ПЛЕВЕН - 114

  • 14 957
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 473
запретвай ръкави, Мира  Mr. Green Може и да искаш на заем Мити от Дикси, за кураж, дет' се вика  Wink

О, в сладкарството съм изключително боса. )))) (правя разни сладкиши само). )) За торта каквато искам....и дума не може да се издума, че ще направя нещо. ))))))

# 61
  • Мнения: 40
Mirama  нашите торти ги поръчахме в сладкарница Карамел, която се намира зад блок Кооператор в новия блок. Лично на мен ми харесаха - и на външен вид и на вкус. Можеш сама да си избереш крема, с който да ти я направят.
http://picasaweb.google.bg/danchevi/24072009?authkey=Gv1sRgCLCms … 62845011678378946
Ето и сайта им http://ilen.vibs.bg/

# 62
  • Мнения: 2 556
Здрасти и от мен!

Дивианка, малко остана, още 2 месеца и край на тежкия период  Hug Пази се и наблюдавайте тази рана постоянно, макар че сигурно като я третират с някакъв локален антибиотик, бързо ще мине.


# 63
  • София
  • Мнения: 9 879
Мира,аз съм изключително доволна от сладкарница Пчела в Плевен.

# 64
  • Мнения: 87
Мира,аз съм изключително доволна от сладкарница Пчела в Плевен.
Аз също. За РД-то на щерката тортата ми я правиха по мой модел, само че я поръчах в горната им сладкарница срещу у-ще "Иван Вазов", защото там ги работи сладкарят и се уговарях лично. И ми излезе заедно с две свещи за 20 парчета -  30лв. Пускала съм снимка тук Мира, ако искаш ще ти пратя на лични да видиш отново. Освен това Мира от вчера се каня да ти кажа, че при гумаря до нас тия дни имаше като вашия замък за лепене. Та ако ти се наложи... Mr. Green
Тина добре се завърнала бях се присетила за теб и ти се появи.  Laughing
Деси радвам се че сте добре дано сте изкарали и по-суховато, че тук времето тотално се сбръчка точно като заминахте. А на планина не е като в полето - бурите са страховити, освен студени.
Диди хайде и от тебе репортаж искаме. Покрай твоята нарисувана спалня ако знаеш какви проекти съм завихрила в главата си. Дори не смея да му кажа на фталл, че само ни е до ремонти. Ама аз пак си проектирам де.  Laughing
Музе какво да ти кажа за среща - така или иначе все ще съм не сама та няма да ми е по-различно от среща в Градската. Та много не се натискам.

# 65
  • Мнения: 189
Забравих какво щях да пиша,че докато ви чета,щерката зад мен отворила където стига секцията и ми направи "домашно",и тя вече ми ограничава форумното присъствие. ooooh!Ревнува.Но аз не се впечатлявам вече,след като реши да сваля тапетите в кухнята съм непукист Sunglasses Mr. Green
Мира,аз се зарибявам от тортената тема,и от мацките дето правиха торти тук наскоро.Твърдо съм решила да я правя лично тортата за рожденния ден на Хриси.Може да пробваш един-два варианта,нали знаеш никой не се е родил научен Peace Heart Eyes
Номадка,срещата може да почне от обяд,пък кой до когато издържи Drunk
Аз лично вероятно ще съм +1/Хрисито/,но знам,че и Тина ще идва-та тоя път ще я почерпя Laughing Blush
Деси,чакам снимки atwork

# 66
  • Мнения: 2 138
Само да се запиша че съм жива, но на ръба на нервна криза. Планирания тридневен ремонт продължава вече 1 седмица, и не знам кога ще свърши. Ще се опитам да ви следя и ако има среща да дойда.

# 67
  • Мнения: 22 473
Здравейте момичета. )))

Мерси за отзивите, ще прескоча все пак и до пчела, да видя дали ще ми направят такава торта. ))))

Муза, това което искам е абсурд да си го направя сама. )) Аз най-проста торта ако ме види някой как правя....на нищо не прилича, но е вкусна. )) Но в случая ми трябва визия и вкус. )))))

# 68
  • Мнения: 4 970
Аз малко на слабо време да се включа Crazy, ама в детските клубове не предлагат ли поръ4ка на торти?МОже да има интересни неща  ThinkingАз преди 2 седмици разглеждах нбякакъв каталог в дисни манията докато Дари си играеше и имаше нелоши предложения.А всъщност каква торта ти трябва точно , 4е е толкова специфична визията Simple Smile

# 69
  • Мнения: 22 473
velmar, ето някой снимки на торти, които съм си харесала. ))
Исках да е тази фирма, защото миналата година останах много доволна. А за неделя не ми се дават към 60лв за торта, да не говорим ,че на сватбата беше тяхна тортата и все пак не съм кой знае колко очарована. )

тази ми е фаворит
тази е другата
още една
тази също
още една

# 70
  • Мнения: 50
Здравейте мами (и татко) , Тина добре дошла ,този Ники е голям красавец.
Влизам да се похваля ,Приеха ме соц . педагогика ,това исках най -много и съм мн щастлива.
Нади честит рожден ден на птеричка.
Мира ,давай сама ,отнема време ,но е много гоитино ако си направиш сам.
Пламси беше поръчвала ако не се лъжа една мноооого яка торта на мотор от Макси центъра май беше ,там май е по скъпичко ,помня за сватбата на моята приятелка една мъничка тортичка подарък (вътре с шоколадов мус) беше към 50-60 лв ,но  беше някаква много изчанчена.
Но тези ,дето се покриват с фондан са лесни за правене ,малко повечко време отнемат и може и по-скъпо да ти излезе.

# 71
  • Мнения: 5 026
black_cherry , ха честито!   bouquet

# 72
  • Мнения: 22 473
black_cherry, честито и от мен. )))))

А за тортите, наистина не се наемам. )) Не ме влече сладкарството и това е. А нещо, което не умея да го правя, предпочитам да не го правя. ))))

# 73
  • Мнения: 189
Стелчеееееее,браво на теб.Много се радвам и ти завиждам. Peace  bouquet Blush
Аз кога ли ще си продължа следването не се знае.
Освен да ти пожелая весел студентски живот и всички изпити да вземеш Praynig
Мира,тази торта дето е с рибките ми прилича на тортата на Бобо/Стелчето/ само че неговата беше с влакче.Мисля,че може да се направи PeaceНо не те навивам,щом нямаш мераци Laughing Mr. Green

# 74
  • Мнения: 262

Особено Елена, рай беше за нея на планината.


Аз пък защо си мислех, че и вие сте на Иракли  newsm78

Черешке, четито. И все 6-ци на изпитите.

Аз тази вечер ще правя една торта "Нелка", че е най лесна. Ако става за показване, че я снимам и ще ви я пусна.
А ако ми мине и мързела, че кача и някоя снимка от морето.

Последна редакция: пн, 10 авг 2009, 17:46 от Грета гЪрбо

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт