Овулация времетраене 12 часа?

  • 12 383
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 348
А пък мен вече започнаха да ме болят гърдите. Значи е минала овулацията, а днес теста беше положителен. По-принцип започват да ме болят веднага след овулацията, ама съвсем се обърках вече. Възможно ли е да почнат да болят преди овулацията?  Rolling Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 12 560
А пък мен вече започнаха да ме болят гърдите. Значи е минала овулацията, а днес теста беше положителен. По-принцип започват да ме болят веднага след овулацията, ама съвсем се обърках вече. Възможно ли е да почнат да болят преди овулацията?  Rolling Eyes

Да, възможно е.

# 47
  • София
  • Мнения: 36 142
По болките в гърдите не може да се прецени дали О. предстои или е минала.
Това само ще ви заблуди и обърка.

# 48
  • Мнения: 104
Окончателно да ви кажа,че вече снощният ми тест за овулация( 8-ми поред), имаше една чертичка- втората се забелязваше съвсем леко,почти не се вижда..е след 6 дена плътни наситени 2 черти беше време...Но да ви кажа,че в тези 6 дни, в които имаше по 2 черти,не сме  правили опити постоянно- ами то ми омръзна, всяка вечер мъжът ми ме посреща с въпроса: Колко чертички имаме?  Laughing И дойде момент, в който наистина някакси ми омръзна,пък и нали не било хубаво всяка вечер...та се надявам да сме "хванали" точните дни от тези 6 уж овулационни...как мислите, пак ли все едно нищо не съм направила Sad

# 49
  • София
  • Мнения: 12 560
Дол, просто правете секс и то не всеки ден от овулацията без много да му мислите. Когато трябва да стане бебето, то ще стане.

# 50
  • Мнения: 104
Благодаря ти мила Simple Smile В крайна сметка,Божа работа  Heart Eyes Ще чакам сега и ще се надявам дори без да е имало истински маратон на бебеправене,да усетя скоро нещо под сърчицето ми.....  Hug

# 51
  • Мнения: 2 453
dudence, недей да съдиш по болките в гърдите, както са ти казали момичетата, защото те могат да се индикация, както за предстояща, така и за отминала овулация.
Doll, дано сте нацелили момента.

# 52
  • Мнения: 104
Относно болките в гърдите,при мен веднага след овулация, започват....и просто си знам в скоро време да очаквам най-омразното ми от 2-3 месеца насам нещо  Confused Дано все пак този месец да е различно...

# 53
  • Мнения: 1 152
Doll, успех  Hug
Момичета, благодаря ви. Вече съвсем се обърквам в тестове и графики на БТ.
БТ обикновено я меря около 6 сутринта- тази сутрин в 5.40 беше 36.9 (т.е. повишена с 0.3). В 6.30 я премерих пак- 36.8  newsm78
Възможно ли е при плавно покачване на БТ да има овулация? Следя БТ от 6 месеца и винаги е така. Правихме и фоликуметрия-доки веднъж каже, че  имало овулация, друг път, че нямало...  
При всички случаи нямам добре изявена двуфазност на графиката. Знам, че показателите са ориентировъчни, но ме притеснява  ooooh!
Днес следобед пак ще направя ову тест, пък да видим Rolling Eyes

(а болките в гърдите при мен обикновено започват 5-6 дни преди М- никога досега по-рано; знам, че е изключено да са симптом на бременност, но ме озадачава)
Усмихнат ден ви желая  Grinning (напук на намръщеното време).
  bouquet

# 54
  • Мнения: 104
Dudence,успех и на теб миличка Simple Smile Според мен все пак най-модерният и лек начин за улавяне на овуто,са си лентите...с термометър на мен ми е по-сложно. Така че опитай с ленти и дано да се получи.Аз сега на това се надявам  Praynig

# 55
  • Мнения: 348
Момичета, да се похваля - и аз днес имам една черта на теста  Laughing Еййй само ревем за две чертички на другия, а сега за една черта на тоя, няма оправия. Значи моята графика е така --+++- Dudence болките в гърдите се появават при бременност, но и без бременност то е ясно. Миналия месец ме боляха от овулацията ужасно много, бяха твърди и надути, а ми дойде. При мен не е гаранция. Doll дано да можем да се похвалим около 20 август, като гледам сме по едно и също време   bouquet

# 56
  • Мнения: 2 453
Момичета, моля ви, кажете какви марки тестове за овулация купувате?

# 57
  • София
  • Мнения: 12 560
Момичета, моля ви, кажете какви марки тестове за овулация купувате?

Аз преди да забременя с Кало ползвах тези

http://www.framar.bg/img_tools.php?img=product/ovu.jpg&h=230&w=230

# 58
  • Мнения: 1 152
Досега съм ползвала Clear ovu, които nana  показа.
Сега ползвам за пръв път на Шуър чек,но имам чувството, че  не са много качествени newsm78.
И днес ми отчитат мно-о-ого бледа чертичка.
Вече си мисля, че този месец ще съм с ановулаторен цикъл Sad

# 59
  • Мнения: 104
Аз ползвам Clear Blue Оооооо дано да видим другите две чертчики мила  PraynigНа мен трябва да ми дойде към 17-18....по едно и също време сме,да.. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт