Пораства МАРТенското ни човече-първо зъбче имаме си вече!

  • 9 343
  • 232
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 660
Дума, благодаря за идеята за ваничката. А знаеш ли до колко кг. стават тези ванички, защото Калин е вече към 8 кг. по мои сметки  Whistling Whistling Whistling

Ние сме с анатомична ваничка, но на Рая вече и е малка - ръчичките и стоят свити в раменцата и едва се побира... Не знам как ще да се къпем занапред. ooooh! Отидете в магазин с Калин и пробвайте дани ще се чувства добре в нея. Peace

Сега видях поста на Цветка - може би това е по-добрия вариант. Peace

Окич, Мария е много сладка на тази фотосесия.  Hug

# 196
  • Мнения: 88
мами, ВИС ВИТАЛИС в София до колко работи?

# 197
  • София
  • Мнения: 799
 До 20ч. Peace

# 198
# 199
  • Мнения: 242
Леле, колко много сте писали.... Аз първо да почерпя, че нашето момче стана на 4 месеца, пък ще се върна да чета назад.


Честито и на останалите месечинковци - от вчера и днес.

# 200
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Tony_st , незнам каква точно ви е ваничката, но аз имам още от каката и тя се къпеше в нея до 5 (ПЕТ) години ! Значи за малко бебе е от едната страна, за по-голямо дете - просто го слагаш на другата страна, където е широката част. Ох как го обясних....дано си ме разбрала.
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=115 - нещо подобно е.

# 201
  • Мнения: 18
Да и нашата е такава като на Любима! Точно така както е показано на снимките  и ние така се къпем.

Цвети , твойта май е по друга.

Абе най добре да се пробва на място , то ще си покаже.

Но спор няма , много са удобни , те хората са го измислили.

# 202
  • Мнения: 0
Здравейте,
съжалявам, че не пиша редовно и не се познаваме много с вас.. Искам да споделя, че моята Йоанна се глез много вече. Като се мръдна за секунда само - пищи та се къса... ама се дере.. направо на инат. На няколко пъти я оставям сама - но ми се къса сърцето като я слушам как реве. Иначе като я вземеш на ръце се умирява, но пък не искам на всяко изреваване да ми е на ръце, трябва да я науча че не може да ме "върти на малкият си пръст". Не знам какво мислите вие, но моля споделете, удисвате ли на децата или мислите че е рано да ги учим, че не може всичко да получават когато те поискат..

# 203
  • София
  • Мнения: 5 793
Привет!
И аз не харесвам този, дето ще ни е премиер  Tired , по причините споменати от Натсти, ама кой ме пита. За кмет както и да е, но иначе... А пък Костов  Sick  ooooh! Ужаст просто. Да са ни честити. Tired
Беба, изследват калций, фосфор и алкална фосфатаза. Рахитът, ако го има, е в три степени с вариращи стойности на тези показатели.
Честити месечинки на празнуващите  Hug    bouquet

# 204
  • Мнения: 242
Сега се включвам по темите

Тони, благодаря за отговора за гелчето, ще видя тези дни и аз да взема нещо, че се мъчи милото да лапне де що докопа. Смешен ми е като се мъчи цяла дрънкалка да пъхне в устата и като не може пищи.

Бодливка - паднах от смях от обявата..... представяш ли си, че тъкмо си ровех, че си търся стол за кола и изведнъж продават "МЪЖ"  Laughing

За колажа - аз нямам претенции - искам и сега и после, ама като не мога ще се съобразя със този, които ще го прави.

Ние тези дни ще ходим на ортопед. За първи път ще ние.
Говорите за рахит - ние още сме с 2 капки и утре ще сме на консултация и ще питам подробности, че и ние сме с плешивичко отзад на главичката.

Ставам, че детето иска да хапва....

# 205
  • София
  • Мнения: 673
Зеленко, това е за дегизировка  Twisted Evil плаша гаргите Twisted Evil
Утре ще се видя с Марина, та ще я питам дали има нужда от нещо...

Инкогнито, кажи на мъж си да ти донесе пряники и зефир. "Много" помага  Twisted Evil за целулита и е адски вкусно. Хайвер и черен шоколад и тука можеш да си купиш...

Аз захранвам бебата с ориз с броколи, яде с апетит, дори открихме вече плюенето на пюрето  ooooh!

ЗА изборите аз ще се въздържа от изказвания

# 206
  • Мнения: 660

Не, за съжаление.... на врата пише до 18:50 часа през седмицата.

Tony_st , незнам каква точно ви е ваничката, но аз имам още от каката и тя се къпеше в нея до 5 (ПЕТ) години ! Значи за малко бебе е от едната страна, за по-голямо дете - просто го слагаш на другата страна, където е широката част. Ох как го обясних....дано си ме разбрала.
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=115 - нещо подобно е.

Нашата е същата. Знам за обръщането, но Рая е още на 4 месеца и половина и едвам се събира в бебешката част... а ми се струва раничко да я слагам съвсем седнала... newsm78

[ За Илийчо няма да пиша, щото съм една влюбена мама и ще го изям. Grinning

Ох, това ми болна тема... ooooh! само я мачкам и целувам... баща и ми казва "бебешки терорист"... Joy ама и тя се кефи много на мачкането и ми се хили така прекрасно, че не се удържам. Embarassed

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 19:47 от Tony_st

# 207
  • Мнения: 95
Здравейте и от нас smile3541

моята бебка и тя е станала една прилепчива - само да мръдна и почва едно мрънкане, мрънкане и ако се позабавя минава в рев...оставихме я уикенда на нашите да я гледат , а те явно са я носили на ръце повече и сега ми се отели вола...

не знам дали е нормално , но тя доста си намали дозата за хранене - яде по 130-150 мл на 3 часа, какво става ?! -май е от жегата...азсъм решила към 3тия месец да я захранвам ама ако така продължава ще почна по-рано, днес я гледам че ме гледа как ям едни рачешки рулца с голям интерес...дали си сеща какво правя newsm78

и тя е леко плешива на тила и доста се поти докато я храня, но не знам дали е свързано с рахит Thinking

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 14:54 от Mamma

# 208
  • Мнения: 10 026
Тила оплешивява и от лежане, а и им се сменя косата сега. Като започнат да сядат прическите ще се нормализират. Peace

# 209
  • Мнения: 88

Не, за съжаление.... на врата пише до 18:50 часа през седмицата.


до 19:50 е! сега се връщам от там, за 1ви път влизам и ми хареса! купих си шишета и лигавници и пюрета  Peace

Общи условия

Активация на акаунт