СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИТЕ - 10.07. първо класиране

  • 33 661
  • 401
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 702
Засега запис.
Утре ще видя какво сте писали   Embarassed

# 61
Данесени от вихъра кои са най желаните Когато коментирахме и много нейни съученички казваха и с родители като сме говорили а не 1 аег тя е първа налкомандка а тогава кои са наистина най желаните

# 62
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Данесени от вихъра кои са най желаните Когато коментирахме и много нейни съученички казваха и с родители като сме говорили а не 1 аег тя е първа налкомандка а тогава кои са наистина най желаните

Сред най-желаните слагам тези с най-висок бал от години - 91НЕГ, 164ГПИЕ, 1АЕГ, 9ФЕГ, СМГ и НПМГ.
Що се отнася до наркотиците, цигарите и алкохола мисля, че ги има навсякъде повече или по-малко...

# 63
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
За наркоманията не мислете, навсякъде може да стане, но си зависи от детето. Съседчето дето ползува такива неща, не е в АГ.

# 64
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Ох,като ви чета и  ми олеква. Hug
Отивам да сънувам позитивни сънища. smile3524

# 65
 newsm10

Успех на всички деца!!!

# 66
  • Мнения: 497
ОМГ (току що се просветих от детето и още му се кефя. Който е безпросветен като мен-да си пита детето Joy Joy Joy). Ако още някой попита как точно се определя бала, да "дойдат танковете" направо.

# 67
  • Мнения: 389
Прави сте  да са ни живи и здрави децата ,
пък каквото е писано това ще стане .Много пъти съм се убеждавала , че господ си знае работата  smile3525
Лек ден на всички

# 68
  • Мнения: 322
Вчера ходих да погледна работата на дъщеря ми по математика в 18 училище. Нямаше никакви хора. Преписах си сгрешените задачи на едно листче, след това преписах и отговорите й от черновата и като погледнах бланката се изумих - първите й две сгрешени задачи бяха с верни отговори на черновата, но с грешни на бланката, напр. вместо Б е отбелязала В. Значи напрежението си е оказало влияние. А я бях предупредила да внимава с тази бланка (язък за всички пробни изпити и инструкции). Но все пак е с хубава  оценка и се надявам грешките да не са фатални. Още ми е криво, че си е изяла 4 точки.

# 69
  • Мнения: 363
И аз пратих детето да си прегледа работата по математика в 18-то,хубавото е,че са разрешили да си препише и сравни отгошорите.Защото по БЕЛ казаха,че не са разрешавали подобно нещо.33-та задача с отгошор Г е зачетена правилно(това ми беше голямо съмнение).Но пък забравих да и обърна внимание да си прегледа и черновата-както и да е,вече е минало.
 deniya ,а ти защо се ядосваш за 4-те точки?Те в случая не са и изиграли лоша шега.Дъщеря ти има завиден бал,за което те поздравявам.Виж,за нас би било фатално Rolling Eyes
Да ви кажа честно просто се УМОРИХ да чакам,много бано минават дните,мислех си,че след като минат изпитите и си видим резутатите ще ми е значително по-по-леко.е да,ама не съвсем.Оставам си напрегната,защото сме на кантар.....
Някой предположи,че още по обяд на 10-ти ще има класации,дано да е така,ще ни спестят поне 6-8 часа напрежение Praynig

# 70
  • Мнения: 322
Ама и на дъщеря ми й е криво. Тя беше толкова убедителна в предварителните си сметки, че когато излязоха резултатите, не успя да се зарадва на оценката си, защото очакваше повече, Пък и всичките й приятелки са с по - висок резултат. Усещам, че самочувствието й е накърнено, но така се убеди, че никой не е безгрешен и трябва да си по - голям реалист. Мисля, че си извади поуките(за сега.......)

# 71
  • Мнения: 363
С право и е криво,предполагам детето е с особенни интереси към математиката,и бъди сигурна,че е бързала да се вмести във времето,затова е нанасяла грешно.А какво са правили тези деца,за които математиката е задължителен предмемт,необходимост,бързали са да се опитат да решат във времето колкото може повече задачи и е трябвало после да ги нанасят?Може би при тях неприятните изненади са още повече?Криво и е! #Cussing out

# 72
  • Мнения: 322
rosisd, единствената причина да споделя всичко това е не, че се опитвам да изкарам дъщеря си “великата“математичка. а да дам пример за това, че се допускат  и много технически грешки. Навремето на мен не ми стигнаха 15 стотни, за да бъда приета в езикова гимназия. Значи всяка точка е от значение. Пожелавам успех на всички!

# 73
  • Мнения: 322
извинявам се, но и аз съм изнервена като всички. Чакането е много дълго. Още веднъж успех на децата!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 176
Момичета,шапка ви свалям- на вас и на авбициозните ви деца!!! PeaceДАно ги приемат там където искат,защото го заслжават!Моят син ще бъде 7 клас,но е толкова безразличен към всичко,точно от типа "дано вляза заради вас в езиковата,че да ми кпите обещания лаптоп" #Cussing out #Cussing out Sad Това изказване е на сина на една приятелка топреди 2- 3 дни...Моят е същият! Положила съм мнооого чсилия ,но резлтатът е такъв,плаче ми се...къде отиде желанието им за каквото и да било???Явно някъде съм сбъркала и трябва да разбера къде newsm78
Така че- спокойно,щом детето има амбиции,във всяко чилище ще намери начин да ги развие и да чспее!!ТОва е най-важното според мен!

Общи условия

Активация на акаунт