Любовна мъка - какво да я правя?

  • 9 622
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 732

Възможно е да чертал нещо, ако владее добре специализираните програми. Чисто техниески изпълнител. Но той твърди, че е работил като инженер-конструктор, преди да се дипломира. Което си е сферата на фантазиите, най-меко казано. Mr. Green

Тук си във голяяяма грешка!:) Пиша за конкретния случай:)
Кой "конкретен" случай?
Познаваш автора? Mr. Green

Ясно, че човекът не е учил и не е работил  София, но не вярвам на други места в страната някой да работи като инженер-конструктор, без да е дипломиран такъв. Не може да се подписва под проекти. Не става. Нито като инженер, нито като архитект може да работи някой, преди да се е дипломирал. Може да е бил някакъв КАД-оператор или нещо такова. А ако все пак са му поверявали да прави конструкции, значи някой друг се е подписвал. Първо учил-недоучил, прекъснал, пък се прехвърлил задочно, а отгоре на това, още в началните курсое вече работел като специалист. Тоя трябва да е някакъв природен талант. И става като във вица "Като се знам аз какъв инженер съм, направо ме е страх да ида на лекар" Mr. Green

Да не говорим колко странно се е преориентирал към ИТ технологиите, ама това вече изобщо не ме вълнува.
Цялата тема изобилства от художествени хрумвания. Така да ги наречем. Mr. Green[/size]




И аз не вярвам винаги и на всичко, но и не влизам в излишен спор:)

# 61
  • Мнения: 51
На майката на момичето се казва баба или по име, но мама- не!

Ще каже някой на майка ми баба и ще изхвърчи на секунта! Naughty

Кой ти каза как се казвало на майката на момичето? Shocked
                                                                                                                                                                                                                      Майка и пък ме намери по скайпа. Как е успяла незнам. Ще я питам някой ден, (аз работя с компютри и почти постоянно съм онлайн) и ми вика "Ние с татко и те харесваме, знаеме, че се обичате и искаме да се съберете пак и да създадете семейство" - Тука паднАх от коня. Добре, че беше по скайп и не се налагаше да се гледаме в очите - щях да умра от срам. Аз с мама малко трудно комуникирам, не че е лоша, но все за нещо ще ме скастри, докато татко и е мъж на място. Смотолевих там нещо от сорта за подкрепата им и т.н. Мама каза още, че щерката била обещала тази есен да се прибере. Ще видим - помислих си. Аз вече не питам защото на сила хубуст не става, пък и да не ме излъже пак нещо.

# 62
  • Мнения: 1 732
На майката на момичето се казва баба или по име, но мама- не!

Ще каже някой на майка ми баба и ще изхвърчи на секунта! Naughty

Кой ти каза как се казвало на майката на момичето? Shocked
                                                                                                                                                                                                                      Майка и пък ме намери по скайпа. Как е успяла незнам. Ще я питам някой ден, (аз работя с компютри и почти постоянно съм онлайн) и ми вика "Ние с татко и те харесваме, знаеме, че се обичате и искаме да се съберете пак и да създадете семейство" - Тука паднАх от коня. Добре, че беше по скайп и не се налагаше да се гледаме в очите - щях да умра от срам. Аз с мама малко трудно комуникирам, не че е лоша, но все за нещо ще ме скастри, докато татко и е мъж на място. Смотолевих там нещо от сорта за подкрепата им и т.н. Мама каза още, че щерката била обещала тази есен да се прибере. Ще видим - помислих си. Аз вече не питам защото на сила хубуст не става, пък и да не ме излъже пак нещо.


Мама и с ударение, малко грубичко ще прозвучи (както примерно татко и). Може да е майка и, но ако девойката се изразява "мама", просто начин на изказ Wink

# 63
  • Мнения: 6
Аз работя в машиностроителна компания и то доста голяма.
Последната година назначихме трима младежи на длъжност технолог и инженер-конструктори. И тримата бяха пред завършване и им предстоеше дипломиране.

Така че не бъдете толкова категорични, когато твърдите че това е невъзможно.

# 64
  • Мнения: 619
Да...преживяла съм го...
Виждаш фактите,разума говори едно, но пустото сърце и чувства....те са на друго мнение.
И пак съвета ми е... да я забравиш.. завинаги...

# 65
# 66
  • Мнения: 1 732

Не е сигурно, може да си е направил изводите Simple Smile

# 67
  • Мнения: 619
Аз мисля,че автора е много наясно със ситуацията...
Но.. ако сам не вземе решение да се приключи веднъж за винаги.... няма да стане Simple Smile колкото и да го убеждаваме тук.

# 68
  • Мнения: 2 631

Хаха... Това трябва да го добавят към емотиконите на форума!!!  Joy

# 69
  • Мнения: 124

Хаха... Това трябва да го добавят към емотиконите на форума!!!  Joy

 newsm10 newsm10 newsm10

По темата: Пич, ти колко пъти искаш още да се връщаш в първи клас?

# 70
  • Мнения: 11
Аз мисля,че автора е много наясно със ситуацията...
Но.. ако сам не вземе решение да се приключи веднъж за винаги.... няма да стане Simple Smile колкото и да го убеждаваме тук.

Понякога е нужна малко помощ,нали Wink
btw Жасмино,аварата ти е отвратителен Grinning

# 71
  • Мнения: 0
Аз мисля,че автора е много наясно със ситуацията...
Но.. ако сам не вземе решение да се приключи веднъж за винаги.... няма да стане Simple Smile колкото и да го убеждаваме тук.

Наясно  newsm78 не ми се вЕрва нещо.

Да сбъркаш веднъж е човешко, да повториш грешката - айде случва се, ама да потретиш  newsm78 че сега и да почетвъртваш ... баси. или е толкова залюхан, че друга не му връзва или му е кеф да е резервна гума или  е ескимос ... Mr. Green имаше един филм за Дерсу Узала. Там било практика като ти дойде гост да му оставиш жена си да се 'посмеят'. Когато пътешественика го попита защо е така - той каза:
- Ако му дадеш шейната си или копието си - може да ти ги върне счупени, но жената ще си я вземеш като нова ...  Grinning

Та и автора - ко'и е на мацката - боцнали са я тук и там няколко пъти - кат' нова е  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 405
Прочетох за няма и 5 мин. Според мен мацката много добре знае какво прави, ама ти още не си решил да я зарежеш. Вътрешно съм 99% сигурна, че знаеш, че това трябва да направиш, та въпроса ми е т.е. два са: 1 - какво чакаш, не ти ли се завива свят   да се въртиш на малък женски пръст, и 2- на какво ли се надяваш?!?! За мене тази връзка няма бъдеще! Съжалявам, по-добре тръгни напред, докато още "се пласирваш" както ти се изрази! Peace Успех!! Simple Smile

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 839
И още един въпрос - автора ще благоволи ли да се включи най-после!?

# 74
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Като се видяхме в България гледам аз червен конец на ръката и и питам за какво е.

Да не е бременна, нали някои по-суеверни бременни си връзват червени конци?  Laughing

Иначе, луда работа твоята история. С тези безброй забравяния... а момата си те върти на малкия пръст  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт