Пораства МАРТенското ни човече-първо зъбче имаме си вече!

  • 9 344
  • 232
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 799
 Ейй, добре че не съм те пратила за зелен хайвер Wink Честити нови придобивки! Шише и аз искам да купувам, ти какви си взе?
За изборите подкрепям мнението на Елг Peace

# 211
  • Мнения: 151
Тези оризови каши Вие ли си ги приготвяте или  се продават готови?
Денис също постоянно е потен .Цялата му глава се изпотява.А като го храня ставам и аз цялата мокра.Май е от времето...
За какво са Ви толкова шишета?Аз си ползвам сега само едно за ядене,едно за вода(чай) и едно за сокчето сутрин.

И на Денис косата му капе и моята също и в нас навсякъде косми ръсим  ooooh!

От седмица ползвам Нивеа лосион за след баня и не виждам да има някакъв проблем за сега.Приятно мирише.Скоро и шампоан Нивеа ще купя,като свърши Клорана.

# 212
  • София
  • Мнения: 263
Нашата ваничка е такава и е супер широка и както на Ok Baby има за седящо бебе. Досега си мислех, че е скъпа, но явно си е заслужавало.Майка ми беше взела някаква зо 20 лв и Мария още на 3 месеца не се събираше на дължина в нея и я къпахме с щръкнали крака.

# 213
  • Мнения: 10 028
И моята ваничка е същата, засега ползвам основно "кофата".
КаЯна, потресе ме съседката ти. Кога ще се местите в Англия?
Мен ме беше подлудила една италианка, добре че се премести в Швеция (горките шведски мами). Дрънкаше нон-стоп гръмогласно, видеше ли ме в училищния двор "аууу, тия къдрици (на Риша) да ги режеш, ще стане гей, ти искаш да го направиш гей..." ooooh! Тя печели първо място в класацията "Най-голямата простотия по адрес на бебетата ви".
Предлагам за да разведрим темата да споделим бисери от този сорт. Знам, че има цели такива теми, целта ми е друга.

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 21:51 от Deziderata

# 214
  • Мнения: 69
момичета,не съм ви чела но влизам с новинта за 2 зъба от долу на Тедката newsm44 днес ми се белна,тая вечер го натиснах и боцкаше,търнах с нокет и усетих зъб,порзрових се из устата му и открих че са двата предни долни Hug

днес не съм ходила до доки,че беше до обяд,но преди малко ака и беше кашаво,от доста време на сам не е било токаво,може би се е дължало на зъбчетата.

ортопеда каза че сме добре,но сме малко мънички за месеците си,и въпреки това сме с добра костна система и нямаме признаци за болест.

лека от нас Hug

# 215
  • Мнения: 288
Бейби Мони,честити зъбчета на сладкия Тео!!! Hug Hug Hug
Явно на това се е дължало всичко!!!Много се радвам! newsm44

# 216
  • Мнения: 88
*Elle* аз взех шишета на нук - с надпис бпа фри, много ми харесват и на бебо също, по забавни са с картинки и едното е с дръжки, ве4е имам 2 малки от 150мл и 3 големи от 300мл. събират ми се в авентския серилизатор, а и биберона им е анатоми4ен, за разлика от на авент  Peace

baby_moni 4естити първи зъб4ета! д са ви бели4ки и здрави4ки  Peace
по този повод гледах 4е има едни напръсни4ета за миене на зъб4етата  Peace

# 217
  • Мнения: 69
baby_moni 4естити първи зъб4ета! д са ви бели4ки и здрави4ки  Peace
по този повод гледах 4е има едни напръсни4ета за миене на зъб4етата  Peace


оле да,ама аз трябва да мисля вече,нали ще ги държим белички Mr. Green tooth

# 218
  • София
  • Мнения: 5 794
baby_moni , честити ви зъбчета! Все така безпроблемно да ви излизат!  Peace Случи на детенце - ни на колики реве, ни на зъбоникнене  Wink Hug
Дъ лайт, продават се оризови каши, почти всяка фирма има  Peace може и сама да си правиш, но мен ме мързи  Blush , а и е сложно. Аз, живот и здраве, след около месец ще започвам с това захранването  Peace
Дез, имам и аз много бисери, най-любимият ми е на свеки - като къпехме баткото първите дни и й го подадох, да го увием в хавлийката, а той нещо зарита и тя се изцепи - "ох, как шава, като живичко"  Crazy ooooh! Laughing

# 219
  • Мнения: 1 187
Eхее,честити две зъбчета и на Тео! Hug Май заглавието на темичката си е точно на място! Wink

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 14:55 от Mamma

# 220
  • София
  • Мнения: 5 301
Здравехте и от нас. Брех, как ми се изпари поста, да видим какво ще си спомня  Embarassed
Благодаря на всички за съветите за ваничката - ще си меря с Калин вече и това е. Обаче по този повод да споделя, че вчера той направи т.нар. коремна преса именно при къпането, а днес постоянно се надигаше и накрая се разхождахме с вдигнато ниво на количката, а той се надигаше още и зяпаше света - много му хареса. Дори го овързах с коланите Simple Smile


Искам да отправя няколко питанки:
1) Да допуснем, че в момента нямате под ръка детски книжки. Кои са ви критериите за подбор на книжка, от която да четете на бебето? Аз се поогледах тези дни и не съм очарована особено... някои книжки са необосновано скъпи, а има и грозни  Tired
2) Смятате ли да промените с нещо вашето поведение у дома поради все по-осъзнаващото се бебе, напр. да не се разхождате вече "по гащи" и прочие...
3) Какво мислите за това: Антибактериален гел за ръце БОЧКО http://www.lavena.bg/index.php?ch=9&tip=1&id=30&l=1 Не е необходимо изплакване.
Някой ползва ли продукти на Бочко?


И накрая, да ви се примоля утре да стиснете едни палци 

# 221
  • Мнения: 267
бейби_мони,честито мила,дано все по-2 да ви излизат,та да свършват бързо    Peace ,ейй много се радвам,вече се започна със зъбчетата  Hug

# 222
  • София
  • Мнения: 459
Добър вечер, дами!

Зеленко, според мен в момента каквото и да им четем на дребосите, все е добре. Те за сега се радват на гласа ни, не толкова на това, което им се чете.
Аз преди малко, като приспивах звяра го шашнах - взех, че му запях Зайченцето Бяло, а той ме гледа учудено 5 минути  Mr. Green
За гела за ръце - в момента точно имам подобен, само че на Теско, донесоха ми го от Лондон. Сложила съм си една опаковка в чантата за навън, а друга седи до повивалника. За навън е много удобно, за след смяна на памперс. Като няма къде да си измиеш ръцете наоколо. Този на Бочко не съм го ползвала, но това което имам е много добро. Само разтърквам по ръцете и след малко съм забравила, че съм се мацала с нещо. ето това еМокрите кърпички, които ползвах преди за целта(не бебешки, а "нормални") винаги ми оставяха лепкаво усещане по ръцете.
Иначе ползвам и други продукти на Бочко - освен така известния им крем против подсичане, имам тоник(който за съжаление вече е спрян от производство), защитен крем и препарата за миене на съдове. Много съм доволна от всичките им неща.

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 14:55 от Mamma

# 223
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен преди лягане.

 ЧЕСТИТИ ДВЕ ПЕРЛИЧКИ НА ТЕО !
 
 Абе да питам мамите с по големи дечица. Не ви ли се струва че малчовците правят нещата по рано от колкото са го правели големите newsm78 Сега като наблюдавам Иво ами той някой неща ги прави с около месец по-рано. Например  това с коремните преси Пепи ги започна на 5 месеца и половина , а Иво ги направи днес Shocked с един месец по рано. И много други неща.

ЗЕЛЕНКО
1) Аз купих на баткото преди 3 години 3 книжки: Най-хубавите български приказки, най хубавите на Андерсен и най-хубавите на Братя Грим. Нямат илюстрации но това е колекция от всички приказки които мисля че детето ми трябва да знае.
2)Мисля че са още твърде малки за да разбират от тези неща. Аз започнах да се съобразявам пред баткото около 1 годинка и половина когато започва да "съзрява" полово и да се заглежда кой какво има и какво няма.
3)Аз използван верото за бебешки съдове на Бочко. Този гел мисля че ще е много удобен за навън когато няма къде да си измиеш ръцете, а трябва да гушнеш бебо или да му смениш пелените.

# 224
  • Мнения: 645
Baby moniчестити ви зъбчета Peace

Дез на 24ти летим Simple Smile Дано само продам колата дотогава, че да сме по спокойни финансово.

За бисерите, моята свеки, като разбра че съм бременна само повтаряше: "Аууу ми сега, как ще обичаме две деца!" Shocked

На мен днес ми е социален ден. Сутринта се видях със свеки. На обяд една приятелка дойде, после една колежка на мъж ми от ремедиум дойде да ми донесе пюрета, кашони, мостри на козметика кърпички и бебешка козметика че ми беше свършила, та пихме и сокчета с нея. После дойде леля ми да гледа малката а аз с Боян и братовчедка ми отидохме да гледаме Ледена Епоха 3, после на Макдоналдс и така.
Та така.

Аз си избрах количката ето я http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … 15158_10001_14552 и цената е повече от добра Peace малко е черна ама мъжо каза че  е много стилна.
 Хайде лека от мен че да си поговоря с мъж ми  Hug

Общи условия

Активация на акаунт