Израел 45

  • 15 862
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Добро утро  Hug
Мента, добър опит   Joy
Пете, ако се съберат много израелци около един развъдник то дори и специалистите няма да могат да хванат риба при такъв шум... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 0
Привет на всичкиииииииии ...аааааа домъчня ви за мен , а? Laughing Ето ме на , няма да избягам донт уорриии  Laughing 
Мента благодаря за новата тема bouquet
Стахах по-късничко ... и мама ме покани на кафе , та трябваше да бързам и затова чак сега ....

Боряна ... кен мотек , ще живеем в Йерусалим , той е роден там и там работи ... А колкото до детенце ... той е много въодушевен и с нагласата , че го очакват кардинални промени от всякакво естество , но той е малко crazy като  hahaha майка си ... така , че ....

Моят брат е рибар  Simple Smile ,но не вземе ли любимата с него , само с гръмки разкази се прибира   Mr. Green ... тя му е "наслуката" Laughing

# 17
  • Мнения: 1 410
Шттт...децата спят ...и двете!

Прочетох кой ,къде ,какво ....
И ние хайманосвахме в почивните дни ...на рожден ден бяхме,но снимки не мога да кача...Бг.Снимка си обновяват сайта,нам си какво .....Вчера забихме в детски хипермаркет"Джъмбо"...лелееее,разногледа станах....

Вердит,добре дошла в клуба ...при нас нещата протекоха по-бързо ...но горе-долу същата история ....и за две години съвместен живот си имахме две деца вече ..... Laughing  лИбоФ бе,лИбоФ...
Брак нямаме ,има време и за това ....Тук Mr. Green първи ще разберете ....


# 18
  • Мнения: 2 952
Само не разбрах , Танче , пускат ли деца под 16 или не ... Имаше някакви мнения  и се казваха различни неща в една статия  за "Джъмбо" .Та нали е детски магазин ! Как без  деца ..може би не съм разбрала. Тя  е  гръцка верига , имали  38  магазина в Гърция  ако не греша и у нас щяли да отварят още .У нас - в БГ имам предвид  Simple Smile .  Вие какво накупихте ? Лудница !  Crazy Grinning

# 19
# 20
  • Мнения: 2 952
 Гледах ( по скоро преминавайки  подочух и  надникнах да  надзърна от тук - от там)  тази вечер  един репортаж . Един баща тук в Израел изражда бебето на жена си . Тръгват за болницата и тя започва да ражда . Той с помощта на съвети по телефона от медицинско лице  изражда бебето. Какво мъничко, дадоха го как го гушкат. Все пак не му е първо, има още 2 или 3 деца  преди него. Не  забелязах. Кавам на моя мъж :"Нали ти беше с мене в родилното и гледаше най-подробно вече  2 раждания как излиза бебето....Ще  се справиш ли ако трябва ?" Той казва : "Ще  се справя (бетах!), но ако ми беше първо - незнам  Mr. Green ..." Та така ... Той тлкова подробно участваше на моите раждания, че  е видял повече от мене .Аз стисках очи дори когато режеше пъпната връв . Немога да гледам .Стискам очи даже на зъболекар! Нали не усещам болка - не ми трябва да гледам ! Той  обратно - пули се да е  в контрол , какво от къде отива и какво става Rolling Eyes ooooh! ....

Малко новини на английски - видео :
http://www.jerusalemonline.com/dhome.asp

Тук пък едно много хубаво бижу от  злато (не казват колко карата ) и сребро :
http://www.canaan-online.com/183959
 
 А това е страхотно, само че 9 карата само златото ...и сребро :



http://www.canaan-online.com/181173

Лайла тов !

# 21
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Гледах ( по скоро преминавайки  подочух и  надникнах да  надзърна от тук - от там)  тази вечер  един репортаж . Един баща тук в Израел изражда бебето на жена си . Тръгват за болницата и тя започва да ражда . Той с помощта на съвети по телефона от медицинско лице  изражда бебето.

Това тук се случва много често, има по няколко такива случая годишно - нали 2ри-3ти-4ти деца излизат по-бързо и майката не успява да стигне. Неотдавна имаше и един случай, в който таксиметровият шофьор израждаше   Simple Smile пак така - с инструкции на парамедик по телефона  Peace

В учебника на Ментов има следните инструкции за такива ситуации - І. питате дали и е първо раждане - ако жената е раждала, я слушате и правите каквото ви каже  Mr. Green и след това са инструкциите за първескините...

# 22
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Тигър, появи се най-после, за да си отдъхнем от напрегнатото очакване...
Гледам, че още си морско син, а аз очаквах вече да си със слънчев загар  Sunglasses

А-а-а, все още съм почивка. Пък и на този компютър нямам фотошоп. Но си купих моряшка фанелка!
След ден-два се връщаме в София.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 880
В България пък един татко изражда май първото си дете, но не щото не можаха да стигнат до родилното, а щото ги върнаха от там независимо, че родилката имаше контракции. Голям скандал направиха медиите от този случай.

Ние пък днес бяхме придружители на внучката на рожден ден. На наши приятели внучето навърши днес 1 годинка. Та от негово име нали бяха поканили щуранка на тържеството.

Да ви кажа обаче аз пък останах много разочарован. То може би щото аз имам други разбирания та затова. Ми бяха събрали към 30-40 човека възрастни в една кръчма с надута музика (басовете направо тресяха чашите по масите). Онова дете пиши като невидело. Кипнаха ми нервите и изкарах бебето извън ресторанта, че като се развиках на майка му и баща му та се видяха в чудо. Разгеле спряха музиката, детето се успокои и почна да се радва на другите щото ги познава, духна си свещичката по живо по здраво, остана още малко, па го занесоха у тях да спи.

Чудя се младите дали са наясно с вредите от тая силна музика, която слушат и особено с тия басове дето направо се едно, че със свредел ти дълбае в мозъка. Сега например в София са на мода подвижните звукови бомби, дето някой надува музиката в колата до дупка и се фука така движейки се по улиците.

# 24
  • Мнения: 81
И в България имаше два такива случая напоследък.
Първо една ромка роди в храстите до католическия храм,а после от болницата върнали родилка със започващо раждане във Варна и се наложило таткото да акушира вкъщи с помощта на съвети по телефона от лекарите в Бърза помощ.

Аз гледах по ТВ,че израелски университет получил 100 000 долара дарение от някаква американка. Rolling Eyes
Вие знаете ли нещо повече?

# 25
# 26
  • Мнения: 81
Благодаря,Наинка!   bouquet

Бях далеч от телевизора,когато ме извикаха.Пристигнах в последния момент и чух само за американка,а другото ми го разказаха.. Blush

Имаме таралеж в двора и днес го хранихме с мляко.
Предпочете пастет,обаче. Sunglasses

# 27
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Добро утро ,аз само преминавам набързо и изчезвам на шопинг терапия  Mr. Green

Дори само ароматът на кафе помага на мозъка да се справи с последствията от стреса, предизвикан от недоспиване, показват резултатите от изследване на учени от Южна Корея, Германия и Япония. Те са убедени, че дори еднократното вдишване на аромата на препечените зърна кафе води до изменения в работата на редица гени и до производство на белтъчини в мозъка, съдействащи за намаляването на последствията от стреса заради недостига на сън.
Заповядайте
  Hug


# 28
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Ние това лято го прекарахме на айс-кафе (за мен без кофеин обаче) - малко нес в топла вода, студено мляко и много лед, разбити в шейкър - с това се глезим вкъщи почти всеки ден/вечер.  Party


Да му е честито дарението на Ерусалимския университет  Grinning Девер ми започва да учи там от тази година Simple Smile
Не че е малко, но далеч не е като 200-тате милиона, които получи унито, в което аз учих Whistling


Дядо Хаджия, хората нещо са се объркали с този рожден ден, явно, защото на детето му е първи РД и им липсва опит... Wink

Някой да се е чувал с Тали Дан? Аз нали на клюки разчитах....  Blush

Пете, ти кога летиш?

Пожелания за хубав ден и от мен!  Hug

# 29
  • Мнения: 1 410
Обожавам аромата на кафе рано сутрин ....това е един от любимите ми аромати ....  Hands Thumbsup

Тали не се е обаждала ,предполагам,е е по пещери и гори ....

Пете,пускат деца в "Джъмбо"...пълно е ....
Ще чакаме тогава третото,Пете.Ще си го родиш във вас.ПОсле може и клипче в Ю ТУБ да си пуснеш  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт