
.........................................
Как стана това при вас?

В нашата ясла се обаждат, когато детето е болно. Един ден пък ми звъняха, защото свършили памперсите - да съм отидела да занеса.  Shocked Аз работя на 15 км. от яслата, казах им, че не мога да дойда, щели да вземат от друго дете, а аз да им го върна на другия ден. Така и не разбрах защо не го направиха без да ми се обаждат! newsm78

За памперсите - аз ги попитах един ден дали да я водя без памперс вече. Но при нас Мони си казваше още като беше с памперс - вече месец сме без, имало е 5-6 издънки, преобуват я веднага.

# 198
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Здравейте мами и колежанчета!
От днес сме пак на ясла и се надявам да се задържим без да боледуваме поне за повечко време  Praynig

Понеделнишки започнахме с много плач още на слизане от колата и така да като не влезе вътре в групата и изведнъж млъкна   Shocked  Постоях 5 минути, изчаках лелката да излезе да вземе другото дете и ми каза, че си е седнал сам на масата да закусва - от което много ми улекна. Малко ме е страх да звънна да попитам какво прави, само дано не плаче  Praynig

Нещото, което ми вдъхна кураж и спокойствие тази сутрин бяха две дечица, които дори не изчакаха да ги преобуят и скоростно влезнаха вътре в групата  newsm10

Успех и късмет на всички сладки колежанчета  Hug

Ню, радвам се, че при вас всичко върви към успешно започване на колежа   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт