СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИТЕ - 10.07. първо класиране

  • 33 648
  • 401
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 357
Най-после и ние подадохме заявление за класиране. Всичко мина бързо и без чакане по опашки.
Сега ни остава само  fingerscrossed

Скубиду, най-накрая се появи. Радвам се, че въпреки всичките притеснения дъщеря ти е със страхотни резултати.  Grinning Както си разбрала, може би, моят син - също.  bowuu

# 31
  • Мнения: 187
И ние най-сетне успяхме да подадем заявление. И днес имаше навалица и списъци, но значително по-малко от вчера (по мнение на охраната). Докато чакахме да ни дойде реда, пристигна екип на БНТ, така че очаквайте новини от Варна в емисиите на БНТ. Явно такава лоша организация като във Варна няма в другите градове. Сега сме в очакване да ни се сбъднат желанията  JoyИ при нас балът е "на кантар", така че разчитаме и на известна доза късмет  fingerscrossed

# 32
  • Мнения: 258
Ей, какви сте бързи!!!
Започнали сте нова тема- БРАВО!
Пожелавам класиране по първо желание на всяко дете! И веселба на 10.07.09!!!  newsm44 smile3501 dance

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 866
Здравейте Simple Smile
Отдавна ви чета и мисля, че сте страхотни!
Благодарение на вас се ориентирах по статистиките и по приблизителни изчисления моят младеж с бал 31.608 е на 300-но място сред момчетата в София. Желанията ни са 1-ва НЕГ, 1-ва АЕГ и 1-ва ИЕГ Simple Smile Пак според статистиките от миналата година, момчета на подобно място в класацията са влизали в първите две наши желания, затова и ние се надяваме Simple Smile и стискаме палци на всички!
 

# 34
  • Мнения: 348
всъщност не е никак добре човек да има избор.  Mr. Green

e, и Рени му сложи едно мислене, но това й е началното и крайното желание - да не зарязва математиката, да си доучи английския извън училище като 1. език, а немския като втори. Направихме и Теста на Мънки - всички в къщи ( Голямо благодаря, Мънки - приятен и полезен тест) и се оказа, че не сме си сгрешили призванията   Laughing
А Вики мисля, че ще е в първото си желание, така че ... ще се виждат извън училище   Laughing

# 35
Здравейте!
Какво мислите за момък с бал 30.142 и първо желание Испанска гимназия? Има ли шансове?

# 36
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 610
Най-после и ние подадохме заявление за класиране. Всичко мина бързо и без чакане по опашки.
Сега ни остава само  fingerscrossed

Скубиду, най-накрая се появи. Радвам се, че въпреки всичките притеснения дъщеря ти е със страхотни резултати.  Grinning Както си разбрала, може би, моят син - също.  bowuu

bodra, поздравления за отличните резултати на сина ти. Мисля, че СМГ/немски е чудесен вариант, за деца с афинитет към математиката и немския /моята дъщеря не е от тях, но се надявам да е направила добър избор/.

Леля, за 2008 г. мин. бал за момчета в испанската е бил 31.106 на 1-во класиране и 30,768 на 2-ро. Като отчитам, че тази година са по-ниски баловете, имате шансове.

# 37
Благодаря и аз така уж гледах, ама виждам, че сте много в час тук мамите (хм, дали и по някой татко не се намира), пък  аз отдавна съм класирала децата, ма нали на леля златото сега, та и аз се вълнувам.

# 38
  • Мнения: 7 162
...хм, дали и по някой татко не се намира...

Има,има  Joy
Ама те пишат като Гости...

# 39
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Късмет на всички деца!  Hug Малко остана до финала... не че дотогава не можем да спретнем още една тема, де...  hahaha

# 40
  • Мнения: 685
И аз благодаря за полезното инфо тук, което намирам. Успех на всички дечица при класиранията!  Grinning

1 въпрос - Отпускното от "старото" училище трябва ли да се носи при записването, ако детето е прието на първо класиране и/или при подаване на заявления за 2ро класиране?

+ какво още освен отпускното се носи при записване? Оригинал/копие от удостоверението за завършен 7ми калс  newsm78

# 41
  • Мнения: 321
отпускно от старото у - ще ще ви дадат едва когато покажете служебна бележка, че детето е записано в ново училище. Затова първо изчакайте класиранията, запишете детето, където е прието и тогава вземете отпускно.

# 42
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
 Песимизъм ме е обхванал от всякъде.Непрекъснато си повтарям,че няма да остане синът ми неприет,но все нещо ме човърка.Колкото и да се говори,че баловете щели да паднат тази година, явно аз познавам само деца ,които са се представили по-добре от Теди.Включително и децата от форума.

# 43
  • Мнения: 258
Песимизъм ме е обхванал от всякъде.Непрекъснато си повтарям,че няма да остане синът ми неприет,но все нещо ме човърка.Колкото и да се говори,че баловете щели да паднат тази година, явно аз познавам само деца ,които са се представили по-добре от Теди.Включително и децата от форума.
Хей, по-оптимистично! Синът ти се е представил добре и имате шанс да сте удовлетворени на първо класиране!
После да не забравиш да почерпиш!!! thumbsup  Hands Clap

# 44
  • Мнения: 363
Песимизъм ме е обхванал от всякъде.Непрекъснато си повтарям,че няма да остане синът ми неприет,но все нещо ме човърка.Колкото и да се говори,че баловете щели да паднат тази година, явно аз познавам само деца ,които са се представили по-добре от Теди.Включително и децата от форума.

Хм,не си единствена,и аз май така...........оказва се класа на дъщеря ми се е представил повече от много добре,по бел имат около 12 оценки над 5.50,и по мат също.Мн силен випуск,но тая надежда за класиране по първи желания....... Rolling Eyes,а те не са никак малко Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт