Отговори
# 270
  • Мнения: 242
Влизам набързо,че готвя...
Марая,благодаря за гелчетата Hug Ти само ми кажи колко парички да ти пратя на пощенски запис...

# 271
  • Мнения: 67
Ей, страхотни бебчета си имаме пу,пу всичките са такива сладурковци,че направо да ти дойде да ги  love001
Иве и Стаси имате много силно стиснати палци и от нас всичко да мине леко Praynig
Това с детето на Джуличка е просто кошмарно, само не разбрах с бебето ли се е случило или има по-голямо дете, защото това да му събуе гащичките , да го ухапе и  инжектира  Shocked,ако е бебе нали постоянно го държиш под око newsm78.
И ние днес бяхме на консултация -7700 и 69 см. и на нас ни биха ваксина и такъв рев му ударихме  Cry, защото преди това педито го измъчи докато му махаше прашинка в окото и едва ли не щеше да ме линчува , защото не съм смеела да му ,я извадя и защото не съм му капнала някакви капки за очи , сори ама в Техникума по текстил урока за капките май са го пропуснали .Като капак на всичко ни вземаха и кръв .Утре ще трябва да занесем и урина , добре че малкият със събут памперс често опишква на всякъде остава само да олучи и шишенцето Mr. Green
И като последно да ви покажа и подаръка за месечко

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 23:14 от TONITA 6

# 272
  • Мнения: 173
Теди, пусни ми адреса си на ЛС, ще пратя 3-те гелчета на теб, а ти ще ги дадеш на Ричи и Десита  Peace, че като гледам няма с какво да дойда до Варна Sad
Мечи, става въпрос за гелчета при изникване на зъбчетата, били много ефекасни, Марая донесе от САЩ, и аз пуснах поръчка в ибей за повече бройки, че да излезе по-евтин шипинг-а Peace

Аз лягам, че много ме боли главата, направо не издържам  Weary Иве, късмет на Стаси утре, всичко ще мине успешно  newsm10
Лека вечер на всички  Hug

# 273
  • Мнения: 24
 bye Привет мацки!
Аз май тия дни само си чета (мързел ме е яхнал некъв)
Тони и ние днес бяхме на консултация и си поревахме . Кой ви е дофтура на вас? Биха ни ваксина, взеха ни кръв, после в къщи чинно си даде и урина ние сме 8450/71. Последния месец сме качили 350гр. така че dideroncho положението при вас си е ок.
 happy bd на батко Алекс. За месечковците, сори че не ги поздравявам редовно ама то празно няма така че да се чустват  Hug  Heart Eyes всички месечковци за предната, тая и следващата седмица. Нищо лично ама нали знаете "...склерозата не прощава на никого"
Толо още чакам за фонтанчето (така ми звучи по сладурско, кукуригото - много бля)
Алхимиче аз Дидерончо я проверих по "онзи въпрос" не го е пренебрегнала действа си  Peace и при мен нещата се движат бааааавно.
Пак ще ви пиша ама като ми се появи музата а за сега   bouquet ...и да слушкате. Лека нощ!

# 274
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Хайде и ние да се отчетем от днешната консултация - 9690 на 74 см - на мама дангалачето  Hug Здрави сме, обаче малко сме се разсополивили, та отложихме последната хепатитна ваксина за другата седмица. Пък и имаше и слаба температура - 37,5... и май вървим към трето зъбче... Mr. Green

# 275
  • в гората
  • Мнения: 25
 И аз да се включа в стискането на палци за Стаси! fingerscrossed

# 276
  • Мнения: 192
Фокси, аз нещо май пропуснах да разбера, ама какви снимки и защо ти пращат всички? Ако не е тайна разбира се... newsm56

# 277
  • Мнения: 242
Фокси, аз нещо май пропуснах да разбера, ама какви снимки и защо ти пращат всички? Ако не е тайна разбира се... newsm56
Ами то вече свърши пращането на снимки за това,което правих досега.Сега можеш да ми пратиш снимка на бебо за колажа за първа страница /ако искаш разбира се/ Peace

# 278
  • Мнения: 140

 айде вижте  Heart Eyesдвете Ралички и Майчето
ей най-накрая успях,а най-страното е че сега от моя комп снимка.бг изглежда по друг начин Shockedднес на павлово не само е можах да кача снимки ми и беше различно подреден,егати мистерията.

Много сте хубави всички! Flutter Обновяват сайта снимка.бг, затова си го видяла по др начин Praynig
Лека нощ!  Аз отивам към  bath

# 279
  • в гората
  • Мнения: 25
 Момичета вижте на какво попаднах:
детски дрешки

# 280
  • Мнения: 239
Привет, привет!
Не съм писала от няколко дни, но сестра ми си дойде от Испания и 2 дни беше тук, та пообиколихме по женски /с Плами, естествено/ града и не ми остана веме да пиша, но попрочитах какво се случва в сектата. А след тази случка с Джуличка ми е едно тегаво и хич не ми се пишеше .......... но ще драсна ред-два.

Иве, не видях да си докладвала как са нещата при Стаси, очаквам с нетърпанеи хубавите новини.  Hug

Диде, не се тревожи, че Зари не е наддала килограм, все пак сега е по-активна и не може да качва толкова много като преди. И при нас наддаването е с подобни темпове.

Наде, ако за доставката на поръчката трябват още пари няма да си траеш, а ще кажеш. Аз мисля, че 2 лв. отгоре пуснах, но може и да не стигнат, така, че ще доплащам.

И накрая да ви се похваля, имаме вече четвърто зъбче. Станаха си комплект - 2 отдолу и 2 отгоре. Голните две избиха с 3-4 дни разлика. Аз докато се усетя да погледна и вече бяха така белнали и твърди венците, че до вечерта едното изби, а след 3 дни и другото. Дано скоро други да не никнат, че да си поспя малко, че тези ми костваха много безсънни нощи - неревливи, но със сучене през час.
И да ви призная под секрет - май малката свикна със зъбчетата и вече не ме хапе като суче, пу-пу, дано така продължава, че не ми се иска все още да я отбивам.

Хайде, цунки по дупетата на бебочетата, а на мамите - гушкане от татковците за лека нощ Mr. Green

 

# 281
  • София
  • Мнения: 1
iva_angel и ние стискаме палци всичко да мине добре fingerscrossed

kamelllia19 Сияна е много чаровна и каква е кокетна, наистина трябва добре да се подготвите с тати.

Това дето е станало с детенце на Джуличка направо е ужасно, какви хора има #2gunfire.

Момичета не се ядосвайте на майките си, наистина сигурно са досадни, но пък се радвайте, че са до вас. Аз наистина страдам, че мойта майка е починала когато съм била само на четири и наистина много, ама много ми липсва.Когато няма с кого да споделя или да се опра наистина е гадно. Ама както и да е, съдба, живот...все с нещо трябва да се борим за да усещаме, че живеем.

Да не ви занимавам и аз с мойте си неща.

Много са сладки и Никол, и Сияна, и Краси ,и Мая, и двете Ралички, абе всичките февруарчета.

А zitka малката е голяма кукла, а за обички и аз скоро се бях замислила, но ще почакаме още малко, че малката сега си дърпа сама ушите та не знам какво ще е ако ги продупчим сега.  
Хайде стига съм ви тормозила с мойте глупости.Ако все пак някой стигне до тука Благодаря му за търпението.   bouquet

# 282
  • Мнения: 239
Маринче, права си за майките, наистина трябва да се радваме, че са до нас и са ни опора в трудни моменти. В тази връзка баба ми, лека й пръст, казваше "Ако нямаш старо /в смисъл - възрастни хора до себе си/ - купи си, ако имаш - убий го"
А и това, което пишеш не са глупости, тук сме да си споделяме и да си помагаме, дори и само морално да е - от полза е. Не веднъж е доказана силата на стиснатите палци на февруарките  Peace

# 283
  • Мнения: 24
Здравейте мацки   bouquet
И аз сколасах тази вечер да се добера до компа  Grinning
Нещо взе да ми става навик да заспивам докато се кърмим хихихихи  Laughing

Ние с Ева също стискаме палци за Стаси  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed всичко да мине много добре и възможно най-безболезнено за малчо  Praynig

Миме защо си си сменила ника  newsm78

Като казах"ника" и се сетих за Ника , дали Дарима вече са заминали за Англия  newsm78 Отдавна не съм я виждала тук.  Мартеничка също,  Марте ти няма ли да идваш на срещата?

# 284
  • Мнения: 242
Момичета вижте на какво попаднах:
детски дрешки

Хихихи...това е съвсем близо до нас...Ще проверя какво има в близките дни Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт