ку-ку

  • 2 513
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 195
Дърдори ги тя,Палмира,Я виж къв готин подпис е опънала,преписала съм си го на едно лепящо лист4е и съм го кордисала над бурото,все му се кефя... Flutter

# 46
  • Мнения: 3 611
Ероузка,тоз стренджър да не би да е персонажа от сторито? Laughing

хихик, един от всичките персонажи е Mr. Green

# 47
....

хихик, един от всичките персонажи е Mr. Green
Ебе той накрая и снимки ще извади  Flutter Flutter smile3508

# 48
  • Мнения: 3 611

...изгърбих се ремонти да правя   Crazy Crazy


...аре стига ма... спри малко...  bouquet

# 49
  • Мнения: 3 611
....

хихик, един от всичките персонажи е Mr. Green
Ебе той накрая и снимки ще извади  Flutter Flutter smile3508


А бой де  box

# 50
  • Мнения: 3 611
дали да не се отдам на лайф Crazy

 smile3505

# 51
Nqma snimkiiiiii i da ima az ne znam za takiva... pak i da znam mislite li 4e shte vi kaja a? Innocent :2angel:az sam maluk i nevinen kato angel4e....Pak ina4e za tez det popitaha ...pravilno arrows edin ot personajite:)))

# 52
  • Мнения: 3 611
малииииии, и съ регна даже, нитъй срам  #Onfire

# 53
  • Мнения: 3 394
И на мен ми се искаше поне веднъж в бг да се натаралянкам като преди, ама ....нъц Cry Ни мъжо пиач, ни баба да ми вика *върви, върви* и не дей да се прибираш ами ходи да си отспиш..... Sad
Но съм си обещала на Стела на рождения ден ,който е след няма и месец така да се отрежа,че да ме държи поне до Коледа Money

# 54
  • Мнения: 3 611
И на мен ми се искаше поне веднъж в бг да се натаралянкам като преди, ама ....нъц Cry Ни мъжо пиач, ни баба да ми вика *върви, върви* и не дей да се прибираш ами ходи да си отспиш..... Sad
Но съм си обещала на Стела на рождения ден ,който е след няма и месец така да се отрежа,че да ме държи поне до Коледа Money

То аz, ако се съобраzявам с мъжо или с бабчето, смятай, че ни алкохол ще вкуся, ни нейде ще ида.  Naughty
Пък , ако се съобраzя с дядото (баща ми демек) шъ тряа да лягам да мръ.  Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 368
Хубава ваканция!
А мъжо не ти ли липсваше, за да има на кой да се скараш? Wink

Кво викаш, че не чух?  Whistling

Не "стоя" ли веднъж твоят мъж пред вратата да дава обяснения какви ги е вършил с един приятел до зори?! Wink(Заб.: Доста отдавна я четох въпросната тема, но ако бъркам с някоя друга мама - "сори"!
Ами ако сега той поиска обяснения...? Wink Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 195
Хубава ваканция!
А мъжо не ти ли липсваше, за да има на кой да се скараш? Wink

Кво викаш, че не чух?  Whistling

Не "стоя" ли веднъж твоят мъж пред вратата да дава обяснения какви ги е вършил с един приятел до зори?! Wink(Заб.: Доста отдавна я четох въпросната тема, но ако бъркам с някоя друга мама - "сори"!
Ами ако сега той поиска обяснения...? Wink Mr. Green
Държа го тя на стълбите...горкия що молитви й издума,ама не! Crossing ArmsЕроузка голям инат излезе,той си го беше заслужил де ooooh!

# 57
  • Мнения: 3 611
малеееее Shocked кат слонове помните  ooooh!
То да не каже някога нещо човек  Laughing

Той тогава стоя, ама щото не се обади...дет`то на ясла не отиде тогава, щото нямаше кой да му направи попарка... Crossing Arms
...пък аz кат съм си в БГ и кат няма на кого да се обаждам... върша си ги квит си zнам и си мълча, мълча...

# 58
  • Мнения: 3 611
малеееее Shocked кат слонове помните  ooooh!
То да не каже някога нещо човек  Laughing

Той тогава стоя, ама щото не се обади...дет`то на ясла не отиде тогава, щото нямаше кой да му направи попарка... Crossing Arms
...пък аz кат съм си в БГ и кат няма на кого да се обаждам... върша си ги квит си zнам и си мълча, мълча...
паметлив бил народа бе ароузка Laughing
мъл4и си ти, 4е ако разбере твоя утрепан /или убит беше? newsm78/ германо-балканец току виж  ще стане - вий жертва паднахте Laughing


Яяяяя, моля, моля  Stop
Дет са немците, там са и холандците... ти се радвай, че не са българи.... че тогава... нанай моренце, нанай палатки, нанай хайманосване....

# 59
  • Мнения: 4 244
....
Дет са немците, там са и холандците... ти се радвай, че не са българи.... че тогава... нанай моренце, нанай палатки, нанай хайманосване....
моля, моля Stop Stop Stop
няма таквози нещо Shocked
ясно си ставаше дума - за убити герман4ета Twisted Evil
справка- финанката Grinning
Упс, нещо бъркаш  Mr. Green
Справка - Мама Кенга (лафа беше неин!)

Общи условия

Активация на акаунт