Слънцето силно пече ли пече, МАРТенчето мисли вече за море!

  • 9 804
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 361
здравейте,

Честити месечинки на бебоците!!!

Нещо ми е супер скапано и нервно. Ще трябва да се записвам на тае бо иначе ще набия някой.

Ние днес сме на консултация. А това мойто зверче става все по тра ла ла. Сега си имаме ново занимание- хем иска сама да си държишишето, хем иска от чаша да пие.  hahaha

# 286
  • Мнения: 69
аз слагах възглавницата,защото връщаше след ядене,вече не ползваме,защото така или иначе не я ползваме по предназначение Crossing Arms ама в количката сме с нея Grinning

# 287
  • София
  • Мнения: 5 795
Привет!
Честито на месечинковците!  Hug
Зора, чрд на майка ти, жива и здрава да е!   bouquet
И ние имаме тази въглавница, още от баткото, но той се оказа алергичен към материята май - като го слагах да спи на нея му ставаха червени очите  Crazy , та сега се чудя да рискувам ли пак  newsm78
Маймунке, дано си права  Laughing Че сега хич не е от разбраните.  Crazy Особено като реши днес в 6ч че се е наспал  ooooh! , след като цяла нощ се буди и рева  Tired

# 288
  • София
  • Мнения: 800
 Честити месечинки на бебоците  bouquet
 Зора, честит празник на майка ти, да ти е жива и здрава Simple Smile
 И аз с огромно удоволствие и интерес разглеждам мартенските сладури - кой от кой по-сладки, интересни и уникални Peace Трябва и аз да кача на Влади, че май няма освен на колажа Simple Smile
 Дивена - Влади е само на кърма, ще се захранва, когато вдигне хемоглобина.
 Зеленко, права си, ако е таласемия, ще е минор, другите имали по-тежка симптоматика Peace
 Никита, браво за захранването. Днес е ред и на Марто от нашата банда Grinning
 Ели, тази твоя госпожица мн бързо расте, доказателство, че момичетата се развиват по-бързо от момчетата Simple Smile
 Елвинг, каква е тази възглавница? Можеш ли да пуснеш линк?

# 289
  • Мнения: 88
мами, бебо също връща, но не ползвам възглавница, повдигнали сме малко матрака с 2 хавлиени кърпи и така спи  Peace

честити месечинки, мамини рд и на всички с повод днес   bouquet

я ми кажете защо слагате възглавници в коли4ките  newsm78 аз само повдигам гръб4ето на разли4ни нива  Thinking

# 290

Общи условия

Активация на акаунт