СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИТЕ - 10.07. първо класиране

  • 33 640
  • 401
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 497
Елица, не гледай форума. Той не е представителна извадка, от която можеш да си направиш обосновани предположения. Гледай резултататите, дадени от РИО и мисли положително-мисля положително, ерго, ще ми се случват положителни неща. Това трябва да ти е мотото тези дни.

Благодаря и аз така уж гледах, ама виждам, че сте много в час тук мамите (хм, дали и по някой татко не се намира), пък  аз отдавна съм класирала децата, ма нали на леля златото сега, та и аз се вълнувам.
Дай боже всекиму такава леля....Лельо, браво!
ooooh! Ние не случихме на  леля (и вуйчо)ooooh!

# 46
  • Мнения: 110
от any_p_2000:

Знаток, браво за новата тема. Тя наистина вече е по-актуалната.


Стискам палци на всички деца да се класират на първо и най-много на второ желание. И предлагам след 10-ти юли да си направим една среща, за да се почерпим. Заслужихме си го!

 newsm44 newsm68

# 47
Чета форума откакто е почнала кампанията но не съм писала досега нямам нерви вече да чакам но моля кажете  ми с бал момиче 31,072 какви са шандовете за 1 АЕГ след това сме писали испанска  ,ФЕГ ,133 СОУ И 2 АЕГ ПО ЗА ПЪРВА ИМАМЕ ЛИ ЩАНС ако маже някой да каже

# 48
ИЗВИНЕТЕ МЕ МНОГО ГРЕШКИ СЪМ ДОПУСНАЛА МНОГО МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ

# 49
  • Мнения: 389
Песимизъм ме е обхванал от всякъде.Непрекъснато си повтарям,че няма да остане синът ми неприет,но все нещо ме човърка.Колкото и да се говори,че баловете щели да паднат тази година, явно аз познавам само деца ,които са се представили по-добре от Теди.Включително и децата от форума.




Спокойно станахме две .И около мен всички с едни високи резултати  newsm12
и аз се притеснявам , че синковеца е много ограничен откъм вероятност за прием в желаните училища

# 50
Чета форума откакто е почнала кампанията но не съм писала досега нямам нерви вече да чакам но моля кажете  ми с бал момиче 31,072 какви са шандовете за 1 АЕГ след това сме писали испанска  ,ФЕГ ,133 СОУ И 2 АЕГ ПО ЗА ПЪРВА ИМАМЕ ЛИ ЩАНС ако маже някой да каже
Хм, с този бал и за Френската на второ класиране шанса е малък.
Другите две може и да станат.
Каквото и да казвате, бала за елитните едва ли ще падне чак толкова.

# 51
Да така си и знаех е ще чакаме петък незнам вече нервите ми са опнъти колко и да съм оптимистка а аз винаги съм била такава сега незнам какво да мисля .

# 52
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
ellytza, borondy, rosisd, недейте така, бе, жени....  Naughty
И дъщеря ми не се представи на изпитите така както всички, вкл. и тя, очаквахме. Но това е положението - конкуренцията е голяма, а местата в Първите гимназии (НЕГ, АЕГ, ИЕГ, ФЕГ, СМГ, НПМГ) са ограничени. Ясно е, че не могат всички да влязат там. Но това не означава, че няма и други училища, в които децата ни да получат добро образование и възможност за добър старт в живота...  Peace Съгласна съм с казабланка, че трябва да мислим позитивно и да ги подкрепяме. Все пак от самите тях зависи как ще се развиват занапред. Погледнах ви баловете и смятам, че на никое дете не са чак толкова отчайващо ниски, че да се тревожим, че няма да влязат "никъде". Затова - горе главите... а и все пак класирането тепърва предстои...

# 53
  • Мнения: 2 829
Песимизъм ме е обхванал от всякъде.Непрекъснато си повтарям,че няма да остане синът ми неприет,но все нещо ме човърка.Колкото и да се говори,че баловете щели да паднат тази година, явно аз познавам само деца ,които са се представили по-добре от Теди.Включително и децата от форума.




Спокойно станахме две .И около мен всички с едни високи резултати  newsm12
и аз се притеснявам , че синковеца е много ограничен откъм вероятност за прием в желаните училища

три сме Sad

# 54
  • София
  • Мнения: 343
Останах с усещането,че на никой не му е напълно ясно как прави класирането компютърът.Не искам да засегна никого,но виждам противоречиви мнения.На мен също не ми е ясно,но разсъждавайки мисля,че класирането става като се гледа най-напред поредността на желанията,а след това вече отсяването за дадена специалност става по големината на бала/докато се запълни паралелката/.Т.е.,от всички,които на първо желание са пожелали паралелка Х,влизат първите 29,които имат най-висок пореден бал.Ако не греша,това означава,че е неправилно да се редят желанията на децата,без да се преценява дали бала им ще бъде достатъчен

# 55
Е чак пък никъде никой не казва
но все пак
например дъщеря ми изкара по БЕЛ 5,250 и по мат.4,286 мисля че въобще не е зле а и другите оценки са две 6 нали всички казват че математиката  ебила трудна е не точно трудна но за тези задачи вермето не им стигало на децата е в крайна сметка и късмет да са ни живи и здрави

# 56
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Останах с усещането,че на никой не му е напълно ясно как прави класирането компютърът.Не искам да засегна никого,но виждам противоречиви мнения.На мен също не ми е ясно,но разсъждавайки мисля,че класирането става като се гледа най-напред поредността на желанията,а след това вече отсяването за дадена специалност става по големината на бала/докато се запълни паралелката/.Т.е.,от всички,които на първо желание са пожелали паралелка Х,влизат първите 29,които имат най-висок пореден бал.Ако не греша,това означава,че е неправилно да се редят желанията на децата,без да се преценява дали бала им ще бъде достатъчен

Коментирахме го доста обстойно в предната тема.  Peace
Фацит: Решаващ е първо балът, и после желанието. Желанията се редят според желанията, а балът се взема дотолкова предвид, че в списъка да има и желани училища с по-нисък бал, за да не остане детето некласирано на първо и второ класиране.

# 57
На мен ми беше обяснено да си пишем всичко което желаям и аккто желаем да не гледаме бала от миналта година незнам ще видим на 10.07.Успех на всички

# 58
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Е чак пък никъде никой не казва
но все пак
например дъщеря ми изкара по БЕЛ 5,250 и по мат.4,286 мисля че въобще не е зле а и другите оценки са две 6 нали всички казват че математиката  ебила трудна е не точно трудна но за тези задачи вермето не им стигало на децата е в крайна сметка и късмет да са ни живи и здрави

С тези оценки балът ви за езикови гимназии е 31.072, което не е никак лошо. Като изключим най-желаните, за всички останали според мен имате реален шанс. Успех!  Peace

# 59
  • Мнения: 363
ЕЕЕ,милите ми,хайде последно да е:
значи както се коментираше тук-например детето ми по успех положени изпити е 819 по ред в цяла София.Т.е всички деца се подреждат по бал-от 1-вото до последното в София 6000 например.Освен това се подреждат по бал(БЕЛ+МАТ от диплома+2хМАТ тест+2хБЕЛ тест).И сега се започва:Първото е с бал 35,99-първото желание му е в кърпа вързано,момче,второто дете-пак така.....и стигат до 355 по ред ученик,има бал 32,55-писал е 91 НЕГ-не става,там вече квотатат от 98 момчета е попълнена,след това е писал-1-ва АЕГ--ооо има 3 места-хайде веднага там.............това е Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт