Любовна мъка - какво да я правя?

  • 9 604
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
Цитат на: kookai
Подробен портрет на класическия льольо
И на тази възраст си тръгнал да питаш, какво трябва да направиш.
Гледай напред, живей си живота, следвай собствените си цели.
Следващия път като те потърси, защото явно си някакъв мега резервен вариант, я прати.....на .......!
Не може да си толкова наивен и глупав цял живот!
Първо се разсмях на това.
Но определеноуникалния фаворит,на който се смях така както отдавна не сам е КЛОНКА
 
Цитат на: КЛОНКА
Добре. Прочетох го цялото!!!

Сега, аз да си питам - как така си шофьор от 15 години, при положение, че си на 30?
Къде си работил като инженер-конструктор, преди да си заършил образованието си и да си дипломиран такъв? Или имаш предвид, че си чертал нещо на някоя програма просто?
Дипломира ли се в крайна сметка?
Колко точно си плешив и откога?
Мислиш ли да емигрираш в Канада сериозно?
Като каква заработва приятелката ти в чужбина и в коя по-точно?
Приблизително колко от приятелите ти наричат майките на приятелките си "мама" като теб?

След това ще се изкажа.

 hahaha

Цитат на: КЛОНКА
Ще ме извините, ама аз мъка, освен в заглавието, нийде не видях из текста.
Освен това и самото заглавие не ми е съвсем ясно, с оглед на изложеното в самия текст. Лирическият герой не знае какво да прави с мъката или с жената?! Щото в текста той не страда, а се чуди дали ПАК да забрави мадамата или да не се прави, че я е забравил. Демек, имам усещането, че се колебае дали да се 'аби с нови гаджета, докато мацката го подири пак, или да си кара на мануална терапия и да не си разпилява енергията с глупости.
Никъде не се жалва, че му липсва секс, любов и т.п. дреболии. За сметка на това дава обстойни описания на неясните си подозрения, че е мамен - това с червения конец и леенето на куршум така и не схванах какво го беше впечатлило, а и той не изясни. Изобщо, човекът е някакъв Инч Хай и това явно му е приятно.
Joy уникално беше! Благодаря да си жева и здрава!

  А относно автора и "проблематиката" на темата-опитай се да си намериш друга.Успех! Нали издържаш на изкушения не се оставяй оная и майка и пак да те обсебват.

# 46
  • Мнения: 871
историята си е ок, особено ако автора се включи отново  Laughing

Не виждам защо трябва да правиш нещо с "мъката" - живей си живота и чакай да видиш какво ще се случи. Все пак не пренебрегвай собствените си приоритети, че тогава може да се окаже драма  Crazy Решения от типа: "от понеделник преставам да пуша" или "н-ти път решавам да я забравя" - показват сериозен недостатък в характера. Ако искаш нещо от живота, просто си го вземи   bouquet

# 47
  • Мнения: 2 891
На майката на момичето се казва баба или по име, но мама- не!

Ще каже някой на майка ми баба и ще изхвърчи на секунта! Naughty

Кой ти каза как се казвало на майката на момичето? Shocked

И в края от който произлиза баша ми се казва "баба" и "деде" на родителите на булката  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 4 380
На майката на момичето се казва баба или по име, но мама- не!

Ще каже някой на майка ми баба и ще изхвърчи на секунта! Naughty

Кой ти каза как се казвало на майката на момичето? Shocked

И в края от който произлиза баша ми се казва "баба" и "деде" на родителите на булката  Mr. Green

Вървете си на село и си викайте както си искате. Joy
Родителите ми са баба и дядо само за внуците си.

# 49
  • Мнения: 1 897
Уф, прочетох го и аз...
Нещо не ми се връзва, та да попитам.
Пич, къде го учи това задочното за инженер-конструктор?

# 50
  • Мнения: 4 380
Уф, прочетох го и аз...
Нещо не ми се връзва, та да попитам.
Пич, къде го учи това задочното за инженер-конструктор?

Никъде не е забранено да се работи докато следваш редовно.

# 51
  • Мнения: 1 897
Не е забранено, ама той пише, че са се прехвърлили задочно. Стори ми се странно, та затова питам.

Виждахме се от време на време по лекции, после тя се прехвърли задочно, а аз започнах да работя, прекъснах за една година, после записах задочно и наистина я забравих.

Пък и ако е бил в първи курс през 1998 и се окаже, че сме учили в един и същ университет може и да ги познавам лично нашите герои.  Mr. Green

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 09:39 от Ulia

# 52
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
xenia, много добре си го написала. Съгласна съм с всяка една дума от постовете ти по темата. Моето мнение е абсолютно същото, включително и обръщението към родителите на жената (баба и дядо, как пък не  Naughty).

# 53
  • София
  • Мнения: 2 840
Пич, къде го учи това задочното за инженер-конструктор?
Никъде не е забранено да се работи докато следваш редовно.
Не е.
Но не и като инженер-конструктор.
Не и преди да се дипломира.
Не и в България. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 28
Може да е бил асистент някакъв  newsm78 Моя приятел е почти накрая на образованието си и никъде не го искат без завършено (и той инженер).
Ама няма да е лошо да се включиш и ти, човече, да поразясниш. Или с тоя дъъъълъг пост ти се изчерпва форумския живот  Thinking

# 55
  • Мнения: 233

Ама няма да е лошо да се включиш и ти, човече, да поразясниш. Или с тоя дъъъълъг пост ти се изчерпва форумския живот  Thinking
чакай да си вземе дъх,тоя дълъг пост как се пише.трябва му почивка,кокалчетата на пръстите го болят.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 840
Може да е бил асистент някакъв  newsm78 Моя приятел е почти накрая на образованието си и никъде не го искат без завършено (и той инженер).
Възможно е да чертал нещо, ако владее добре специализираните програми. Чисто техниески изпълнител. Но той твърди, че е работил като инженер-конструктор, преди да се дипломира. Което си е сферата на фантазиите, най-меко казано. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 727
Възможно е да чертал нещо, ако владее добре специализираните програми. Чисто техниески изпълнител. Но той твърди, че е работил като инженер-конструктор, преди да се дипломира. Което си е сферата на фантазиите, най-меко казано. Mr. Green

Тук си в голяяяма грешка!:) Пиша за конкретния случай:)

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 14:15 от MIK

# 58
  • София
  • Мнения: 2 840

Възможно е да чертал нещо, ако владее добре специализираните програми. Чисто техниески изпълнител. Но той твърди, че е работил като инженер-конструктор, преди да се дипломира. Което си е сферата на фантазиите, най-меко казано. Mr. Green

Тук си във голяяяма грешка!:) Пиша за конкретния случай:)
Кой "конкретен" случай?
Познаваш автора? Mr. Green

Ясно, че човекът не е учил и не е работил  София, но не вярвам на други места в страната някой да работи като инженер-конструктор, без да е дипломиран такъв. Не може да се подписва под проекти. Не става. Нито като инженер, нито като архитект може да работи някой, преди да се е дипломирал. Може да е бил някакъв КАД-оператор или нещо такова. А ако все пак са му поверявали да прави конструкции, значи някой друг се е подписвал. Първо учил-недоучил, прекъснал, пък се прехвърлил задочно, а отгоре на това, още в началните курсое вече работел като специалист. Тоя трябва да е някакъв природен талант. И става като във вица "Като се знам аз какъв инженер съм, направо ме е страх да ида на лекар" Mr. Green

Да не говорим колко странно се е преориентирал към ИТ технологиите, ама това вече изобщо не ме вълнува.
Цялата тема изобилства от художествени хрумвания. Така да ги наречем. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 924
Човека удави вече мъката Mr. Green, а пък вие още го мислите

Общи условия

Активация на акаунт