ПЛЕВЕН - 114

  • 14 947
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 620
Пак да подпитам-срещичка нещо?
Аз съм ЗА, но не смея да се обаждам, че и за последната бях за, а я пропуснах по независещи от мен причини /командировка/. Надявам се на тази да успея да се класирам.

# 46
  • Мнения: 4 390
Честит рожден ден, Нади!
Жива и здрава! Hug  bouquet

Дикси, голям кулинар си отглеждаш, бравА!  bouquet
Моята щерка и тя обича да домакинства - прави сладкиши, мие съдове и подове, пуска прахосмукачка, глади... Sunglasses Heart Eyes
Само да разтребва не обича. Лошото е, че и на мен не ми е любима тази дейност. Simple Smile

Тина, добре дошла!

Теси, много гадно нещо си преживяла. Съчувствам ти, изпитала съм го преди години, когато живях известно време на тръни по такъв повод - ни жива, ни умряла бях...Е, здрава се оказах, слава Богу, ама колко страх брах, докато излязат резултатите, само аз си знам.
Радвам се, че си здравичка! Heart Eyes

Ние почти свършихме с ремонта. У нас даже е чисто. Mr. Green Остава съвсем малко и не страшно, както досега. Ще си отдъхна съвсем скоро!
Междувременно, обаче, ми влезе някаква стружка в ходилото, мъжът ми я извади, но от мизериите покрай ремонта се инфектира мястото и забра лошо... Сега съм куца и подута. Правя лапи, налагам с квито лАйна ми кажат и чакам подобрение.
На детето, пък, му излезе кокоши трън на ходилото. Утре ще го водя да го изгорят с адски камък.

За среща... не знам дали да се обаждам. Чувствам се подута и тромава, мъчат ме и кофти киселини и май за никъде не съм.

Валенце, не мога да видя певицата ти, защото компа ми загуби звук преди време, много ме е яд. Close
Иначе, относно сънищата - и аз какви ги сънувам - майко мила... кошмари и ужасии всякакви.
Нощес явно бебето доста ме е ритало, защото се събудих от страшен сън - бебешко краченце излязло от корема ми. Глупости големи... Simple Smile

 Hug

# 47
  • Мнения: 5
Здравейте Плевенчанки,извинявайте че нахлувам в темата ви ,но искам да ви попитам или по-точно да ми препоръчате добър педиатър в Плевен.
Ще си идваме с малката ми дъщеричка която  на 6 месеца в града и искам да я заведа и на БГ почва за един преглед еи тъй по български.
Благодаря ви предварително.
П.С разгледах албумчето ви ,Плевенчанки са наи-хубави и чаровни. Peace

# 48
  • Мнения: 207
Добро утро!

Косе,фталл,благодаря много!!! HugАз така си и мислех, ама съм ходила там преди 17 год (малееее),когато се роди сестра ми! Другата седмица ще се видим и ще си пийнем биричка, обещавам!

Дивианка, представям си как се чувстващ! Миналата година по-това време направо издавах багажа-чувствах се като хипопотам, жега, не можех да спя...нямах търпение малчо да се роди! Heart Eyes

bili_bili , Българанов е добър! Имах му номера,ама сега не го намирам! Дано момичетата помогнат! Иначе кабинетът ми е срещу у-ще Иван Вазов.

За среща-винаги готов! Joy

Ние заминаваме на моренце! newsm68 newsm44 Нямам търпение вече да си цопна Д-то!

Айде лек ден! Пък ще гледам да прочитам от времена време как сте! Hug

# 49
  • Мнения: 1 196
Благодаря, добавям още снимки   
Тина,чудесни снимки,особенно там,където децата тичат по плажа по залез!

Това ни е последния ден на морето - по изгрев е   Crazy

За среща - Винаги Готов   lalalala

# 50
  • Мнения: 5 026
Тина, това Созопол ли е?

# 51
  • Мнения: 1 196
Не, между Бургас и Черноморец - Отманли се казва, местност е.

# 52
  • Мнения: 5 026
Щото на Созопол има такъв залив със сгради отгоре, направо същото Simple Smile

И айде на среща, че ще взема да родя, докато се накумим.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 10 авг 2009, 08:52 от Atrakcia

# 53
  • Мнения: 2 070
Добър ден!  bowuu

Много сме добре, ако се чудите как сме, само дето децата свикнаха да са по цял ден на вън и сега не ги свърта вкъщи. Хващат някакви играчки и след малко вече им е скучно. Особено Елена, рай беше за нея на планината.
Репортаж тия дни в снимки.

# 54
  • Мнения: 1 951
Да, давайте да мислим дата за срещата. Събота аз не мога, но която и да е друга дата съм свободна  Grinning

# 55
  • Мнения: 22 437
Добро утро и от нас. )))

Днес ще е лудница, но и в следващите 5дни пак така....)))
За среща съм за, макар че имам едно пътуване и изобщо не знам кога ще е....дано пак да не се случи по време на срещата. )))

ДеЩо, чакаме снимки. )

# 56
  • Мнения: 1 196
За срещата, май пак ще ме няма петък и събота.  Sunglasses     В четвъртък, дали ще е удобно   newsm78

# 57
  • Мнения: 4 970
Привет и от мен . Ние бяхме в Плвен за уикенда набързо, 4е имаше планирани мероприятия Crazy РД на дари с бабите, Рд на зет ми......абе- купон да става. Нощес се прибрахме в София. Чудех се дали да останем с Дария в Плевен, ама решихме да правим компания на тати още няколко дни тук, и - този уикенд     поне двечките ще се върнем и остнем  на плевенска земя Simple Smile Та- ако планирате среща...да ме впишете и мен Wink
Благодаря ви за пожеланията за моята принцеса Hug

# 58
  • Мнения: 22 437
Пак съм аз, да се оплача поне, че пропуснах....))
В събота ходих в Макси и се оказва, че сладкарницата няма да работи в периода 15-25ти август....и не мога да си поръчам торта от ловешката фирма Фаворит. (((( Направо съм бясна...
До сега говорих с фирмата....нищо, че зареждат Ревю, не можело да си поръчам при тях торта, а трябва да отида лично до Ловеч. Е, то ако тръгна да ходя до там, веднъж да им нося снимка, втори път да си взимам тортата....златна ще ми излезе...(((

Някой да е поръчвал торта и да е останал доволен (тоест да е била хем хубава на вид, хем вкусна), но да не е от Романтика, че там не ми харесват? Ако може да ми препоръча място...

# 59
  • Мнения: 5 026
запретвай ръкави, Мира  Mr. Green Може и да искаш на заем Мити от Дикси, за кураж, дет' се вика  Wink

Общи условия

Активация на акаунт