КГБ=Клуб на готините баби - 84

  • 19 214
  • 446
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3
Мелче, Честит Рожден Ден!
Бъди здрава, обичана, щастлива!
Янче, да ти е жива и здрава хубавата щерка,
че и ти край нея! Да се обичате, уважавате, подкрепяте!
Пожелавам на всички приятна вечер и лека нощ -
надявам се утре да имам повече време за коментари.

# 391
  • София
  • Мнения: 16 135
Мел, честит  Рожден ден с пожелания за здраве и много щастие!    bouquet
Каквото си мечтаеш да се сбъдне.
Янке, честито и на вас с баща и - да се слушате и гледате.
Яге, приятна шопинг терапия.
Напомни ми, че и аз трябва да опрадня хладилника и да го размразя. Може и другия месец.

# 392
  • Мнения: 3
Момичета, предлагам ви отсега сутрешното кафе -
утре кой знае кога ще стигна до компа.
Да ви е сладко и .......... открийте закачката!


# 393
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Здравейте мили момичета,вече мога да кажа що годе,че съм кукуряк.След почти 2 нощи дежурства в  00 ,и изпити неумоверно много количества чайове и едно  лекарство Дуня,вече е на крака.Благодаряна всички Вас,за съветите и съпричастността към тази случка.Една голяма прегръдка за всички Вас.

Янче-Честит рожден ден на Мелчето.Какво да и пожелая.Да се носи на вълните на младостта,да бъде обичана и уважавана от половинката си,и най вече здраве

# 394
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Каролине аз имам приятелка от Варна,на която дъщеря и е  женена в Израел,за точното местонахождение не мога да кажа ,някъде около Тел Авив.Тя се Казва Веси съпругът и Ицек а имат и момченце някъде на около 4 годинки който е Адам.Знам само,че Ицек е треньор по карате.

# 395
  • София
  • Мнения: 474
Мелче, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Здраве, щастие, късмет и едно братче на Анжелка. newsm59 baloni bdbaloni
 Янче, и на теб честит празник  bouquet
Каролин, Израел наистина е много интересна страна. Знам, че стават много атентати, но май само по границата. там, където си ти случват ли се.  Снимките са много интересни - не можах да разгледам всичките, но утре и в другиден.
Георгенче, чашата истинска ли е или фотомонтаж. Питам, защото имам чаша със снимката на синовете ми - подариха ми я за 50-годишнината ми.
Дидия, ще ти пиша на лични. но ме е много яд колко малко учители са се включили. Пак неусвоени средства от еврофондове.
Сега ме е яд защо не ви писах още юли месец за това.
Утре пак ме чака довършване по чистенето на апартамента на майка. Вече съм намерила и нови наематели - дано да са свестни, а не като предишните.
Лека вечер и спокойна нощ. smile3524

# 396
  • София
  • Мнения: 16 135
Мая, ти не ги ли прецени, не се ли срещна с тях?
Дано да са свестни и да си плащат навреме.
Някой дали се е чувал с Танита, липсва отдавна. Би трябвало  близнаците вече да са ги взели и комп. да  и е свободен.
Танитааааааа, къде сиииииииииииии?

# 397
  • София
  • Мнения: 474
Айша, брат ми ги избра и не искаше да ме слуша, че аз не ги харесвам. Но риск има винаги.
 Танита не е ли на видинската екскурзия или бъркам?

# 398
  • София
  • Мнения: 16 135
Мая, лошо е като сте 2 наследници. Всеки има право на мнение.
Аз мин. година отказаха на едни - пристигат момиче и момче, слушалки на ушите и дъни яко чалга. Даже не я намалят докато говорят с брокерката. Девойката се кълчи, само не изкара кючек. Фирмата на момчето ще му плаща квартирата и дават пари за 6 месеца напред + депозит. Но през това време да нямам право да влизам в апартамента. Веднага прекратих  преговорите. Втория оглед - беше свястно момчето и го взех. Сега е в чужбина, а сестра му живее с гаджето и в др. стая приятелка.

# 399
  • Мнения: 613

  Цветя от мен за всички празнуващи. За сега само така умея да слагам картинки. Много трябва да се уча докато достигна вашите умения
 love001
И поздрав с песен http://vbox7.com/play:ddfd0333

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 22:13 от iren5

# 400
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Голяма жега е тука момичетаааа ужасссс ooooh! ooooh! не се диша направо  sweating sweating
С дядко ходихме до едно заведение близо до нас /МОНИ ,ЖАКИ,ЖАБЧЕ ...онова дето съм ви водили с безбройните вкусотийки ppp Stuck Out Tongue Winking Eye /   та пихме по биричка и деликатесчета разни ...аз си поръчах малка наливна изпих половината ... нищо ми нямаше но като си тръгнахме ми се подкосиха краката  doh Grinning Grinning smile3555 smile3555 Едн  жена до нас видимо на около 65-70 г си поръча четери големи бири и ги пиеше като вода  ooooh! ooooh! и си я оставихме още колко ли ще изпие и къде го побра това количество течност незнам  ooooh! ooooh! ooooh! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Rolling Eyes smile3555 smile3555
Викам на моя -аз ако изпия толкова и направо трябва да ме копате от алкохолно натравяне .....аз от половин малка се напих  hahaha hahaha Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ГАЛЕ страхотно колажче си спретнала  Hug Hug Hug Hug
ДУНЯ радвам се че си вече кокоряк ама то няма начин като си имаш такъв билко-лечител до тебе. Hug Hug Hug
МАЙЧЕ винаги като  дава човек  под наем е така ,  Peace много рядко вече да намериш свестни хора като наематели

ИРЕН ТОВА КОЕТО СИ ПУСНАЛА КАТО ЛИНК ГО СЛОЖИ МЕЖДУ img]  [/img  ....
НАТИСКАШ ТАЗИ ИКОНКА  
 ГОРЕ НАД ПОЛЕТО КЪДЕТО ПИШЕШ първата на втори ред  
влез в моя постинг в цитат и виж най отдоло как е сложен линка  Peace
[/b][/color]




Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 22:23 от ЗИЧЕ

# 401
  • Мнения: 613
Зиче - много благодаря , таке е лесно като някой подскаже.  bouquet

# 402
  • Пловдив
  • Мнения: 614
хайде пробвай  Hug Hug Hug Hug

# 403
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет момичета.
Прибрах се от работа сега и първо да се обадя.

Мел,честит рожден ден !Нека всичко,което са ти пожелали днес да се сбъдне.
Зиче,и аз така се чувствам с бирата и виното.Даже ми действат приспивателно. Joy

Много  Hug за всички от темата.

# 404
  • Мнения: 4
Мелче честит рожден ден.
Много щастие и любов.

Янче за теб.
Да ти е жива и здрава дъщеричката.

Общи условия

Активация на акаунт