Давате ли готови каши на детето след годинка

  • 4 156
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 123
Аз давам на Хумана за закуска и Малчо много ги
харесва Peace

# 46
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Давах до около година и 3 месеца , много ги харесва , но спрях .

# 47
  • Мнения: 2 231
Моята сама спря да ги яде малко след година, но ако му харесва на детето не бих го лишило, та й на 5 да е.

# 48
  • Мнения: 14
Има много хубави пълнозърнести каши и ако детето си ги хапва, не виждам какъв е проблема. Аз все още давам - 1,6г.  Peace

# 49
  • Карлово
  • Мнения: 328
и аз все още давам

# 50
  • Мнения: 1 740
И аз още давам  каши от време на време.

# 51
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
Да, давах на Милупа и по-рядко на Хипп - млечни - малкия ги харесваше, но вече не давам - предпочита друго за закуска.

# 52
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Да -на Хип и Хумана, но за вечеря около 21:30 ч. всяка вечер.

# 53
  • Мнения: 11 005
От време на време давах за следобедна закуска, за разнообразяване на менюто.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 735
Давам каши и не смятам да ги спирам.Дъщеря ми е доста слабичка и ги давам  за закуска/не всеки ден/,а понякога и слагам и в АМ.

# 55
  • плевен
  • Мнения: 644
Не,не давам защото малкия е доста едър за възрастта си а кашите ги"напомват"още повече.Тежи 15кг за 1.6г и мисля че няма нужда

# 56
  • Мнения: 1 336
Бих давала с удоволствие, но вече не иска да ги яде   Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1 473
Давам от готовите каши, например бебешко мюсли и грис.
Правя ги с топла вода, а не с АМ.

# 58
  • Мнения: 229
Здравейте
Някоя от вас дава ли от готовите каши които са за деца на 12м+ и от кои? Искам да разнообразя нещо защото детето ми яде или попара или юфка и малко се изчерпах откъм идеи. Детето ми е на 1г 3м.

аз все още давам каши от време на време. Не ми се отваря парашута да яде с апетит каша още от 10 месец ги поспря. Сега купувам каши на 6 месеца, тук се продават някакви швейцарски, на милупа и на нестле. Купувам главно бисквитената на милупа, която я мешам с кисело мляко също .. купувам и овесените на нестле с плодове и йогурта с малини .. на милупа взимам грис кашата с царевица и ориз .. купувам на милупа от време на време сухар с круша и овесената на Адапта с овамалтине. Да ви попитам вие взимате ли от джуниър дринк ванилия и какао на нестле? Тези дето са добавки към млякото. Те са също с зърна вътре и сина ми много ги обича. Говоря за тези - http://www.nestlebaby.com/ch-de/baby_nutrition/products/product_ … p;r=397&pci=0
http://www.nestlebaby.com/ch-de/baby_nutrition/products/product_ … p;r=397&pci=4

# 59
  • Мнения: 2 587
Не съм давала понеже вече не ги искаше.

Общи условия

Активация на акаунт