Пазар в Солун ?

  • 86 378
  • 198
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 101
Абе аутлета е COSMOS - там отидете няма да сбъркате Simple Smile

# 136
  • Мнения: 27
Мислим да ходим на пазар в Солун другата седмица. Моля якой ако знае големи магазини за бебешки колички и бебшки стоки да сподели инфо.  Simple Smile

# 137
  • Мнения: 1 544
Абе аутлета е COSMOS - там отидете няма да сбъркате Simple Smile
Космос не е аутлет ,а е най обикновен мол . Вчера минах от там и нямаше никъкви намаления и нищо за което си заслужава да се отиде. А аутлета се намира до Икеа и имаше хубави неща ,незнам какво точно те интересува ,но има какво да се купи на добри цени.

# 138
  • Мнения: 9
Здравейте,

Подходящо ли е в началото на ноември да се ходи на покупки в Солун? Бих искала да си купя дрехи и затова обмислям този вариант.

Поздрави и добро настроение  Simple Smile

# 139
  • Мнения: 4 275
Не съм била на пазар в Солун ноември/декември, но мисля, че не е подходящо.
Съдя по намалените цени и зачеркнатите стари цени, когато съм била януари месец.

# 140
  • София
  • Мнения: 618
Някой знае ли къде в Солун се намира Китайския пазар, било нещо като нашето Илиянци, но по-добре заредено и по-евтино?

# 141
  • София
  • Мнения: 6 574
Здравейте,

Подходящо ли е в началото на ноември да се ходи на покупки в Солун? Бих искала да си купя дрехи и затова обмислям този вариант.

Поздрави и добро настроение  Simple Smile

Аз пъ мисля, че Солун вече не е подходящо място за пазар в който и да е месец... поне докато не ги отмине кризата. Цените са яко нагоре поне по мои впечатления.

# 142
  • Мнения: 62
Здравейте,

Подходящо ли е в началото на ноември да се ходи на покупки в Солун? Бих искала да си купя дрехи и затова обмислям този вариант.

Поздрави и добро настроение  Simple Smile

Аз пъ мисля, че Солун вече не е подходящо място за пазар в който и да е месец... поне докато не ги отмине кризата. Цените са яко нагоре поне по мои впечатления.

Зависи какво ще пазаруваш. Преди 2 седмици бяхме с мъжа ми специално заради Икеа и детските H&M , че до моналата година нямаше детско само дамско и мъжко. Цените и в Икеа и в H&M са същите като в интернет магазините и като в другите европейски държави.
 Иначе всички други марки са същите като тука ,даже в Масимо Дути в Солун дрехите бяха с по 40-50 лв. по ефтини от тези в Софийските магазини. Защото гледахме с мъжа ми едно сако ,тука беше 480 лв. ,а там 220 eur. А пък Cosmo-то е много зле The Mall e светлинни години напред.

# 143
  • Мнения: 105
Някой знае ли къде в Солун се намира Китайския пазар, било нещо като нашето Илиянци, но по-добре заредено и по-евтино?

И аз се интересувам.ко някой може да помогне Praynig

# 144
  • Мнения: 11
Искам да ви кажа за моята екскурзия до Гърция и по- специално до Солон. С моя приятел решихме да видим що за молове имат, а и да си купим нещо. Да ви кажа не останах много очарована поне от магазините в мол Cosmos. Цените си бяха високи, а и дрехите не бяха нищо особено. Хубавите дрехи бяха на безумни цени. Но искам да подчертая, че тогава нямаше намаления (юли месец). Ако някой все пак ходи скоро нека да пише после какви са цените сега, ще съм благодарна. Simple Smile

# 145
  • Мнения: 0
Ами това е в общи линии, някой ако се сеща и друго да споделя тук, защото на мен ми писна да плащам 100-200% надценка по нашите магазини оляха се  #Cussing out

Докато има балъци да плащат 100-200% надценка, ще има такива цени.
Овцата се оплаква че я стрижат, и пак ходи доброволно да я стрижат:))
Българина колкото повече само си е виновен, толкова повече се оплква:)

# 146
  • Мнения: 0
DA I AZ 4AKAM KOITO E OTI6UL SEGA KUM 27.12 DA PI6EEE Simple Smile
INA4E NE RAZBRAX TO4NO KUM NA4ALOTO,SREDATA ILI KRAQ NA QNYARI E NAI-DOBRE DA SE OTIDE?

# 147
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Здравейте! И аз съм от почитателките на пазара в Солун. Миналата година големите намаления бяха обявени от 15 януари. Аз отидох на 16 и все още имаше интересни неща, но имаше страшно много хора по магазините, а и някои магазини дори за 1 ден бяха успяли да се поизпразнят - като GAP, например, /но бяха обявили сериозни намаления/. В sprider имаше такива големи намаления, които много си заслужаваха - сако 9-11 евро и т.н. Почти всички големи магазини са на ул.Цимиски и при разпродажби си заслужава да се ходи в тях, а не в Космос, защото мазазините са по-големи и избора е значително по-голям. Успех на всички в предстоящото пазаруване.

# 148
# 149
  • Мнения: 301

emilina обнадежди ме  Party
Очертава ми се пътуване до Гърция тази седмица и ще се радвам ако има някакви намаления... но понеже знам, че имат "официални" намаления  и дори не се надявах да видим ниски цени. Ще се похваля другата седмица Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт