ку-ку

  • 2 508
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
tai tai prodaljavai dogodia moje vsi4kite da ni poznavat kakto si zaobqsnqvala s koi i kade si bila:P

# 31
  • Spain
  • Мнения: 3 750
стопли ми сърцето бе жено Simple Smile  Mr. Green
бая си вилняла из БГ-то . ти незнам ,ама тебе до до година ще те помнят сигурно ..докато се върне6 пак . къде вилня из Търново  я по подробен от4ет даи 4е имам там агенти , не ме караи  да разпитвам (майтап)
яко яко  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 734
Хай! Браво бе, хич не та с срам, а?
Де ги намирате тия баби? И ние искаме!  Crossing Arms

Бабата е zлатна  Hug Да ми е жива и zдрава   bouquet
Дядото е кофти тръпка, ама пък той беше на работа по морето, та...  Crazy
Мъжо си беше в ДЕто...
Е, кажете как да не се въzполzва максимално човек....  Mr. Green

Браво мацке;) Само така!

# 33
  • Мнения: 368
Хубава ваканция!
А мъжо не ти ли липсваше, за да има на кой да се скараш? Wink

# 34
  • Мнения: 2 825
добре си се завырнала  Hug
Е на това му се вика ваканцийка... и аз искамммммм Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 3 611
Хубава ваканция!
А мъжо не ти ли липсваше, за да има на кой да се скараш? Wink

Кво викаш, че не чух?  Whistling

Сетих се още едни случки.
Връщаме се ние две коли от Чифлика до Търново и по едно време гледаме в предната само шофъорската глава се вижда. (Що ли?) А там бяха пича от второто море ("Давай, давай") с 18год. си любовница. Дрънннн на хендито
"Ей пич, кажи на мацката да си вдигне главата, че ще zасмуче седалката".
След 2 сек. вече се виждаха 2 глави.... Mr. Green Мръснишко, а?  Mr. Green

*****
Тоя същият пич вечер след кръчмата хващаше 18 годичното и zаминаваше на полигона да го учи да кара. Естествено му вярвахме, че ходи на полигона ( Mr. Green), ама не му вярвахме, че наистина обикалят с колата. Една вечер решихме да ги иzненадаме и какво беше очудването ни: колата обикаляше бавно в кръг, минаваше отстрани на естакадата и отново и отново така. Спряхме се при тях и пича каzа "Страшна шофъорка си имам, научи се да сменя на 2ра"
Е, оставихме ги да си обикалят... Wink

*****
И на Троянския Чифлик бяхме, ама там не беше кой zнае колко интересно, щото беше с кажи речи цялата рода  Rolling Eyes Всички иzгоряха, мъжо на 2 пъти се бели, Янис и той, само на мен ми нямаше нищо... моренцето си каzваше думата....

*****

На Стамболийски колко пъти, на басейни...
От хайманосване дъх не можах да си поема....


А баш пикантериите няма как да ги раzкажа тука...сещате се що  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 3 611
tai tai prodaljavai dogodia moje vsi4kite da ni poznavat kakto si zaobqsnqvala s koi i kade si bila:P


Малееее, шъ мъ умориш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Шо дириш ти в чужбинките майки, бря? Ни си майка, ни си в чужбина...

Споко, никой няма да ви поzнае - аz раzправям иzбирателно. Ако искаш допълвай раzкаzите ми... определено има какво да раzкажеш  Wink Mr. Green че дори и по интересно...  smile3521

# 37
Ta zna4i...tai ni sam bil maika ni sam bil i u 4ujbina a....
A koi se pohvali tuka da 4eta ti kak razpravqsh na horata kakvo e stavalo tam na vaprosnoto morence?Az za tva ne izdarjah da ne se obadq....pak za pikantnite raboti az sam maluk negi razbiram i nishto ne moga da kaja nqma snimki i dokazatelstva shte otreka vsi4ko ako me nabedish za neshto!!!
Kakto kazvam az az sam maluk i nevinen(Do dokazvane na protivnoto!)
Pak i ot vsi4ko nai vajnoo beshe 4e si izkarahme super(Ponadebelqhme s ponqkolko kila"Tova ne go 4etete shtoto...izdavam vatreshna informaciq:)"i se pribrahme
Pak za karaoketo kakvo da vikaja kato nevideli...4e koga horata u pavlikeni karaoke vijdali...ama trqbva im muzaa...ama kat piinat drugi hora oneq kak peqttt ama si beshe super 4e ne mojesh gi i izkara ot tam!!
Adi stiga tolkoz:)

# 38
Хаха. Ароузче, разкриха те. Сега нЕма мърдане. Ще излезе тя цялата история.  Twisted Evil Laughing
Палмировски, и тебе не сме забравили, чакаме историята  ppp

# 39
  • Мнения: 3 611
Ta zna4i...tai ni sam bil maika ni sam bil i u 4ujbina a....
A koi se pohvali tuka da 4eta ti kak razpravqsh na horata kakvo e stavalo tam na vaprosnoto morence?Az za tva ne izdarjah da ne se obadq....pak za pikantnite raboti az sam maluk negi razbiram i nishto ne moga da kaja nqma snimki i dokazatelstva shte otreka vsi4ko ako me nabedish za neshto!!!
Kakto kazvam az az sam maluk i nevinen(Do dokazvane na protivnoto!)
Pak i ot vsi4ko nai vajnoo beshe 4e si izkarahme super(Ponadebelqhme s ponqkolko kila"Tova ne go 4etete shtoto...izdavam vatreshna informaciq:)"i se pribrahme
Pak za karaoketo kakvo da vikaja kato nevideli...4e koga horata u pavlikeni karaoke vijdali...ama trqbva im muzaa...ama kat piinat drugi hora oneq kak peqttt ama si beshe super 4e ne mojesh gi i izkara ot tam!!
Adi stiga tolkoz:)

Малеее, ти работа нямаш ли си бре, човек? Кабели нямаш ли да опъваш, ми си седнал да иzдаваш такива лични нещица... караоки не сме били виждали, муzа ни трябвала... не е муzа тоооо, ми пиене ни трябваше...ама вие пък не сте виждали канъона и водопада, пък нааааа smile3534

# 40
  • Мнения: 7 837
И на Троянския Чифлик бяхме, ама там не беше кой zнае колко интересно, щото беше с кажи речи цялата рода  Rolling Eyes Всички иzгоряха, мъжо на 2 пъти се бели, Янис и той, само на мен ми нямаше нищо... моренцето си каzваше думата....

Едно от любимите ми места  Grinning
Басейна нали още работи.

# 41
  • Мнения: 3 611

Палмировски, и тебе не сме забравили, чакаме историята  ppp


Абе чакаме ние ама Палмирка само криви очи и се плеzи... май няма да ни огрее с някоя нова пикантерия... Thinking

# 42
  • Мнения: 3 611
И на Троянския Чифлик бяхме, ама там не беше кой zнае колко интересно, щото беше с кажи речи цялата рода  Rolling Eyes Всички иzгоряха, мъжо на 2 пъти се бели, Янис и той, само на мен ми нямаше нищо... моренцето си каzваше думата....

Едно от любимите ми места  Grinning
Басейна нали още работи.

Работи, да. Ние точно на басейн бяхме.
Цял ден се киснахме в горещата минерална вода....ехх  Party
Малкият беше с пояс и с едни надуваеми нещица на ръцете. Научи се да иzлиzа и да скача после в басейна, ужасно мнгоо му хареса и може да се каже, че почти цял ден и той кисна във въдата. После като иzлеzе се беше сбабил целият.
Много е яко там.  Grinning

# 43
# 44
  • Мнения: 2 195
Ероузка,тоз стренджър да не би да е персонажа от сторито? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт