Сладко МАРТенско човече за море мечтае вече!

  • 9 426
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 293
Здравейте и от нас. Я да повдигна още една дискусионна тема: за и против предлагането на сокчета. Знам, че много мами започнаха със сок, но напоследък нещо все попадам на информация за избягване на сокчетата - какво мислите вие?


А за количките, нашата нали е назаем, та не съм й търсила кусури, обаче с моите "ръчни" проблеми може би като почне Калин да сяда, ще гледам да потърсим нещо по-леко.
 

Nagaina, ние нямаме шезлонг или люлка, а столчето за кола не е най-любимото място на Калин у дома. Слагам го в креватчето, на спалнята, на пода - не мисля, че му ограничавам кръгозора. Вземам го в мен седнал също.


СОФИЙСКА СРЕЩА: неделя (26.07.2009 г.) от 11 ч. в Западен парк - Централен вход. Носете си нещо за хапване (чешма има).
записвам: зелено човече, ?Елвинг, Тони_ст

# 286
  • Мнения: 4 428
Мерси за поздрвите за нашите постижения.И най-вече на veselina_s_p, с която често не сме на едно мнение,но щом става въпрос за такива неща,свързани с бебоците-поздравява,евала! На мен не винаги ми се получава,но правя опити!  Mr. Green

Ех, ти пък  Laughing То не пречи да не сме на едно мнение  Mr. Green Няма лошо, хора има всякакви. Това, че тук спорим от време на време, на мен не ми влияе и не игнорирам някого само защото не мисли точно, като мен  Peace Пък и тук си говорим за доста ограничен кръг въпроси свързани само с бебоците  Peace Не можеш да съдиш по човек само по това  Grinning

На мен ми пристигна известието, че новите три чифта обущета от САЩ са ми на митница  smile3508 Другата седмица ще ми ги донесат и ще се пУфаля  Mr. Green
А на мен днес ми идва една поръчка от Америка от walmart.com  сайта който беше дала ти.  Wink

Е, похвали се, де. Какво си поръча? Кой метод на доставка си избра  Grinning Аз съм решила, като вземе татито пари другата седмица да си пусна за доставка столчето за хранене и едни ботушки за млаката от Амазон  Grinning Мисля да пробвам с Ломбард  Peace

# 287
  • Мнения: 69
Здравейте и от нас. Я да повдигна още една дискусионна тема: за и против предлагането на сокчета. Знам, че много мами започнаха със сок, но напоследък нещо все попадам на информация за избягване на сокчетата - какво мислите вие?

въпреки че започнах със сок,не съм на мнение че е задължително да се даде първо сокче,аз започнах със сок,защото така ми е по-лесно,правех си го у дома,а и сокчето не засища глада-което ме устройва.А чак да се избягват,не ми е ясно защо newsm78

# 288
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Мисля да пробвам с Ломбард  Peace
Сподели после дали стават и колко си доволна от тях. Аз съм пощуряла по ибей, но не ми се разправя директно с Хамериканците/предпочитам друг да комуникира с тези добри люде/. Това е единствената причина да не съм изкупила света още.

# 289
  • София
  • Мнения: 49
glafira, на нас първото сокче беше от диня, а второто от пъпеш, с усмивка ги лапа и двете Simple Smile
Дърта маймуна, как се превъзпитава вече готовия глезльо, щото и аз вече имам проблемация с мойто диване  Thinking
Относно кърменето, и на мен дясната гърда ми е по производителна  breastfeeding

Здравейте и от нас. Я да повдигна още една дискусионна тема: за и против предлагането на сокчета. Знам, че много мами започнаха със сок, но напоследък нещо все попадам на информация за избягване на сокчетата - какво мислите вие?

Отначало мислех да захранвам със зеленчуково пюре, но в последствие стигнах до извода, че неможе например картофеното пюре да е по лека и лесно смилаемо от сока от ябълка /лично мое разсъждение/.  Та започнахме със сокче, да научим коремчето да обработва друго освен млекце и вода Simple Smile

# 290
  • Мнения: 267
Леле, Бодливка, много ме засрами Embarassed Чак се замислих какво толкова съм написала, много ми стана мило  bouquet
Аз тениски не обичам много да нося, иначе имам 2 на Металика и веднъж като разхождах количката с едната и група метъли ме гледаха много очарователно Joy

Дез, Линкин Парк и на мен са ми любими. Аз всъщност слушах тази музика предимно като тийн и после я заместих, но мъжа ми (запознахме се преди 2 години) ме върна обратно в джаза с пълна сила, та покрай него и други групи преоткрих, но Металика са ми отколешни любимци.

# 291
# 292
  • Мнения: 660
Добро утро!
Ние ли сме първи за деня?!?! Ех, че сме ранобудни... Mr. Green

Аз да ви се оплача от няколко дни Рая пак спи много неспокойно и се буди през час-два през нощта, а през деня пък спи доста по-малко. Чудя се дали е от зъбите, или пак нещо се е изнервила. newsm78

Здравейте и от нас. Я да повдигна още една дискусионна тема: за и против предлагането на сокчета. Знам, че много мами започнаха със сок, но напоследък нещо все попадам на информация за избягване на сокчетата - какво мислите вие?

Ми, аз след четене къде ли не и консултация с педиатърката стигнах до извода, че със сокчета не бих захранила моето дете. Не бих искала да и разстройвам стомахчето още преди да се е очовечила, затова минах на варианта захранване със зеленчуково пюре.

А ето и малко снимки от нас, да ни видите как се запознаваме с лъжицата /новата, де, щото старата си я познаваме/, че нали след 10-тина дни ще папкаме с нея...

# 293
  • Мнения: 361
я, ние ли сме най-ранобудните??? newsm78
Тони вие приди нас се списали (че то аз докато се наканя)
Ха по едно кафе за добро утро от нас -

Снощи Елия заспа в 20ч и се събуди в 23ч, яде набързо и пак отнесе плувката. Днес се събуди в 7ч и смятам да я пробвам 4 пъти папкане през 5 часа.

Хайде за сега лек и усмихнат ден, внимамайте с жегата.

# 294
  • Мнения: 59
 Hug Здравейте момичета. Аз също станах мама през Март тази година и бих искала да се присъединя към вас. Моето съкровище се роди в Париж навръх Баба Марта на 01.03.09г. и се казва Лео. Досега бях в един друг форум където намерих страхотни съмишленички и приятелки, надява се и вие да ме приемете като такава във вашата темичка, която между другото е стряахотна

# 295
  • Мнения: 267
Здрасти Танче,заповядай в новата тема  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=415827.0

Общи условия

Активация на акаунт