Давате ли готови каши на детето след годинка

  • 4 161
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 155
   Девойката ми от годинката насам не яде каши сутрин Tired Сега сме в 5-6 часа на АМ 240 мл и по-късно плодова салата около 9 часа Crazy. Попарата й омръзна, кус куса също не го иска, но пък и така се чувства добре и на обед хапва стабилно Peace

# 31
  • Мнения: 14 491
да, дъщеря ми яде на милупа - страчатела и ябълки и моркови.

за мен са много по-полезни от юфки, макарони, пък попарата въобще няма да я коментирам Tired

# 32
  • Мнения: 1 305
Давам каши и то предимно бебешките те повече и харесват  Peace

# 33
  • Мнения: 245
Да, и на двамата.

# 34
  • Мнения: 1 705
Давам и ще пордължа да давам-много си ги харесва Wink

# 35
  • Мнения: 502
моята дъщеря продължава да закусва с каши, но не редовно, а когато тя си пожелае.

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Да давам, на Хумана, Милупа и по-рядко на Хип. Предимно давам млечни, които са за над 6 месеца.

# 37
  • София
  • Мнения: 23 097
Почти не пропускаме ден без каша. По-рано давах на Хумана, но вече разнообразявам с Милупа и Хип. Откакто е захранена, това е любимата й храна, хапва си с охота и не виждам смисъл да я лишавам от нея  Peace

# 38
  • Мнения: 8 230
Малкият сега стана на годинка, но харесва кашите и за в бъдеще ще продължа да му ги давам. Закусва кус-кус, овесени ядки или някаква каша. Най-често му давам елда, но купувам и други. Общо взето това това са му закуските сутрин и най-вероятно ще е така докато тръгне на ясла.

# 39
  • Мнения: 5 940
Не, предпочетох да правя домашни. Различни зърнени култури с плодове и мляко, само с плодове и мед, със сушени плодове. Както и със сирене и масло.
Редувам елда, просо, пшеница, ръжени ядки, овесени ядки, грис -царевичен или пшеничен, приготвени по различен начин.

# 40
  • Мнения: 383
Давам каша по веднъж на ден - предпочитам мултизърнени  - с АМ или кисело мляко.
Най-много харесва 7 зърна на Милупа и мултизърнената на Хип, хапва също ориз и рожкови на Нестле и ориз и царевица на Фризо, нищо, че са за по-малки деца!Намирам ги по-полезни от нишестени кремчета, а и по-лесно се приготвят! Laughing

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 296
Редувам няколко каши всяка сутрин - предпочитаме на Милупа Страчатела, какаова или плодова, както и на Миласан Страчатела и бисквитена.

# 42
  • София
  • Мнения: 23 097
Редувам няколко каши всяка сутрин - предпочитаме на Милупа Страчатела, какаова или плодова, както и на Миласан Страчатела и бисквитена.
Какви са тези каши Миласан? За пръв път чувам! Аз понеже гледам да разнообразявам и затова питам  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 1 139
Продължавам да давам каша по един път на ден (има дни,в които пропускам) и мисля и занапред да е така.Малко е злояд, а кашата я харесва и доста ме улеснява Peace

# 44
  • Мнения: 1 062
Какви са тези каши Миласан? За пръв път чувам! Аз понеже гледам да разнообразявам и затова питам  Peace

http://papa-bebe.com/ka6i/milasan.html

Общи условия

Активация на акаунт