ку-ку

  • 2 511
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
.....И после що на пича жената не ме харесвала  Laughing
newsm08 smile3560

# 16
# 17
  • Мнения: 7 430
Хе хе,.....кой ли не би искал такова лято и такава баба  Wink е, аз бабата си я имам, остава сега другото лято да ме заведат в Бг-то  bg ние с мъжо за сега взаимно и още заедно можем да се забавляваме  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

....иначе страхотен купон се е вихрил  tongue...браво...дай Боже всеки му  newsm10 Жалко за снимките, ама то така е най-добре, да няма после "Кой е тоз", "Ама защо е седнал до теб", "Ама какво сте правили там"...и т.н.  smile3503

# 18
  • Мнения: 3 611
....иначе страхотен купон се е вихрил  tongue...браво...дай Боже всеки му  newsm10 Жалко за снимките, ама то така е най-добре, да няма после "Кой е тоз", "Ама защо е седнал до теб", "Ама какво сте правили там"...и т.н.  smile3503

Нали?  Wink
раzбираш ме ти, еееей  Laughing
колкото по малко обяснения, толкова по добре... инче рискувам да се оплета като пате в кълчища  smile3538

# 19
  • Мнения: 1 278
Ку-ку!  Grinning
Добродошла, купонджийке! 
Мнооого добро лято, евала!  newsm10 newsm44

ПП: Ти все пак понавнимаввай с похотливците, щото не се знае знае ли се. Аз така преди седем години, пияна като кирка от сто текили, заявих на един, с когото точно се бях запознала: "И не си въобразявай, че ще ме чукаш!". На сутринта обаче се събудих на един таван, както ме е майце родила и цял ден се убеждавах, че не си е бил въобразил. Щото след предупреждението съм скъсала лентата и не помним!  Embarassed
И сега три деца от него имам! Remove, remove, she became one...

Ех, припомни ми времената, когато бях като диво прасе. Сега вече съм порозовяла...  Laughing

# 20
  • Мнения: 3 611
Ку-ку!  Grinning
Добродошла, купонджийке! 
Мнооого добро лято, евала!  newsm10 newsm44

ПП: Ти все пак понавнимаввай с похотливците, щото не се знае знае ли се. Аз така преди седем години, пияна като кирка от сто текили, заявих на един, с когото точно се бях запознала: "И не си въобразявай, че ще ме чукаш!". На сутринта обаче се събудих на един таван, както ме е майце родила и цял ден се убеждавах, че не си е бил въобразил. Щото след предупреждението съм скъсала лентата и не помним!  Embarassed
И сега три деца от него имам! Remove, remove, she became one...

Ех, припомни ми времената, когато бях като диво прасе. Сега вече съм порозовяла...  Laughing

хахахахаххаха Grinning Grinning Grinning
Шъ мъ умориш  Mr. Green

Аz поне нямам накъде да се женя повече.... Mr. Green То не, че е кой zнае какво успокоение.... Crazy

# 21
  • Мнения: 7 430
....иначе страхотен купон се е вихрил  tongue...браво...дай Боже всеки му  newsm10 Жалко за снимките, ама то така е най-добре, да няма после "Кой е тоз", "Ама защо е седнал до теб", "Ама какво сте правили там"...и т.н.  smile3503

Нали?  Wink
раzбираш ме ти, еееей  Laughing
колкото по малко обяснения, толкова по добре... инче рискувам да се оплета като пате в кълчища  smile3538

Ей, к'ви сродни души сме бе....намерихме се Hug smile3503

# 22
  • usa
  • Мнения: 2 113
бравос, arrows! това да се чува! амчи тъй де - и майките са хора...
и бравос на съпруга, че не те е възпрепятствал!

# 23
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ароузка,изкефи ме максимално  Peace Завидях ти добросърде4но... Изкарала си си супер лято  Hug А мъжо ти не рева ли,4е ви няма през тия три месеца  newsm78 ( моят и за три дена не Ще да стои сам  Crossing Arms )

# 24
  • Мнения: 221
А на моренце де беше? Айде де....няма с ченгел да ти дърпаме почивката Crossing Arms Laughing
Разкажи на кой водопад си била, кои каньони, какви пещери...........Леле и на мене ми се прииска (кога ли ще стане newsm78)

Ми на моренце на палатки бях до Варна.
Тръгнахме аz и сестра ми и едно "приятелче". Като стигнахме там се обадихме на 2 мои много добри приятелчета и те ни zаведоха на таzи полянка. Първите 3 дена беше супер - от всичкото по много - много плаж, много слънце, много ядене, вечер много пиене, мнопго пеене и свирене с китарата.. и мнгоо, много кикерене.... Но на третата вечер тва "приятелче" дето дойде с нас още от Павликени вzе нещо да пощурява - вzе да се дели - ходи сам на плаж, ходи сам zа дърва в гората, сам до магаzина zа кисело мляко... вzе да ги говори едни... как хубаво било човек нощем да се къпе в морето (а какви страхотни вълни имаше тогава...) и дали аz съм щяла да ида с него... и дрън дрън че пляс..
Явно човекът имаше проблем....впоследствие ми стана ясно zа кво иде реч.
Вечерта zаваля дъждец и се поусамотихме в палатките с китарата в тъмното... по едно време павликенския пич го няма. Намерихме го в блиzката кръчма вече пиян. Иzвика ме настрани и каzа
"Ти мен що ме иzвика на море"?
"хм...че аz не съм те викала. аz ти каzах че със сестра ми отиваме на палатка и ти каzа, че имаш палатка и ти се ходи на моренце и... от дума на дума се събрахме тримата..."
"Ми аz очаквах че поне нещо ще стане"
"Какво да стане бре едикой си."
"Миии, zапелтечи той... еди кво си..."
"Ти искаш да ме чукаш ли бре??? (тва го иzтърсих с еееей такива очи  #Shocked)"
"Вече не искам"

Да се чуди човек да плаче ли, да се смее ли...
На другият ден zамина zа Ахелой.  Laughing

Последната вечер се мОтахме иz Варна. Приzнавам си отначало ме беше срам да "викна да zапея" в караокито, но след някое и друго уиски се раzвилнях...
Първо тропнах няколко хорца, след тва иzляzох на дансинга да вея кичара на Рамщайн, накрая се раzвихрих с песни на БТР, Сигнал и "Робърт" на Милена и преz цялото това време боса, щото джапанките само ми тежаха на краката.
В 4:30 със 200 zора си тръгнахме  Crazy
Апнахме по една пилешка супичка, че от тоя алкохол бяхме поогладняли и докато си легнахме... се беше раzвиделило  Laughing

3 дена по късно с едно приятелче отидохме на Златните при общи приятели, които бяха на бунгала на павликенската баzа. Що пък шоу беше там....не е истина. Единият пич беше там с жена си. Раzговор между тях (много жалко, че не мога да предам интонацията)
"Жена, аре да влеzем в морето"
"Готово бе мъжо" и влиzат при което жената само до кокалчета . (zа какво е там се пита във zадачата.)


"Жена, аре да ходим долу на плажа да пием кафенце"
"Сега веднага мъжо ще ти стъкна кафенце"
"Жена, аре да слеzем ма... малко съм гладен..."
"Кажи какво искаш мъжо, пържени картофки, шопска салатка.... каквото кажеш ще направя"
"Жена, аре да иzлеzем ма, стига сме стояли в тва бунгало"... при което иzлиzат ама тя сърдита.

Интересното е, че жената венага ме нарочи zа негова любовница (а аz zа сефте да нямам нищо общо) и вечерта не седна даже с нас на масата. Ние пък си се напихме кат каzаци и спонтанно решихме да слеzем до плажа, щото бяхме видяли че има караоки. Щеше да бъде идеален zавършек на вечерта.
Палнахме колата и таман обръщахме към иzхода и гледаме въпросната 40 кг. женичка се набира по баирчето събрала ръцете си в юмруци. При което мъжът й викна на шофъора "Давай, Давай " (второто `давай` почти го иzкрещя). Оня превъртя гуми, опуши женката, която беше тръгнала да бяга след колата  #Crazy и ...след 30 секунди му zвъни "Мъжо, къде отиваш?"
"На караоки бар"
"А мен zащо не ме вzе?"
"Ми аz не те zнам , че искаш" - невъzмутимо каzа той.

Няма да аналиzирам ситуацията, само ви я раzкаzвам....Шоуто обаче беше пълно.

***

Тръгнахме към водната пърzалка и тя ми вика на мене
 "И да го наглеждаш"
 Shocked
Връщаме се, нея я няма- сърдита... прекалено мнгоо съм го наглеждала  Crazy

*****


Бях и на Еменския канъон. Страхотен е слабо каzано.
От едната страна има 2 яzовирчета... малко след това е водопадът (мястото е доста усойно, скалите се иzвисяват доста високо. Вървяхме от едната страна по еко пътеката, минахме на другият бряг по едно паянтово дървено мостче и сляzохме долу до реката. Беше доста придошла (второто мостче беше отнесено) и се наложи да я прецапаме, zа да минем оттатък. Е, там случайно открихме джакуzито... Grinning Не беше мнгоо голямо, нито кой zнае колко дълбоко, но пък какъв масаж ми направи не е истина. Crazy качихме се отново горе на скалите и отидохме до пещерата.
Мастото си струва да се посети. Раzкошно е.
(аz май имам снимки от минали години от там, обещавам да ги намеря и да ги сканирам).



Аре zасега стига толкова, че много стана. Кат се сетя  друго интересно ще пиша пак.  Grinning

Ей на това му се вика веселба и купон! newsm44 Браво на теб!  newsm68Евала....И на мен ми се купонясва така, ама кога ли 6те се слу4и...блаженни са верю6тите...Завиждам ти най-благородно:) newsm53

# 25
  • Мнения: 2 195
Ей,Павликени,не преско4и до Търново да споделим купона,само по морето си вилняла... Wink Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 5 183
Една снимка zа цяр нямам   Embarassed Embarassed Embarassed
Е, това не е най-важното!
Най-хубавото е 4е си имала незабравимо лято.

# 27
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
welcome welcome   EEEEE,  браво на теб ! newsm10
 И аз искам такава ваканцийка   Embarassed Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 611
Ароузка,изкефи ме максимално  Peace Завидях ти добросърде4но... Изкарала си си супер лято  Hug А мъжо ти не рева ли,4е ви няма през тия три месеца  newsm78 ( моят и за три дена не Ще да стои сам  Crossing Arms )

Ми zа малкия рева, ама от мене определено си почина  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 611
Ей,Павликени,не преско4и до Търново да споделим купона,само по морето си вилняла... Wink Heart Eyes

Прескачах, бре, и до там прескачах  Mr. Green И то на няколко пъти  Mr. Green

За няколко дни бях в София и zа сефте се zапоzнах с форумка. Ако zнаех, че си си в БГто нямаше да те пропусна... Rolling Eyes
Аре следващия път  Wink

Последна редакция: вт, 06 сеп 2005, 18:08 от arrows

Общи условия

Активация на акаунт