Сладко МАРТенско човече за море мечтае вече!

  • 9 424
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 267
пу,пу,пу много сА хубави бебоците  Heart Eyes
Вторият опит с кашата пак беше неуспешен  Cry,не му хареса,чудя се дали да спра за няколко дни или да пробвам с друга каша  newsm78,ще го пробвам и утре и ако е същото ще спра за малко  Rolling Eyes

Kikoikris,супер си го измислила!Тез нашите деца голямо глезотене с играчки,люлки,гимнастики,килимчета...А те все недоволни! Laughing
Аз си поръчах гимнастика от продавалника за 30 лв и ще видим как ще я приеме малкия,че ще има  newsm66 tooth

Joy hahaha

# 31
  • Мнения: 660
А, здрасти! Върнахме се....и имам да чета почти 2 теми. ooooh! ooooh! ooooh!

Честит Имен Ден на всички малки и големи именници! Да са живи, здрави и усмихнати...

Честито и на месецинковците днес!  bouquet

Ще кажа само, че много добре си починахме и Рая вече има домашно приготвени пюрета от кайсии, праскови и круши от градината на баба и дядо. Laughing Само дето ще ги ядем след като се захраним със зеленчуци...  Heart Eyes

В събота ходихме на Бачковския манастир /малко по-късно ще кача и снимки/, бях забравила колко е красиво и решихме да кръстим Рая там към края на август. Има ли вече кръстени бебковци?!

Сега отивам да попрочета, че не знам дали и кога ще насмогна. Embarassed

ЕДИТ:
Тони лек път. Завиждам ви. Много обичам Пловдив. Любимата ми кума и братовчедка е там, даже в моя чест отвори детски магазин на главната отстрани в пряката на МкДоналдс Peace

КаЯна, знаеш ли, че май точно от това магазинче купихме на Рая нова рокля за 5-те месеца... Joy

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 14:16 от Tony_st

# 32
  • София
  • Мнения: 5 786
Алекс-мама, да го снимам ли като реве, или нямаш нужда от такива гледки  Laughing  Crazy
Пропуснах преди - честито кръщене на Влади!  Hug И аз чакам снимки  Simple Smile От Тони също  Grinning

# 33
  • Мнения: 288
Kikoikris,не че много съм веща,но ако бях аз,бих прбвала с друга кашичка,може да му хареса. newsm78 А след седмица,да кажем,пак да пробутам тази,нали казват,че вкуса им се мени.
Ние днес пробвахме бананово пюре на Хип,ама апетита е под нулата и не беше особено очарован.Такава физиономмия ми направи Sick,все едно оцет му натиках в устата,а не сладко бананче.Ама аз нали се правя на спокойна душа,когато яде и успях да дам известно количество,правейки се на клоун.
Иначе е ужасТ.Явно скоро ще пробие зъбчето,защото е много набъбнал венеца,а Алекс е пресипнал от мрънкане,рев и писъци,все едно ми се кара. Crazy Много му е криво на милия ми,Давам му дентокинд-хапченца,мажа го с Калгел,а днес и Панадол му дадох,че е нетърпим. Rolling EyesАма поне виждам какво му е,че като не мога да го разбера и мисля,че се глезоти и откачам.
Препоръчаха ми свещички Вибуркол-хомеопатични,съдържат лайка,белладона и нещо друго,не мога да го разбера.Уж много помагали при нервност,когато има температура,или не.Ставали за зъбки,колики и т.н.Че може и тях да се наложи да пробваме. ooooh!
Иначе навън се успокоява,но то е един вятър!
Елвинг Mr. Green ще го разревеш ти насила и ще го снимаш тогава.Айде,айде. Hug

# 34
  • Мнения: 1 906
Привет!
Лелеее имах да дочитам около 10 страници! Снощи започнах ио чак сега ви изчетох писанията Simple Smile .

Ние се завърнахме от пътешествието и естествено с подарък  Laughing . Ето такава активна гимнастика: http://taftoys.com/view.php?itemid=10945 . Мартичка е очарована, но вече няма място в хола за никакви играчки. Целия под е покрит  Crazy

Напоследък ми прави впечатление, че по-бавно ми слиза кърмата. Бебка започва да суче и няма нищо. Започва да мрънка, но аз упорито я слагам на гърдата и след известно време усещам, как кърмата слиза и тя започва да преглъща. Също напсоледък виждам, че бебка има предпочитания към дясната гърда  ooooh! ooooh! .


В събота накупих още пюрета. Вече не помня  Embarassed , какви съм взимала, та мисля да направя вписък и другия път да допълвам  Rolling Eyes .Взех и една оризова каша на "Хип". Взех и два сока, пък да видим кога, какво ще давам.

Честито на всички именници. Да са ви живи и здрави имената  smile3525

# 35
  • Мнения: 267
Я кажете какво действие има ориза,че не пише на опаковката и в нета не намирам  Crazy , от сутрина до сега ака 2-пъти (от новороден не го е правил )  newsm78
Алекс-мама и ние правим такива физиономии  Laughing,ако утре не му харесва,ще му дам друга,но пък всички имат захар сега ще ги разгледам пак,а кашати също ли трябва да са еднокомпонентни  newsm78

# 36
  • Мнения: 1 906
kikoikris, до колкото знам и кашите трябва в началото да са еднокомпонентни  Peace

# 37
  • Мнения: 5
Здравейте мами.
Слънце newsm51
Честито на всички именници.
Честито на всички месечинки
.

# 38
  • Мнения: 288
Kikoikris,ориза по принцип е запичащ.
Крушата,с която започнах аз пък уж е разхлабваща,а хич не му подейства така на Алекс. Thinking

# 39
  • Мнения: 267
Kikoikris,ориза по принцип е запичащ.
Крушата,с която започнах аз пък уж е разхлабваща,а хич не му подейства така на Алекс. Thinking
хмм и на нас не ни действа като запичащ  newsm78
сега гледам кашите,ами почти няма еднокомпонентни  ooooh!,само ориза,а той не го харесва  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 660
Ето и обещаните снимки от нас...

Като попрочетох по диагонал видях, че имаме още едно кръстено човече... Еlle, честито ви християнско име!!! Да ви е жив и здрав Влади!  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 906
Има ли мами поръчвали от Ларедут? Аз имах регистрация, но съм си забравила паролата  Embarassed . Някой може ли да ми подскаже, какво да направя, че с този френски ...  ooooh!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 58
Хайде честито и от мен на всички празнуващи!!!
НикитаHug Simple Smile да ти е жива и здрава малката мома и много да те радват и двете!
На мен ми изтекоха очите в тоя продавалник за количка, ама всичко читаво все в София, как да го видя Sad  Sad Обаче ти дето каза, че се ровиш и все нещо излиза, та да те е яд - гледайте какво намерих в един английски сайт:
Bebeconfort Streety Travel System за 390 лв.
Доставят само до Англия обаче, иначе е оферта трепач.

За цени на пюретата, в тукашното Метро ХИП бяха по 1,79 малките бурканчета. Дано не съм видяла цената без ДДС, че те нали по 100 цени слагат, но мисля че беше крайната.

# 43
  • Мнения: 151


В събота ходихме на Бачковския манастир /малко по-късно ще кача и снимки/, бях забравила колко е красиво и решихме да кръстим Рая там към края на август. Има ли вече кръстени бебковци?!

Ние бяхме в неделя.Искам да Ви предупредя да не сядате на заведението "Джамура".Никакво обслужване,претоплени картофки,остаряли зеленчуци и НАДПИСВАНЕ на сметката(късно се усетихме). По отвратителна храна не бях яла(не че я ядох де).

Инкогнито аз поръчвам от Ларедут,но незнам как да ти помогна с паролата.

Ето малко снимки и от нас -> http://www.snimka.bg/album.php?album_id=387466&pid=13665137

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 14:52 от Svetleto_

# 44
  • Мнения: 108
Привет и от нас,

Честито на всички именници и на всички месечинки. newsm51

Ние вече си похапваме зеленчуковите пюренца и засега и харесват, защото си изяжда почти цяло бурканче ама с млякото голям зор виждам то в Петък ще си покаже като отидем на консо. Моят мъж ми вика, като отидем, че ще смаем докторката с цели 200гр. отгоре  Mr. Green

Елвинг, Слънце, Тони ст много сте сладки, мале ако знаете ние какви сме финни/5 300 кг. отпреди 20 дни/ /за съжаление сега не мога да кача снимки/.
Kikoikris май ориза Ви действа обратно на Вас.

Общи условия

Активация на акаунт