Отговори
# 255
  • Мнения: 56
Но пък в България, само един на всеки 10 никога не е влизал в Дрип-Шоп, останалите масово доизносваме дрехите на нации, които призовават да се пестят ресурси. Айсектир от двойни стандарти !(да покажа с колко съм издържала теста по варненски  Wink). Маги защо не вземе и тя да не си купува нищо, а да  ползва долните гащи на приятелки.
newsm10

# 256
  • Мнения: 17
Момичета аз да пусна мухата за една среща в петък в южния  smile3508. Съгласувахме мнение с Тони83 и сме навити. Този път пък Миа няма да е с нас , но живот и здраве на някоя друга среща ще се съберем светата тройца  newsm47
 Понеже храним малчовците към 10:30 - 11 и предполагам ще ни трябва и около час да се придвижим с Адския транспорт, може би ние специално ще успеем към обяд някъде. Но пък петак го дават времето да е леко облачно и без валежи с доста приятни температури предполагам няма да е проблем и по обедните часове да се мотаем из Южната гора, сенки дал господ ако напече.
 На нас определено народния ни е по-близо ама пък така няма да се видим никога с мамчетата от Юга, а и с Миа се убедихме че не е толкоз страшно с трамвай ( след като Карбо ни разясни ситуацията) Та ще направим опит да се придвижим до там, убедена съм успешен.
 Има и време да се организираме до тогава, а предлагам петък защото едва тогава според прогнозите дават по-стабилно време.
 А и да стискам палци за Стаси , дано всичкое наред  fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 19:27 от PIS74f

# 257
  • София
  • Мнения: 66
Момичета, поръчката е направена!
Всички парички бяха налични, за което много ви благодаря!!!

Алхимика, съжалявам за космонафтчето, но аз все пак поръчах розовото /р-р 74-80/.
МИлото беше купил едно от Германия много преди бебка да се роди - керемидено. На него пише размер 74 /7-9месеца/, но ми изглежда големичко
Като пристигнат нещата ще ти нося двете космонафтчета - розовото /като на Теди/ и керемиденото. Ако си харесаш някое - твое е  Peace

Иначе на теб имам да ти връщам парички, както и на Дорето. Ако не бързате, ще стане на Националната среща.

Още не съм получила потвърждение за поръчката на пощата, но като дойде ще ви кажа.
 Praynig Дано не съм о***** нещо Simple Smile
Ако всичко е наред, до ден-два ще ви кажа и номерата на колетите, които можете да следите от:
http://www.gls-group.eu/276-I-PORTAL-WEB/content/GLS/DE03/EN/500 … y_track_trace.htm

Също така ми се струва че някой е дал повече пари, но утре като видя в интернет банкирането сумите и имената ще ви кажа дали и кой също ще има да взема Simple Smile

п.п. ето снимка на нашето космонафтче:



П.п.п. Лелеее, аз толкова глупости съвсем забравих за Стаси
Иве, дано всичко е наред. С нетърпение чакаме да пишеш  Hug

# 258
  • Мнения: 360
аз за южния съм винаги на линия Hug
Иве какво става,включи се да кажеш Hug

# 259
  • Мнения: 6
[imghttp://media.snimka.bg/3938/014130982-thumb.jpg][/img]
Здравейте и от дъждовен Девин,исках да Ви покажа една от последните снимки на Вики,но пак не става и не става,какво пропускам не знам вече. #Cussing out

# 260
  • Мнения: 4

Ето я снимката Лори

# 261
  • Мнения: 56
Иве fingerscrossed
Момичета, кога се е случило това с детенцето на Джули, защото има-няма преди 2 седмици имаше подобен случай Shocked

# 262
  • Мнения: 360

 айде вижте  Heart Eyesдвете Ралички и Майчето
ей най-накрая успях,а най-страното е че сега от моя комп снимка.бг изглежда по друг начин Shockedднес на павлово не само е можах да кача снимки ми и беше различно подреден,егати мистерията.

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 20:29 от alximika

# 263
  • Мнения: 192
Иве, успешна операция желаем и леко и безболезнено възстановяване!  Hug
За Малееви и аз си го помислих това, което Толо е писала, ама нали трябва да се покажат по телевизията колко са "оригинални"......
Абе няма да коментирам,  макар че много неща мога да кажа по въпроса. И к'во излезе ....тия дето си купуваме нови дрешки и играчки на децата, а не ползваме употребявани такива сме по-лоши от другите. И с това, че купуваме си залъгваме гузната съвест пред децата си, че уж ги обичаме! Ми щом на някой така му отърва да мисли - хубаво, аз не страдам от скрупули. И ако детето ми има нужда от яке на есен ще отида и ще му купя, а няма да се ослушвам някой да ми подари. И не мисля, че това ме прави по-малко човек от цялото сем. Малееви.  Laughing

# 264
  • Мнения: 360
 smile3511 tantrum smile3511 tantrumсега пък снимките са размазани Confused

# 265
  • Мнения: 72
Здравейте,не съм писала от сума ти време.Няма време с тези 2 деца,малко попрочетох сега.
Късмет за Стаси и стискам палци всичко да е наред!!!!
Моля някой да ми прати парола и име за албумчето,че с тези предните не става,бях чела за някакво изтичане на информация.
И аз ще поставя нашия Краси пак там,че тук не се научих.

# 266
  • Мнения: 1
Здравейте, сладки маминки!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БАТКО АЛЕКС НА ЯНА! Да е жив, здрав и много щастлив!

Честити месечинки на бебчетата, родени на днешната дата! Много да слушкат и папкат!

Ей, много хубави снимки от срещичката днес! Страхотни сте!

Мими, Майчето- зайчето с нова количка ли е?  Wink

Иве, още веднъж стиснати палци от мен и Зари за Стаси!  Praynig

Много съм съгласна с Силвето и Ламтурничето за сем. Малееви!  Peace

Много са красиви и пораснали бебчетата ни! Направо са върха! И Сияна, и Никол, и Вики, и Раличките, и Ева, и Краси, и Жанет и всички ФЕВРУАРЧЕТА! Прекрасни са!

Наде, Елфи, ако има някакъв проблем, промяна или нещо друго, моля да ме потърсите по телефона, защото заминавам за Сандански за 5 дни, а там нямам интернет! Наде, аз нали съм си коза и на основавие писах Карбо и колко артикула. Та, ако се чудиш да знаеш, че съм аз!  Embarassed  Ама, защото плащах през ерау и там автоматично ми изписва името, кой ги праща и затова го написах така!  Embarassed Нищо, де, както и да е! Мисля, че няма проблем!  Hug

Днес на консултацията ни бих последната ваксина и следващата ще е чак на годинка  Party ! Измериха ни 7,850 кг и 70 см. Аз вкъщи какво съм мерила, но я изкарвах 8,300 кг. Обаче ми се струва, че малко е наддала за 2 месеца- само 750 гр. Как мислите? Досега е качвала по 1 кг, а сега за 2 месеца- 750 гр! А за захранването въобще не я слушам тази докторка още от раждането, че тя кара по старата руска схема и днес ми казва да храня с мляко (изобщо не знае и не пита дали кърмя) само сутрин и вечер, през останалото време да давам попара с чай, сирене, сол, захар, франзела или бисквити и кр.масло; зеленчукови и месни пюрета и кисел. А аз още не съм започнала захранването!  ooooh!  #Crazy  Twisted Evil  

Ще започна да захранвам с моркови на 13.08.09г,след 2 дни, когато навършваме 6 месеца!  feeding

Утре може пак да се включа, защото ще пътуваме вечерта!

Ей, казах си всичко без бой и без пари! Шегичка!  Wink

Много целувки на сладките бебнца и приятна седмица!  newsm76

Бори, имаш поща!  Hug

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 21:05 от dideroncho

# 267
  • Мнения: 89
Миме,цял ден те ядосват тези снимки..  hahaha Сега пък са размазани! Я не се ядосвай,вижда се екстра!

Иве,спокойно за утре.Ще мине и замине.Стаси е геройче,няма да го изживява дълго!  Hug

Писче,супер за петък.Да видим само ще има ли желаещи за срещата.

# 268
  • Мнения: 360
Силве направо съм яко,изпердашила,спирам да се пробвам да кача готината снимка дето днес ви я показах на вас breastfeeding
Диде аз имам едно въпросче към теб,ти кога ще се погрижиш за онези неща твоите Naughtyмай вече взе много да отлагаш,не си  правиш услуга,айде всчка събота и неделя сте някъде само да не кажеш че нямаш кога.Ти си знаеш най-добре,ноооо най-накрая май ще те влачим по кабинетите на сила Hug

# 269
  • София
  • Мнения: 1
Аз само на бързо да честитя на празнуващите днес, вчера и онзи ден бебчета!Честити месечинки и половин годинки да са ни живи и здрави дечицатаparty023

Мойта маймунка усети, че мама е по добре и взе да ми нервничи от няколко дни и не мога да стигна да си дачета, за което се извинявам. Embarassed

Хайде приятна вечер от мен дано по късно успея да стигна пак до тук, да си дочитам.

ПП А само да благодаря на daya9 за линка, но както и kamelllia19 каза си го намерихв наште магазини(в Джъмбото, та даже и дъждобран си взех от там).Тати да ни разнообрази ни води до там в неделя.

Общи условия

Активация на акаунт