Пазар в Солун ?

  • 86 579
  • 198
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
Ние предимно ходим в Солун,защото колекциите са по-напред,а и купуваш същото нещо на по-ниска цена.Но го правим рядко,защото според мен не е нужно за една рокличка и един панталон да се разкарваме.
И последния път купих убийствени дрехи за децата.Имам близнаци на 7год. Мия и Константин
И им купих от Junior бутик.
На Мия и купухме една рокличка на Ескада-прекрасна,просто дизайнерските дрехи не могат да се мерят с другите и по качество и по красота,
два чифта панталонки -бели на Кензо и дънки и блузка  на Москино
освен това имаше намалени обувки на Ричмонд-купихме и на двамата
за Константин му купихме
два чифта дънки- на Марите
и яке на Армани Junior

Аз по късно си купих от DKNY едни дънки.

Много съм доволна.Но за напред смятам да си пазарувам на същите фирми тук в София на адрес улица Леге 3, Бул.Патриарх Евтимий 75 и бул.Витоша 10
Няма да съжелите!!! Simple Smile Peace

# 121
  • Мнения: 214
An-Marie, само за да рекламираш магазините ли се регна? Wink

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Здравейте! Около 24 май ще минем през Солун и искаме да разгледаме града. Интересува ни, къде може да се паркира удобно и каква е цената на паркингите?
Цената на синята зона е 1,70 евро на час
Паркинги покрити има из целия град

# 123
  • Мнения: 4 668
Аз ще ходя другия месец ... смятам да отдам нужното внимание на H&M  Laughing

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Аз ще ходя другия месец ... смятам да отдам нужното внимание на H&M  Laughing
имаше прилични работи,и аз им отделих време  Wink

# 125
  • Мнения: 77
Някой знае ли кога започват намаленията? Аз мисля лятото да намина през Солон,но и се иска да хвана намаленията?

# 126
  • Мнения: 156
намаленията са след август Simple Smile . иначе има по добра стока отколкото в софия но Simple Smile

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
В момента няма никакви намаления,който разчита на такива по-добре в момента да не се разкарва

# 128
  • София
  • Мнения: 2 671
Аз ще ходя другия месец ... смятам да отдам нужното внимание на H&M  Laughing
Върна ли се вече с актуално инфо  Simple Smile

# 129
  • София
  • Мнения: 4 398
И аз мисля да изчакам намаленията през август ако някой знае датата на която започват да пише. Мисля да съчеатя пазара с няколко дневна почивка ако наблизо има плаж и хубав Хотел  Peace

# 130
  • Мнения: 23 433
И аз мисля да изчакам намаленията през август ако някой знае датата на която започват да пише. Мисля да съчеатя пазара с няколко дневна почивка ако наблизо има плаж и хубав Хотел  Peace
Kimbolina,ако ще ходите до Космос първи ръкав на Халкидики,Касандра,ви е много удобен.С кола се стига за 20-30 мин. до селцата в началото на ръкава и има хубави хотели.Иначе,по спомен,намаленията започват средата на август,но специално в Зара всичко свършва светкавично бързо

# 131
  • Мнения: 34
Запис да ви следя.

И ние не сме пропускали скоро намаленията в Космос. Пазаруваме най-вече от Зара и за детето.
Ако някой има информация, кога започва голямото намаление на Зара да ни светне, че вече е Август.

# 132
  • Мнения: 4 275
Познати казаха, че са минали през Космос. Почти нямало номера от нищо вече. Явно са към края си. То тука вече пуснаха новите колекции, та в Гърция сигурно също е така.

# 133
  • Мнения: 1 095
Момичета, летните намаления в Гърция започват от 15.07 и продължават до 31.08
Най-добрия период за пазаруване е в началото на август (лично според мен), защото тогава смъкват още цените. Към средата на месеца и до края на намаленията вече няма да намерите особенно хубави стоки, защото са изкупени Wink

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Някой има ли впечатление за Мега аутлета в Солун? Ще съм много благодарна ако даде някакво по-подробно инфо  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт