Тайната на дългата и здрава коса - 71

  • 37 923
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Игуанка, мерси за темата   bouquet

Аз да похваля стимуланта на Фито за скалп, има ефект определено и най-хубавото е че косата ми не става бебешки мека от него (аз този ефект го мразя). Единственият недостатък за мен е силната миризма на концентрирани масла, ноо трай бабо за хубост  Mr. Green

Другото ми успешно попадение е пяната за обем на Рене Фуртере  Heart Eyes

Много съм доволна, втривам я в корените при полусуха коса и после дори не доизсушавам със сешоара и пак офорям добре и придава обем.

Ето ги как изглеждат:

# 31
  • Мнения: 15
На каква цена са стимуланта на "Фито" и пяната на "Рене"?

# 32
  • Мнения: 452
Бях ви питала в предната тема,но никой нищо не каза.
В маската с тривитаминола слагате ли екзаматин с (пак от ветеринарната аптека)?

# 33
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
На каква цена са стимуланта на "Фито" и пяната на "Рене"?

Ето това им е другият недостатък - цената. Пяната я взех за 20 лева, стимуланта - за 40.

Но пък са икономични, стимуланта е с много голяма концентрация на масла, а се втрива само в корените. Предполагам, че една опаковка ще стигне най-малко за 4-5 месеца, защото се ползва само 2 пъти седмично.

# 34
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Аз си купих спрей за възстановяване на косата на SAPHIR, внася се от Кристиан оф Рома груп. Подпомага разресването, което е супер, защото моите крайчета се заплитат от пяната за коса. Косата ми става много хубава на допир и на вид. Купих си го от моята фризьорка за 8 лева.

Лу, доста соленки цени  Mr. Green

# 35
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Факт  Mr. Green

Но на моята коса масовите марки не действат добре, минала съм ги всичките - Нивея, Пантнен, Грание и т.н. Е, не става и не става.  Даже си бях купувала техни шампоани от чужбина (нали има мит, че в България масовата козметика била фалшива ала-бала), е не ми понасят. Та се ръся, но поне косата ми изглежда добре.

# 36
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Сестра ми казва, че има разлика и в нейната коса, независимо, че тя има принципно хубава коса. От около година ползва само професионални шампоани на Лореал и е по-доволна от масовите.

# 37
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Какво ви е мнението за шампоаните на Орифлейм? Не за някой определен, а по принцип....  Wink

# 38
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз в никакъв случай не робувам на марките, ползвала съм какво ли не.

Например от евтините стимуланти за коса съм доволна от този на Билка. А шампоаните, колкото и да са скъпи винаги гледам да ги редувам. Много бих се радвала ако намерия "моя" шампоан, че и да е евтин, но за сега не се е случило  Laughing

# 39
  • Мнения: 580
Какво ви е мнението за шампоаните на Орифлейм? Не за някой определен, а по принцип....  Wink
Ужасни ,със сигурност не са за моята коса .

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 467
Момичета, къде в София или онлайн мога да купя продукти Алфапарф? Искам да разгледам шампоаните  Rolling Eyes

# 41
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Дайте ми съвет какъв шампоан да си взема за мазна коса?Прегледах първия пост,но не намерих нищо Thinking

# 42
  • Мнения: 104
Дайте ми съвет какъв шампоан да си взема за мазна коса?Прегледах първия пост,но не намерих нищо Thinking

Единственият,от който аз видях ефект, беше на Елсев-Енерджи(Цитрус).Води се за нормална коса,склонна към омазняване.  Peace

# 43
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Дайте ми съвет какъв шампоан да си взема за мазна коса?Прегледах първия пост,но не намерих нищо Thinking

Единственият,от който аз видях ефект, беше на Елсев-Енерджи(Цитрус).Води се за нормална коса,склонна към омазняване.  Peace
Благодаря за експресния отговор  bouquet Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 2
Момичета, къде в София или онлайн мога да купя продукти Алфапарф? Искам да разгледам шампоаните  Rolling Eyes


Онлайн даже не можеш да ги разгледаш,нямат никаде каталог,даже и от където могат да се купят,но където се продават ще ти обяснят каквото те интересува

Общи условия

Активация на акаунт