Тайната на дългата и здрава коса - 71

  • 37 930
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Дайте ми съвет какъв шампоан да си взема за мазна коса?Прегледах първия пост,но не намерих нищо Thinking

Единственият,от който аз видях ефект, беше на Елсев-Енерджи(Цитрус).Води се за нормална коса,склонна към омазняване.  Peace

Аз ползвам на Елсев за мазна коса и много ми харесва(Elseve  nutri-gloss light)

# 46
  • Мнения: 385
Мацки, помагайте! Някой беше споменал, че маслата се отмиват от косата лесно с помощта на балсам, ама как точно? Търсих линк към предната тема, ама нещо не го открих, извинявайте  Hug

# 47
  • Мнения: 3 316
ето - Тайната на дългата и здрава коса - 70

iguanka - добави го в първия пост  Simple Smile

# 48
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Мацки, помагайте! Някой беше споменал, че маслата се отмиват от косата лесно с помощта на балсам, ама как точно? Търсих линк към предната тема, ама нещо не го открих, извинявайте  Hug

Слагаш балсам за коса преди шампоана за кратко и изплакваш. Маслата се отмиват. Продължаваш, както си знаеш  Grinning

# 49
  • Мнения: 385
Мацки, помагайте! Някой беше споменал, че маслата се отмиват от косата лесно с помощта на балсам, ама как точно? Търсих линк към предната тема, ама нещо не го открих, извинявайте  Hug

Слагаш балсам за коса преди шампоана за кратко и изплакваш. Маслата се отмиват. Продължаваш, както си знаеш  Grinning
Ами и аз уж така направих, ама нещо не се получи много добре, дали не е от маслото  - с рициново се мазах, а то е доста гъсто. С още едно измиване сутринта нещата се оправиха  Peace

# 50
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
До колкото съм чувала рициновото доста трудно се маха  Thinking или може би си прекалила с количеството ...

# 51
  • Мнения: 104
Не знам за вас,но мен нещо много сериозно ме е налегнал косопад-отдавна не ми се беше случвало  ooooh! Някакъв ужас е...Почвам с шампоан Фитовал+ - дано да намалее  #2gunfire
Някой да има някакви препоръки?  Praynig

# 52
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Tetinka`` аз бих ти препоръчала ампулите против косопад на Ревалид + шампоана на същата марка  Peace

# 53
  • Мнения: 104
А ампулките от аптека ли се купуват? Каква им е цената? Аз знам,че последно като ми се случи така от този шампоан Фитовал+ ми понамаля-даже и спря..Но дали беше от него или от само себе си  newsm78 Благодаря за бързия отговор, Лу   bouquet

# 54
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ето ги ампулите на Ревалид:

http://www.framar.bg/%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B4- … D0%BB%D0%B8%D0%B4

Хубавото е, че се продават и на бройка, т.е. можеш да си вземеш колкото броя искаш, но пък в упътването пише, че за да има ефект трябва да се ползва редовно 2-3 месеца.

# 55
  • Мнения: 1 365
Здравейте момичета, последният път и при мен се отми трудно мазнинката. Правих си маска само със зехтин. Но сложих балсам и после и шампоанче и готово...
 
Игуанка, прекрасна ти е косата и честита нова прическа!!!   bouquet Аз много харесвам така на триъгълник отзад да е косата, но пусто все не достигам до такава дължина...  newsm78

За шампоаните на Орифлейм - аз съм влюбена в шампоана и балсама с кокос. Те са за суха и изтощена коса и на мен ми се отразяват много добре на косата!!!  Hug

# 56
  • в.преслав
  • Мнения: 242
 Напротив,точно пък от интернит си изтеглих каталога на Алфапарф и там можеш да разгледаш всички техни продукти.Даже миналата година в каталога им бяха поместени и цените на продуктите.
    Преди имаше цяла тема за Алфапарф и там мацките бяха писали къде в София има магазини с техни продукти,доколкото си спомням май имаше и склад някъде.
   

# 57
  • Мнения: 515
Аз си купих спрей за възстановяване на косата на SAPHIR, внася се от Кристиан оф Рома груп. Подпомага разресването, което е супер, защото моите крайчета се заплитат от пяната за коса. Косата ми става много хубава на допир и на вид. Купих си го от моята фризьорка за 8 лева.

Лу, доста соленки цени  Mr. Green

Lady Incandescent Искам и аз да си купя такъв .Би ли го снимала за да видя какво точно да търся, Благодаря ти   bouquet

И да се оплача, от толкова маски май си докарах пархут на главата newsm78 Никога не съм имала, а напоследък забелязвам, че кожата ми почна да се бели, да не съм прекалила с маските незнам , ама е много неприятно Tired

# 58
  • Мнения: 3 316
Не знам за вас,но мен нещо много сериозно ме е налегнал косопад-отдавна не ми се беше случвало  ooooh! Някакъв ужас е...Почвам с шампоан Фитовал+ - дано да намалее  #2gunfire
Някой да има някакви препоръки?  Praynig
   

 за косопада на мен ми помогна шампоан Фитовал и капсули Фитовал  Peace  за тази цена ... просто са невероятни

# 59
  • sofia
  • Мнения: 1 426
И на мен, ама от капсулите качих 3 кг  #2gunfire Няма пълно щастие  Sad

Общи условия

Активация на акаунт