Пораства МАРТенското ни човече-първо зъбче имаме си вече!

  • 9 346
  • 232
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 734
Ха здравейте и от нас
Аз докато се наканя да изляза и то слънцето взе, че се скри. И се разхождахме наблизо в кватала, че да реагираме бързо като завали.
Да ви се оплача, от 2 дни Лора е много кисела. Чудя се защо след като изби зъбчето стана кисела, обикновено е преди това  newsm78 само иска да хапе и стиска здраво, явно си почесва зъбето.

Бейби Мони  Praynig дано всичко е наред, пиши какво е казала педката
natsti , страшен аватар си си сложила

Сега следва обедна почивка (но само за някой, други имат да гладят цял куп дрехи)  #Cussing out

напълно те разбирам, снощи до 2 стоях да гладя купища  Tired

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Здравейте,и от нас!Доста време не бяхме влизали във форума,съжалявам...Но днес да ви се похвалим...Петър става на 4 месеца.Почерпете се от нас...

# 182
  • Мнения: 18
Оф, писах , писах и ни спряха тока!

Светле- мисля , че няма проблем да даваш ден два от един  пъпеш. Той като е в хладилника  и нищо му няма. Да ти кажа , аз вчера взех мляко за тяло на Теди на Хип. Снощи го пробвах и много ми хареса. Та по тоя повод в чата нали се разправяхме за козметика  и  аз се отказвам от козметиката на Нивея , нали не е добре да ползваме. А  пък  ако искаш може и ти да пробваш това мляко на Хип. Peace

Зеленко- все се каня да ти пиша за ващо къпане. Бих ти препоръчала да си вземеш анатомична ваничка . Нашата е от Кауфланд и струва 19 лв. , но направо се родихме с нея. Е няма такъв кеф при къпането- ние се къпем по около 30 мин. , като непрекъснато му наливам по-топла вода  и  през това време Теди си гледа Д-р Хаус и рекламите , направо се размазва от кеф. Преди и ние бяхме с обикновено корито и със същите стойки (хавлиена и анатомична) , но то няма място къде да си опъне краката , камо ли да си порита и все трябваше да го придържам за главата да не се обърне , а пък ушите все ни бяха във вода, нямаше от къде да греба вода да го поливам , кръста ми окапваше , абе кофти беше. Та мисля че такава ваничка ще ви върши страхотна работа.  Hug

Вили- и ние имаме такива точици в устата и аз не знам какво е това.  newsm78

Мънки - няма да влизам в пререкания с теб , той вота си показа.

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 14:54 от Mamma

# 183
  • София
  • Мнения: 5 301
Здравейте и от нас. Да благодаря на Дидето и на Рила и на всички, които споделиха за рахита. За опадването на косичката като симптом на рахит искам да споделя и аз, че наистина е така - нали на Калин му падаше много рязко и ходихме на преглед, та педиатърката обясни, че имало 1 болест, дето опадва косата и няма нови наболи косъмчета и че опадване рязко на кръгче отзад в средата е един от симптомите за рахит - та затова искаше да го види с очите си как му е опадала косицата. Та с две думи - при съмнение - на лекар и това си е.


Глафира, не те познах с новия ти аватар  Joy Нещо за Марина да има нужда, че има още малко парички...


Дума, благодаря за идеята за ваничката. А знаеш ли до колко кг. стават тези ванички, защото Калин е вече към 8 кг. по мои сметки  Whistling Whistling Whistling

# 184
  • Мнения: 18
О, няма проблеми !  Hug Ние сме 7 кг. и мисля че поне до 6 месец ще си лежи в нея, а кото почне да сяда ,  има от другата страна на ваничката място за сядане и така може да се ползва докато се счупи. Много е голяма и практична. Абе супер е! И то за почти никакви пари , щото аз гледах в доста бебешки магазини  и да ти кажа под 40 лв. не видях.

# 185
  • Мнения: 74
ivling, честита месечинка на Петър!

Я разкажете нещо повече за тази козметика на Нивея, аз не я ползвам за бебето, но за себе си, да, че ми стана интересно! Защо се отказвате от нея?


 БОДЛИВКА
 newsm10

И аз съм супер доволна от анатомичната ваничка Peace, Бебката е 7 кг. и има още доста къде да се разполага, такава е

Инкогнито, много готино басейнче, откъде го взе? -е магазин?

Момичета, някой ползва ли продукти на Tupperware, тъй като имам разни техни нещица и се чудя дали са подходящи за хранене на бебето?

# 186
  • Варна
  • Мнения: 38

Ние пак правихме кръвно изследване на Симона, за да видим дали хемоглобина и се е нормализирал след месец и половина прием на Малтофер, но резултатът е дори по-лош (от 109 на 101). Сигурно ще ме накарат да я захранвам.....

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 14:54 от Mamma

# 187
  • Мнения: 267
Привет и от нас в тази жега,милия толкова беше горещо,че плака през цялата разходка,та набързо се прибрахме и го изкъпахме в басейна,ето да ни видите http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385333&pid=13372692,много се радва милия,разхлади се и тука заспива блажено на люлката http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385333&pid=13372733  Laughing
Аз днес си купих тази книга за храненето,много интересни неща има,ще ми е полезна  Peace
Честито месечинки на всички сладури  Hug
За сокче от диня и пъпеш не се бях сещала,може да го пробвам тия дни да близне малко  Mr. Green

# 188
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Добре че спря да вали, че да драснем навън. Вили ст ще се възползвам от офертата, вече няколко нещица си харесах, но днес няма да гледам повече че ме заболя главата от мрънкане и предпочитам да изведа зверчето на въздух.
Бейби мони, заведи го на лекар, дано не е сериозно.
Тази истерия с Бисфенола не отмина ли преди няколко години?
Благодаря за отговорите на въпросите ми? Явно си имам дрисливо детенце  Joy
Отиваме на кафето/надявам се да не вали повече/, хайде стига сте се чопкали. По въпрос за изборите и гласуването: сега ДПС има 15%, ако избирателната активност беше като предни години процентите щяха да са поне 25. Не съжалявам че отидох да гласувам/така поне с право ще си ги псувам/

# 189
  • Мнения: 1 906
Инкогнито, е кажи му да хвърли насам от оня традиционния руски черен шоколад и прекрасните истински марципани..че тука никъде няма такива неща..а колко са вкусни..може и червен хайвер..
Аз не съм голям фен на шоколада, но руските шоколади и бонбони ги хапвам с удоволствие. Без червен хайвер не оставам! Най-близкия ни приятел е руснак и редовно ме снабдява. Само през бременноста не ми се ядеше, а точно тогава ми подари страшно красив буркан поне 500гр с много интересно затваряне и запечатан с червен восък. За съжаление изхвърлих половината, че ми се гадеше  Sick . Иначе унищожавам огромни количества от него.

Мечо Пуух, тук е по-евтин: http://bebcho.bg/bg/details.php?id=145, но очакват зареждане  Tired .
Не ми се чака и го поръчах от тук: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3961 .

# 190
  • Мнения: 88
мами, какво ще ре4е FC Пластмасово шише ? полезно или вредно хаххаха т.е.има ли БПА?
http://bebcho.bg/bg/details.php?id=501

# 191
  • Варна
  • Мнения: 222
Gery Moore, хемоглобина на Пресиян е точно 101, правихме изследване миналата седмица. Все пак с педиатърката решихме да изчакаме да стане на 5 месеца и тогава да захранвам.
Lanselota, все забравям да пиша - и аз смятам да започнем захранването с оризова каша.

# 192
  • Мнения: 13
 Hug
запис и от мен
за всички които са ни забравили, живи сме,здрави сме,слава Богу Grinning
нямам много време за форума,а гледам,че темите валят....е,поне ще се отчитам със запис,когато мога Wink
да споделя набързо:вече сме 7000 кг,61 см, не ми пука за мнението на другите,дали е дебел или не, Naughty
от седмица сме на зеленчукови пюренца вече,засега купувам,но смятам като увеличим количеството за едно хранене да му ги приготвям сама,още повече да ползвам пресните зарзавати Wink
за изборите....ммммммм.дано е на добре Thinking
а целулита след това второ раждане си го имам в изобилие,ще ми трябва доста дисциплина и масажи,дано успея...
хубав ден там,където не вали. ЦЕЛУВКИ ОТ НАС   Heart Eyes

# 193
  • Мнения: 222
Привет и от мен  Hug
Аз тези дни чета, чета, чак сега успях да наваксам  Whistling
Аз също ходих да гласувам, заедно с Борката, но на мен ми направиха място  Peace За спора тук smile3505 колкото сме мацки - толкоз различни мнения ще има. Просто не трябва от най малкото да се докачаме и да обиждаме.  Това все пак е форум  Peace
Одеве какъв дъжд се изсипа  Whistling но за малко отървахме кожата...И като му полегнахме - та до преди малко. голям сън му ударихме и двамата.
За сокчетата - от пъпеш моя юнак много го харесва, пие си го с кеф, виж динята хич не я долюбва. То си е гола водица, а водицата ние не я признаваме. Не ще вода и това си е!Ни подсладена, ни не подсладена.
А, за ваничката и къпането щях да забравя  ooooh! Ние сме с такава ваничка, само дето не е купувана от Кауфланд, ама е същата, щото аз и там ги гледах, ама бяха свършили, като тръгнахме да купуваме. Зеленко, тя пак си е анатомична ваничката, само дето няма отстрани да се подпира детето . Просто е излята подпора (и аз го обясних ooooh!) Борис също е към 8 кг вече и си му е добре - голяма игра пада.
(ето една по-сатара снимка, за да я  видиш  Peace http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11806145)

# 194
  • София
  • Мнения: 799
 Здравейте мами и бебоци Hug
 Ама нямате изчитане, ей, мн сте писали. Влкючвам се в края на темата Grinning
Честито на днешните месечинки и по-специално на Петър на Ивлинг  bouquet
  Дейтона, здравей, чудех се къде се губите Wink
 И ние гласувахме СРЕЩУ чужденците в управлението.
 Ние от самото начало сме с анатомична ваничка и смятам, че доста време ще се ползва. Купена е от Джъмбо за около 20лв. Peace
 И аз не знам нищо за козметиката на Нивеа, кажете какво не е наред, че ние имаме едно мляко - подарък, ама май няма да го ползваме newsm78
 Окич, много е смешна Мария, как си я нагласила само с тези шапки Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт