ПЛЕВЕН - 114

  • 14 949
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 951
Леле, филм от- до откога не съм гледала.....май от януари месец, когато бяхме в Чепеларе.
Т.е. от тогава не съм почивала 2-3 часа без да правя нищо. Ужас.........Изморена съм. Възлагам не много големи надежди на морето.
Та исках да кажа, че тогава гледах много хубав филм с Анджелина Джоли. Не я харесвам като актриса, но филма е убийствен.
Пък и Джон Малкович ми е любим  Heart Eyes
Казва се "Подмяната". По истински случай бил, което направо не ми се вярва.
Препоръчвам го горещо.
За една майка, която се опитва да намери детето си.
http://avtora.com/reviews/rewiuta/podmyanata_changeling_
http://www.sivosten.com/content.php?review.1484

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 15:53 от Дикси

# 31
  • Мнения: 22 437
Здравейте и от мен. )))

Аз отдавна не съм сънувала психарщини, а и много рядко сънувам.
Филма снощи нещо го пропуснах, но този който е дала Дикси сега си го тегля и ще го гледам, интересн ми се струва. )))

След малко ще отиваме да посрещаме леля и от Англия....която и носи батут за подарък. ) Много ми е любопитно какво ще е това чудо (някакъв детски), Калина съвсем ще пощурее с него. ))

# 32
  • Мнения: 1 196
Привет  Hug
Липсвах ли ви   Wink    Отивам да разопаковам багажа, някой ден ще ви чета назад и ще пиша   Crazy

Честит Рожден Ден, Наде    bouquet

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Тина се завърна. Party Трябва да се полее. Поне от месец не беше се мяркала. Хайде, добре завърнала се. beer3

# 34
  • Мнения: 5 026
Привет  Hug
Липсвах ли ви   Wink    Отивам да разопаковам багажа, някой ден ще ви чета назад и ще пиша   Crazy
Направо  Wink Днес минавахме покрай вас и се сетих, че не се засрами да се прибереш в Плевен  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 262
Честит Рожден ден, Наде! Много, много щастие и любов! И една сестричка или братче за Миши!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 5 026
Установих, че Грета от морето се включваше по-често, отколкото като си е в Плевен  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 22 437
Хайде пак тук...)))

Тина, добре завърнала се, да разкажеш къде ходи и да покажеш снимков материал. ))))

Посрещнахме лелята....и имаме надувен замък. )) Откачиха ми се ръцете Калина да скача, явно ще трупам мускули и аз. )))))
Мисля да я оставям да спи след обед в него. )))))
ето такъв подобен, нашият е малко по-различен, в дамски вариант и розов. )))))
цък
и пак

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 20:48 от Mirama

# 38
  • Мнения: 1 196
Ето малко снимки от морето, да се отчета и аз   Simple Smile  

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 21:09 от Tинa

# 39
  • Мнения: 14
В спешно няма педиатри, а лекарите са предупредени да се консултират с тях или направо пращат в детското. А детското е тук


# 40
  • София
  • Мнения: 9 861
Тина,чудесни снимки,особенно там,където децата тичат по плажа по залез!
Мира,племенниците ми имат такъв замък,порадваха му се ,но заема прекалено много място,а и те го изпопукаха.Иначе е много весело за децата в него.

# 41
  • Мнения: 207
Мира,голям кеф е сигурно в този замък!!!

ftall, мноооого благодаря! Сега ако ми кажеш от къде се влиза с колата там, ще черпя по бира!

# 42
  • Мнения: 189
Ани-Дани,не съм Фтал,но да кажа-накрая на болницата и под Военна има паркинг и бариера-от там. PeaceНо дано не ти се налага PraynigПия Загорка Mr. Green
Тина,липсваше ни,и как иначе Wink Heart Eyes
Пак да подпитам-срещичка нещо?

# 43
  • Мнения: 22 437
Тина, много хубави снимки. )))

Валенце, ще я видя колко ще му се радва, сега сме го сложили на двора, в къщи няма къде да го изтипосам и него. Само ме притеснява да не тръгнат котки да се катерят и да забият някой нокът.

AniDani, ще пусна снимки непременно, като се върне майка ми с фотоапарата. ))))

Муза, и аз съм навита за среща, този път дано не ми мине котка път и да дойда. )))

# 44

Общи условия

Активация на акаунт