Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 45-та тема

  • 91 144
  • 665
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 3 817
brillante Blumen , ето тук съм давала рецептата, много е вкусна. Hug А от кротончетата как ухае, правя ги със зехтин и шарена сол. Crazy

# 631
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Тази вечер мусака.



Вчера свеки имаше рожден ден,ето част от менюто ни,което успях да снимам Mr. Green Показвам ги защото помагах на свеки,то почти аз ги направих де,ама айде... Laughing
Пил.филе - на скара и пържено,салатка.




# 632
  • Мнения: 9 776
Кокосовите бисквитки на Йоли пак Laughing и пак без боровинките Wink:



# 633
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Днес е денят на пенкейкс май с боровинково сладко, и пържени филийки видях на няколко места, изобщо страхотни закуски   chef
 Гелева, супер супичка, Viara.an готвила, та се забравила, браво на всички   bouquet
Пепчо, Ясмина, Поли, много вкусно и при вас  bouquet

От мен паста с миди


Рибка на фурна


Диня

# 634
  • Мнения: 1 098
Леле, на какви неща се нагледах.
От мен скромно Blush
баница със сирене и спанак от готови кори
агнешка дроб сърма
мъфини със сладко от боровинки

# 635
  • Brussels
  • Мнения: 160
Ясмина, много вкусно меню си приготвила за свеки! Peace
Полина, много сладурски сладки, а купичката е върха. Heart Eyes
Линдита, Боряна, приготвили сте неустоими ястия.  chef
Аз правих за вечеря
Перуанска пилешка супа

# 636
  • Мнения: 1 236
◊ Ясмина ◊ много вкусно изглежда заливката за мусаката - кажи моля те с какво я правиш?



от мен едни скариди с грах и препечени филийки  Simple Smile

# 637
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Кремче Ванилия заливката ми е 2 яйца,половин кофичка кисело мляко+мааалко сода и брашно на око за гъста смес,но не много гъста де  Mr. Green  Hug

# 638
  • Мнения: 3 675
Хилядно благодарско на Роца за рецептата с яйцата, само видях, че я пуснала в събота, а сега ще я видя по-подробно рецептата.

# 639
  • Мнения: 11 607
От снощи - качамак гарниран с кисело мляко.


Ясмина, явно си и добра снаха......Дано свеки те оцени по достойнство.......Хвала на такива снахи!

# 640
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 506
   Привет момичета  Flowers Sunflower

И нахранен да седнеш да разглеждаш, пак няма спасение от вашите вкусотии, затова  Hug

закуската ни вчера содените бухти на Джемма



за обед шницели с картофки



и за вечеря картофки,чушки и рибка на скара, отстрани и картофена салата,но трудно се вижда



благодаря на Labrex   remybussi за много шоколадовите пастички, които правих миналата седмица
Маме, а за качамака   Peace

Последна редакция: пн, 10 авг 2009, 18:10 от tutulina

# 641
  • Мнения: 22 867

tutulina, и аз ги харесвам тия пастички, а това не е много добре. Уж на диета за лятото, то есен дойде и полза от диети никаква.......

Чушки с доматен сос,


и питка за тях Laughing.


Разкошната баничка на Кадрие с картофи и сирене.  bouquet Още не мога да реша топла или студена ми харесва повече newsm78.(и тя е вкусна антидиета Grinning)


И  красивото кексче на Кадрие, също много вкусно, но го окепазих - нали съм заплесия, пък и все бързам, пропуснах да наръся с какао между жълтия и белия слой, ръснах между белия и кафявия Embarassed(Кадрие, моля те не ме бий bash, следващия път ще внимавам) Grinning.


# 642
  • Казанлък
  • Мнения: 29
Labrex, много се радвам, че баницата и кексът са ти харесали. (не е проблем, че си забравила да сложиш какао).  Снимките изглеждат страхотно.  newsm10  Много добре си се справила!

И аз съм хвърлила око на твоите много шоколадови пастички и тези дни мисля да ги приготвя.

# 643
  • Мнения: 22 867
Labrex, много се радвам, че баницата и кексът са ти харесали. (не е проблем, че си забравила да сложиш какао).  Снимките изглеждат страхотно.  newsm10  Много добре си се справила!

И аз съм хвърлила око на твоите много шоколадови пастички и тези дни мисля да ги приготвя.

kadrie, харесаха на всички, и кекса и баницата, имах гости, още повече, че не бяха яли такава баница, беше им интересно и вкусно. То  и аз не бях яла досега. Снощи я хапнахме топла, а тая сутрин се чудех да я стопля или не, и като я опитах, си беше супер и студена. Доста стана, две тави, правих я с кори Фамилия. А пробвала ли си я с домашно точени кори и подправки някакви в картофено-сиренената смес?

# 644
  • Казанлък
  • Мнения: 29
Labrex, аз до сега съм правила баницата само с готови кори и не слагам никакви допълнителни подравки. Но може да пробваш ако искаш и после да споделиш какъв е резултата.
Ние харесваме баницата с повечко картофи и доста сирене. И най-важното е, че и на следващия ден е вкусна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт