Любовна мъка - какво да я правя?

  • 9 605
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 788
Странна работа са хората - когато жената е чувствителна - браво, много хубава черта...
Обаче, когато един мъж е чувствителен, той автоматично става "льольо", "шматка", "незрял", "не бил съвсем вървежен" и т.н.

Много ясно, че всеки човек се влюбва, независимо на каква възраст е - в това няма нищо лошо...
А това, че прощаваш и си готов да приемеш мацката отново и отново, говори не за твоята глупост, а за сериозното ти отношение към нея...
Причините за нейното държание може да са много. Не винаги нещата са такива, каквито ги мислим, че са...
Така че, най-добре, дай време и на себе си да помислиш трезво, не се надявай на нещо много сериозно от нейна страна.
Остави я и тя да направи своя избор.
Т.е. пусни се по течението, но не загърбвай живота си тук, заради нея...

# 76
  • Мнения: 0
Странна работа са хората - когато жената е чувствителна - браво, много хубава черта...
Обаче, когато един мъж е чувствителен, той автоматично става "льольо", "шматка", "незрял", "не бил съвсем вървежен" и т.н.


Много ясно, че всеки човек се влюбва, независимо на каква възраст е - в това няма нищо лошо...
А това, че прощаваш и си готов да приемеш мацката отново и отново, говори не за твоята глупост, а за сериозното ти отношение към нея...

Напълно съгласен.


Ако и тя беше сериозна - бих го оправдал - впрочем - ако той я беше зарязвал 3 пъти заради друга - тя би ли го приела  newsm78 пак  newsm78 и пак  newsm78 ....

# 77
  • Мнения: 608
Един мъж от форума ми помогна да намеря книгата "Мъжете от Марс, жените- от Венера"
Мисля, че нашето приятелче тук е от Венера Grinning
Без лоши чувства  Peace

# 78
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Пич, готин си, но не си случил на мацка. Това е първия дълъг постинг , който чета целия.

# 79
  • София
  • Мнения: 397
 Ох, тоя червен конец и аз съм го виждала само на бременни. При всички случаи не й е чиста работата на твойта любима. Каквото и решение да вземеш, не се отмятай от него. Няма смисъл да изтриеш нейния телефон, а после да й даваш твоя. Според мен трябва да си поговориш много добре с...майка й. Не се притеснявай, явно сте в един отбор и ще ти се изяснят много неща- и за парите, и за колата и за други работи. Тогава ще прецениш вече, ще ви бъде ли или не.

# 80
  • София
  • Мнения: 127
Наркотици... Много алогични действия от нейна страна... Пък и това с родителите и, дето са те избрали... Тези лъжи за щяло и нещяло ме навеждат винаги първосигнално към темата за наркотиците.

# 81
  • Мнения: 619
Аз мисля,че автора е много наясно със ситуацията...
Но.. ако сам не вземе решение да се приключи веднъж за винаги.... няма да стане Simple Smile колкото и да го убеждаваме тук.

Понякога е нужна малко помощ,нали Wink
btw Жасмино,аварата ти е отвратителен Grinning
Не го гледай тогава  Crazy

# 82
  • Мнения: 3
Тук угода няма . Пишел човека много пише защото му е мъка и добре че е писал че да има какво да чета аз днес . Ще ти мине споко жени жени колкото искаш на този свят и п. нещастни също има много дето не знаят как да подредят приоритетите си в живота .Хайде мисли за други неща  и ще я забравиш за няколко месеца .Огледай се ослушай се ако мине влак не бегай а го хващай че  годинките и те бегат .

# 83
  • Мнения: 36
Има шанс нещата между вас да се получат, но е малко вероятно.
Ако не ти харесва картинката на 40 пак да си сам и да я чакаш, по - добре се опри на сладкодумието си и на славата, която се носи на плешивите мъже и си гледай щастието с някоя друга жена.
Напълно те разбирам, обаче!
За тези дето чели - недочели изказват мнения, а особено за онези, които за да се изкажат искат резюме: Абе хора, не е задължително да сте на всяко гърне мерудия!!!

# 84
  • Мнения: 0
търсих някаква тема тука за "любоф" и ето че открих тая хубава измамна поетична дума, та и поствам тук.

на 27 съм, не съм "семейна" каквото и да означава това, нямам дете и т.н.
единствиното, което искам да споделя, е че най-тежкото и тъжно нещо на тоя свят е когато видиш как някой е неспособен да промълви и най-простичката дума "благодаря", гледайки те в очи. да видиш как това "благодаря" е скрито във всеки един жест, дори казано по причина безкрайно различна от истинската, но невъзможно за произнасяне в "сериозния живот".
знаете ли, няма по-тъжно от това, защото то ти открива безпощадната реалност - че чувствата, колкото и чисти и ненараняващи да са те.....ако някъде тлее такова нещо като "любов" то тя не наранява - никога,защото знае,че не е боксов мач, а нещо..............всъщност само исках да кажа, че тези чувства нямат абсолютно никакво значение в нашата "реална и сериозна ДЖУНГЛА на (поправка) Общоприетото". и да, в един миг човек трябва да се примири с това, че е животно преди това да е човек.

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 11:31 от MyEyes

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 839
MyEyes, супер объркващо си го написала  newsm78, Използвай главна буква след точката де!

Общи условия

Активация на акаунт