Домашна хлебопекарна Мулинекс

  • 208 894
  • 242
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 773
Какво значи евтина? Определи цена. Тук повечето хлебопекарни не струват кой знае колко пари , а хляба почти винаги се получава. Всъщност при мен има само 2 провала .

# 46
  • Мнения: 1
Здравейте,
Преди няколко дни и аз се сдобих с хлебопекарна. Много съм доволна Simple Smile моя модел е този: http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside/( … num=1&cquery=*%D1%85%D0%BB%D0%B5%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0*&cadvsearch=false)/.do?productguid=DEBA731E5BC03AF1A90A002481B479E908F34C207DAB3248B6C53CAA47A6472B&productarea=DEBA731E5BC03AF1A90A002481B479E9&scenario=&detailScenario=&cat_name=%D0%A5%D0%BB%D0%B5%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8

# 47
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
И ние сме с хлебопекарна . Искам да попитам при вас разваля ли се ваничката за печене? При нашата вече два пъти се налага да вземаме нова, шишчетата /или не знам как се казват/, на които се поставят бъркалките след време започват да изпадат. Имаме я от около 3 год. и всеки ден я ползваме. Да не би нещо да не я ползваме както трябва  newsm78

# 48
  • Мнения: 0
След дълго колебание , между хлебопекарна Finlux, и Moulinex , си купих Finlux-а , който беше на промоция в магазините Зора.Доволна съм от покупката си , защото вече опеках два хляба,и станаха чудесни,въпреки ,че нямаше рецепти в комплекта ,аз взех рецепта за 1кг,от една приятелка.Според мен хлебопекарната си заслужава, и е много добра.
Ето и снимки:



# 49
  • Мнения: 11
Привет...записвам се да ви чета, че имам едни парички от свеки за дом уред и съм решила да е точно хлебопекарна. Ще ви изчета преди да питам нещо. За сега се спирам на марките Мулинекс или Зелмер, похвалиха ми и Блек енд Декер.

# 50
  • Мнения: 953
С две ръце съм за Мулинекса. Купихме Зелмер, но не изпичаше добре и се наложи да купим Мулинекс, от него съм много доволна.

# 51
  • Мнения: 17 407
И ние сме с хлебопекарна . Искам да попитам при вас разваля ли се ваничката за печене? При нашата вече два пъти се налага да вземаме нова, шишчетата /или не знам как се казват/, на които се поставят бъркалките след време започват да изпадат. Имаме я от около 3 год. и всеки ден я ползваме. Да не би нещо да не я ползваме както трябва  newsm78

Да, за една година употреба, в никакъв случай ежедневна/веднъж- дваж седмично/, и ние сменяхме контейнера поради същия проблем.

# 52
  • Сливен
  • Мнения: 295
И аз така, даже скоро се оплаках на сервиза им, гаранцията която дават на казанчето е 3 месеца след това отново трябва ново Crossing Arms. Нещо не е доизмислено на тоя модел до 1,5 хляб май Thinking

# 53
  • София
  • Мнения: 220
Здравейте.  Моята е Мулинекс до 1,5кг.  Имам я от поне две години, но до сега( да чукна на дърво) не съм имала проблеми с бъркалките. Може би има значение това, че не я ползвам много редовно. Не знам. Хлябът наистина става много вкусен, на мен особена слабост ми е бързия -  много ми харесва. Единствен провал имах само с козунак- нищо не се получи, но грешката  май си беше моя.
Някой беше писал, че не може да извади хлябът. Аз просто обръщам на обратно съдинката и леко я изтръсквам и той сам си пада. А за бъркалките си има една кукичка, с която се вадят от готовия хляб.

# 54
  • Мнения: 146
И ние имаме вкъщи определено си заслужава, правим си лимонов кекс  Party

# 55
  • Мнения: 0
От два месеца имам  MOULINEX OW-5020. Най-редовно я използвам и досега не е имало гафове. Единствения проблем, който забелязвам е, че хлябът не се изпича навсякъде еднакво. В горната част е мек и пухкав, а в долната и посредата остава по-сбит. При някого случвало ли се е така. Пека на първа програма с рецепта за основен хляб от 1 кг.

# 56
  • Мнения: X
Почти година съм с този модел: http://www.technomarket.bg/products/09061028/moulinex-ow-6000
Предоволна съм.
Искам да попитам, какво е "малък хляб" от 7- ма програма? Така се казва самата програма. В книжката, а и в диска няма рецепти, рових тук- там, но нищо не намерих.
Ако някой знае, бих му била изключително благодарна да сподели.  Hug

# 57
  • Мнения: 0
galq_76 искам да те питам какъв точно е моедела на твоята хлебопекарна, защото видях същата в зора и мисля да си я купя. А също така ако може да споделиш рецептата за този хляб който си показала на снимката.

# 58
  • Мнения: 0
galq_76,  и ние си купихме скоро същия модел Finlux от магазин "Зора" с 2 бъркалки и за сега сме доволни. След щателно ровичкане из форумите бях твърдо за Мулинекс, но продавач-консултантите в магазините бяха категорични, че има доста рекламации от Мулинекс и се чупели почти винаги на едно и също място, независимо от модела още в периода на гаранцията.Така се отказахме от Мулинекс и Финлукс се оказа икономически оправдано решение за хлебопекарна с 2 бъркалки....
Имам обаче един въпрос към теб: Винаги ли хлябът ти изглежда по този начин и в какви пропорции слагаш пълнозърнесто /или черно, типово/ брашно спрямо бялото? Половинката ми забърква хляб с чудесна визия като смесва бяло с типово 1:3 в полза на бялото, а моят хляб става доста по-вкусен /макар и неговия да не е никак зле/, но смесвам няколко вида брашна, бялото е над 50% винаги. Лошото при мен е, че кльопват навътре като панички, макар че втакват и правят височина. Просто в един момент, точно преди печенето, макар че се надигат идеално, хлътват...Спазвам грамажите с електронен кантар. За това съм любопитна да ми кажеш с какви видове брашна работиш и имаш ли този проблем?

# 59
  • Мнения: 0
За Финлукс 2 бъркалки, с добри естетични и вкусови качества, след неколкократни адаптации и подобрения, половинката ми постигна похвални резултати, а именно:
- Вода 360 ml
- Олио 30 гр. /не се брои това по бъркалките, мажем ги с краве масло/
- Сол 14 гр.
- Захар 16 гр.
- Мляко на прах 17 гр.
- Брашно 600 гр. /около 150 - 180 гр. от него типово/
- Мая 7 гр.

Общи условия

Активация на акаунт