ПЛЕВЕН - 109

  • 19 198
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 973
А това е от мен Give In To Me


... а е бил във фантастична форма за предстоящите му концерти ...  Cry

# 31
  • Мнения: 5 026
Аз отпечатъците на Бужи ги "снех" с плантограф - доста сполучливо се получи Simple Smile

# 32
  • Мнения: 29
Фирмени - Бенетон, Марикита, Пума, Адидас, Пуледро,Cycleband, Emporio Junior......други нещо не се сещам.
Всички са по главната и в МОЛ-а.

Благодаря! Това имах в предвид за фирмени.Едва ли ще имам време да обиколя кварталните магазинчета от сорта всичко за всеки Simple Smile.А и по това време на годината този род магазини правят добри намаления.А как се казва "главната"?

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Какво е плантограф?

# 34
  • Мнения: 1 951
Гугъл казва - дървена рамка, покрита с накиснато в щемпелна боя платно с подложен под него лист чиста хартия.

Атракция, от къде го намеи това нещо?

А как се казва "главната"?
"Васил Левски". Пешеходна зона е.

# 35
# 36
  • Мнения: 22 437
Добро утро и от нас.....
голям сън му откарахме с Калина, но тя снощи след луда игра с топките, заспа чак към 00ч. )))))
Времето е приятно, дано само не завали, мисля да се поразкараме по Сторгозия, ако има някой желаещ да се обади. ))))

♠ جبريل , גַּבְרִיאֵל , повечето са по главната улица, Васил Левски е, всеки ще те упъти. Една част са в МОЛа, той също е на централно място.
Но тук не очаквай кой знае какви намаления. ))

# 37
# 38
  • Мнения: 2 070
Стелче, Елена задържа 3-4 дни здрава и сега пак има сополи, вчера вода течеше от нея - бистри сополи от носа, сълзи от очите без да плаче и лиги от устата
Григорова каза - зъби или алергично  Thinking
Иначе миналата седмица и тя повърна - закашля се от сополите и айде - голям купон
Иначе уши, гърло и гърди са и ОК

Каза ми, че мога вече да давам Есберитокс - 3 пъти на ден по 10 капки, аз се чудя още, че е спиртен извлек
И Виброцил, че имало антихистамин вътре
И Ериус, ама айде нема нужда!

Тортата не знам, днес ми е много кисело, Яна е лоша, защото не иска на градина и ми отмъщава

# 39
  • Мнения: 87
Добрютро,
толкова подготока и ентусиазъм, а наш Кирил се намръщи на попарата. Тя майка му скоро няма да отслабне, за разлика от него я изяде с огромен апетит.  Laughing Laughing Laughing
Ентусиазирахте ме с тези отпечатъци, намира ми се едно червило за зор заман ама смотан цвят и в задния двор имам една купчина кори от дърво, поне наум ще ми се получи особено великолепна ръчно правена рамка за крачето ни. След години, когато Майкал Джексън бъде само блед спомен, този сувенир ще се продава в аукциона "Кристи" на изключителна цена. Mr. Green (стига да има кой да го направи)Пожелания и от мен за Валенцето и хубавото време на морето. В крайна сметка и под чадър с чаша с чадърче смяната на климата си оказва влияние. Даже много мразя оная търпана из улиците и плажовете, и бих казала ходенето на море повече ме е изморявало.
Христина на Константина(дано ви минат по-скоро зъбните проблеми) е станала много забавна. Сега фталл само седи и мърмори, че не съм почнала дресировките с нашия по-рано та да имаме и ние програма.  Laughing Laughing Laughing
Да дръпна и едно слово за детските градини, че вчера съм ви опуснала. Почти нямам познати, които да не са били изнудвани от учителките в детските градини за разни дарения. В частност мен също покрай щерката. И си мисля, че това е до организираност на учителките и директорката на дома. Няма родител, който да откаже дарение или друга помощ. Така че като почне сезона, майките активистки да взимат нещата в свои ръце. Хубаво беше покрай изборите да се поизпросят разни работи, ама и безплатната програма на площада е нещо.  Laughing Laughing Laughing
В тая връзка ще ходите ли на Комиците довечера като агитират за БСП?
ДесиЩ ако приемаш съвети иди на очен лекар, навремето много патих от конюктивит и зная ако остане от бацилът и малко и нещата се превръщат в хронични. Нали знаеш при тая диагноза очи, нос гърло са пряко свързани.
Мирама колко на брой са тия топки, че щерката иска басейн пълен с топки да и подаря като забогатея от първата си книга? Laughing Поне си разбрала, че за да слуша Калина има нужда от компания.  Wink

# 40
  • Мнения: 50
Аз не съм знаела ,че ще бъдат тук ,сега разбирам .Аз съм на салса в Съгласие ,та няма начин да не мина от там.
Деси ,досадно с тези сополи ,пък и детето сигурно е нервно.
Тази нощ голяма мъка при нас ,дори като новороден не ме е мъчил толкова.Изпих конска доза мляко с нес  и пак се чувствам като поничка.

# 41
  • Мнения: 22 437
nomadka, топките са 100на брой....но за да се напълни басейн трябват поне 1000топки според мен. ))))

# 42
# 43
  • Мнения: 207
Знаете ли от къде мога да си купя боя за сладки? Спешно е!

# 44
  • Мнения: 2 070
Нищо и няма на Елена на очите вече, просто сълзяха вчера точно както когато се разболява човек и има вирус примерно или алергия, предният път пак беше така - за ден, та не е конюктивит. Днес и сополите вече не излизат навън, а назад, което мен най-много ме дразни, защото предизвикват кашлица. Аман! Аз се изнервям, защото тук винаги е прашно и мръсно колкото и да чистиш. И шумно.

Днес бил Международен ден на НЛО, гледате ли Гала? Аз за капак съм с ПМС по врме на менструация, баси забавата, иде ми да викам наред по всички и да ям шоколад след шоколад.

Не ме кефят Комиците, ама хич, нито пък червената коалиция, нито пък Георги Христов.

И Ели в началото не ядеше попара, но сега и харесва, тая сутрин хапна.

И аз не се чувствам добре след тълпи на морето и сергии, май Джина обичаше така.
На мен никога не са ми искали нищо, нито на познатите ми - това за градините. Но родителите помагат с каквото могат - ушиха покривки, разни информационни материали се носят често...

Общи условия

Активация на акаунт