Сладко МАРТенско човече за море мечтае вече!

  • 9 424
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 108
Бухта тук в Плевен /а и не само до тук/имаше една фирма, която доставяше от Англия за паунд и нещо на кг., на нас ни доставиха колелото на баткото от там.
Ако искаш ще попитам за телефон или някаква инфо/ защото мъж ми и брат му се занимаваха с това/.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте мамчета  Hug
Днес бях до офиса да си видя колегите, а бебка е малка лицемерка, през цялото време спа непробудно. Всички ми завидяха, но щом се прибрахме и се почна - мрънкане, рев...Имам чувството, че не й стигна кърмата. Напоследък вечер не й стига и я дохранвам с изцеденото от през нощта. Тази нощ ме мързеше да се цедя, но добре, че изцедих все пак малко, защото на обяд като мрънкаше и й го дадох, обаче ако и вечерта е гладна вече незнам какво ще я правя. Май ще се изкуша да почна с АМ, а хич не ми се иска сега, точно преди да заминем. Няма как да стерилизирам шишета и да варя вода, просто абсурд  Naughty Някой ползвал ли е водата на ХИП, за да я дава без да вари?
Инкогнито, не само че слиза по-бавно, ами май намалява, поне моята и съм доста притеснена Confused

# 47
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз днес видях каши на Лактана и взех 2 кутии - едната се прави с мляко, другата с вода. Сега се чудя по кое време да я давам (когато я започна) - за сутреяна или за следобедна закуска  newsm78 . Вие как мислите?

Elwing , много е хубав Алекс, как умно гледка  Hug  Всички бебоци са много сладки Heart Eyes .

Ето малко пози и от нас - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=396273&pid=13665571

Катерина, бебешките води не се преваряват. НА ХИП също, само че трябва да я употребиш в рамките на 3 дни.

# 48
  • Мнения: 69
Катерина78 на Тео като виждах че няма да му стигне и започвам да се цедя на момента(той търпеливо изчакваше Mr. Green ),и така няколко дена и кърмата ми малко се позасили,сега вече всичко е наред Peace

Incognito защо не си преведеш с преводача на гоогле ?

аз от ларедута съм си хареса много неща за Тео за годинка,направих поръчка от 40 евро и мисля да я пусна,много готини неща за 1,2-5 евро,което си е направо супер Crazy

# 49
  • Мнения: 0
АУУУ ама много са ни хубави дечицата бе  Two Hearts направо ми иде всичките да ги нагушкам и да ги изям. И все са с едни големи изразителни очи аха да проговорят направо   love001  love001

 На нас днес на обед ни беше 3-ти неуспешен опит за ядене на картофче. Уж домашно приготвени и то от градината на наште ама туй маничкото не та не. Така рева  ooooh! Накрая извадих едно бурканче на Хип с ранни моркови и веднага почна да яде Thinking Само не ми стана ясно след като никога не е вкусвал храна до сега как реши че не обича картоф нямам идея. Та така днес без време вкарахме втори зеленчук 2 лъжички.

 'Кафе с мед' кашата е подходяща да се дава и за закуска и за след обяд. Може да си ги редуваш. За да му е разнообразно менюто. Аз едно време с Пепи като вкарах повечето храни си бях направила седмично меню, като всяка седмица го променях.

 Ааа да. Все ще питам някой може ли да ми каже нещо за АМ Нистоген на Нестле хубаво ли е лошо ли е. Аз го взех само за да му разреждам пюренцето ама ако не е хубаво да го изпия аз с кафенцето. Че толкова кърма немога да изцедя.

# 50
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Ей на, прибрахме се.
6300 тежим, 750 е наддала за месец нашата мома. Вигантола не ни ги увеличиха, ама не го и намалиха Crossing Arms
Рано ни било за пюрета, първо сокчета да съм давала /досега сме само на кърма/. Та сега съм в питанка пак Rolling Eyes Има ли и други, дето са само на кърма и не дават сокове? Нищо не разбирам-уж говорим за изключително кърмене, колко било полезно, пък за кви сокове иде реч ooooh! Ама искам да го чуя и от педиатър.
Биха ни втората ваксина-сега спи ама е кисела една такава. Уф, да минават и тез проклети ваксини...
Катерина78, ние сме с такава вода-при отваряне не се преварява, но на втория ден след това е препоръчително.

# 51
  • Мнения: 1
Привет от нас,току що завърналите се!
Честит Имен Ден на всички празнуващи ,Честити месечинки!Да са ни живи и здрави сладките бебоци!
Днес и Гого има юбилей-цели 4 месеца.Много е сладък,ама нали съм пълна дупка с компютрите-не мога да се изфукам със снимки...
Слънце,Бела, кварталът е 3 чучура-север.Всичко е ясно вече,нали...Е,поне апартамента е голям.
Чета в несвяст,но сигурно скоро няма да изчета всичко.
За препарата за съдове-Бочко(много е добър)
За болките в кръст и пр.- ох,по-добре да не започвам...с моя двукратно опериран гръбнак
Ако не ми помагат,ще се залежа тутакси и мигом.Нищо,теша се ,че все някога моя принц ще проходи. Laughing
Весел ден на всички!Аз отивам да правя картофки на шайби за изненада на любимия.

# 52
  • Мнения: 74


В събота ходихме на Бачковския манастир /малко по-късно ще кача и снимки/, бях забравила колко е красиво и решихме да кръстим Рая там към края на август. Има ли вече кръстени бебковци?!

Ние бяхме в неделя.Искам да Ви предупредя да не сядате на заведението "Джамура".Никакво обслужване,претоплени картофки,остаряли зеленчуци и НАДПИСВАНЕ на сметката(късно се усетихме). По отвратителна храна не бях яла(не че я ядох де).


За храната не знам,но за сметките си е от край време така.Миналата година си правихме 5 год от завършването на училище и ни надписаха с 30-40лв.Ама и ние им го върнахме,защото си вкарахме шишета ракия изпод масата  Twisted Evil

# 53
  • Мнения: 242
Хайде и ние в новата тема - слънце   bouquet

Честит имен ден на всички именници - малки и големи - да Вие живо и здраво името.

Честити месечинки на родените на 20-ти.

Есме - ние все още сме си само на мляко - основно кърма и малко фризолак - сокове не давам и няма да давам.

Сега да разкажа за моето момче - от два дни си е открил краката и голямо гледане и дърпане пада. Това добре, ама и друга част от тялото си откри - чурата. Само да махна памперса и се почва едно дърпане  ooooh! Други момченца правят ли така?

# 54
  • Мнения: 1 734
Честито на именниците днес, да са живи и здрави!!!   bouquet
Честито и на бебчетата с месечинки!
Тони, ама Рая е голям сладкиш  Laughing
Сега видях и малката София-Летиция и тя голяма сладурана  Grinning

Сега да разкажа за моето момче - от два дни си е открил краката и голямо гледане и дърпане пада. Това добре, ама и друга част от тялото си откри - чурата. Само да махна памперса и се почва едно дърпане  ooooh! Други момченца правят ли така?


всички момченца правят така  Wink

# 55
  • Мнения: 288
Natsi,30-40лв?!  #Crazy
А за водата,то да вземеш,ама за да ти е по-лесно,но и нея като ще я преваряваш,защо въобще да се взема? newsm78 И като заговорихме,Kikoikris,реши ли проблема с  вашата?Нали не ставаше за пиене от дребчо.Или купуваш?В такива случаи да купиш,ама иначе не давам пари и за вода,че едвам смогваме с другите разходи покрай бебо. fiuuuuuu
Ivelina,Алекс още не си е открил пишлето,ама на една приятелка малкото такова зверско дърпане правеше,че целия се изподираше,а като акаше не може горката жена да свари да го обърше,целия се омазваше до очите. JoyИ тя като и падна пердето накрая и му връзваше ръцете с ластика си за коса. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 819
Есме, ние сме само на кърма и не давам още сокове.Определено ще и правя сокчета, но след като се захраним с всичко останало  Peace Мин. консултация питах педито, тя с половин уста каза, ако искам да почна със сокчета, аз и казах, че не искам  Mr. Green и тя каза добре  Laughing, няма проблем.Общо взето аз си взимам решенията по тези въпроси и само я уведомявам какво съм решила  Wink.

Днес София по случай 5-те месеца успя най-накрая да си налапа чорапа  Mr. Green /че отдавна дърпаше натам/ Много беше доволна.

Вчера пък и дадох да близне пъпеш - е няма такъв смях ви казвам /ама не се брои за захранване, де  Crazy / Първо направи озадачена физиономия и после като ми задърпала ръката с пъпеша и тика в устата с такова настървение, че едвам и го отскубнах  Crazy, пощуря направо  Laughing Ама ще почака.

# 57
  • Мнения: 361
Честити месеченке на бебоците ни!!!

Ел- честито ви кръщене. Нашият поп казва, че до кръщенето човек е един, след това става друг. Да ти е здравичък и послушен Владко.
Благодаря за поздравленията към Елия  Hug

Аз съм на педал още. Хич не обичам вкъщи да посрещам гости (готвене, чистене, слугинаш и накрая като тегля чертата - аз не съм разбрала, че имаме правник), но заради тати ще си седим тук.
До 15ч беше свекъра, след 18ч чакам мама, кумовете и вуйчовците на Елия. Оказа се, че яденето няма да ни стигне и пак съм над печката.

за жегите- Елия снощи се дра от рев. Днес вкъщи е същата, само мрънкоти. Май ще се къпем и сутрин и вечер.
Сладури големи са бебоците.
Ама какви са тези променени никове  newsm78 Сега докато схвана коя коя беше  Joy

Хайде весело празнуване от нас

# 58
  • Мнения: 222
Айде и аз да се разпиша в новата тема (па макар и на 4 стр. Mr. Green)
Честит имен ден на всички именяци!!!Да ви е живо и здраво името!!!
Честити месечинки на бебковците! Да са най-послушните деца!
Честито ни първо християнче   bouquet

Ние пък си намерихме цаката на яденето на зеленчуковото пюре  Mr. Green Уж го захраних със зеленчуково, хапваше си като пич човека, ама като разбра че имало и плодови пюрета на тоя свят - ела ни вижте какви физномии прави на зеленчуковите  Sick . Ама мама нали е "лоша" намери начин на пробутване на зеленчуковото пюре: прикарваме си двете пюренца - зеленчуково и плодово. Давам първо лъжичка плодово, за да види че е от хубавото пюре, после тикам зеленчуковото. Така накрая си изпапква малко бурканче зеленчуково, но и половин  и повече плодово. Ама мама нали е хитра все му взимам плодовите микс или с морков или с тиква, та се лъжем че ядем зеленчуци  Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 1
Ивелина, ти лафа "нямаш ли си пишка да си играеш?" не си ли го чувала? Ами, има си момчето пишка и си играе. Grinning Grinning Grinning И нашият чат-пат си я пипа, но не често.
Честит имен ден на Елия, на адашчето на Нани и всички батковци, татковци и мами с това име! И честити месечинки на бебоците!
Вярно, че съм сложила баница за почерпка, пък мислех, че е питка. Grinning
Ние, по случай именния ден, ходихме на консултации и имунизация. Момчето почти не гъкна от убождането. Пораснал е с 800 гр. и 3 см. и вече е 6,900 кг.  и 63 см. Докато обясняваше докторката как вече трябва да му показваме как да се обръща от гръб по корем, Илийката набързо и демонстрира едно гръбно-коремно претъркаляне за нула време, та минахме на "ау-у-у, ма той много силен и трябва да го пазите да не падне". Е, казах и, че и това упражнение сме го упражнили. Laughing Laughing Каза ни, че вече вместо плодово пюре може да му даваме пасиран плод, пък аз си затраях, че не съм му давала изобщо пюре, а направо плод. Можело и да започнем да му даваме каши следобед след като направи 5 месеца. Е, аз като го видя супер гладен и сега му ги давам, защото на тях пише над 4 месеца. И те така.
 Явно моето измъчено кърмене е към края си, защото от днес съм с възстановен цикъл. До последно, независимо от дохранването, си давах да цока при всяко хранене, но което не е писано, не е писано и това е.
 Има ли някоя майка да кърми след възстановяването на цикъла?

Общи условия

Активация на акаунт