Любовна мъка - какво да я правя?

  • 9 602
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте всички,
Едни приятели семейство ме зарибяват в този форум и чета от около две три седмици. Темата за забравените жестове е култова някъде на към 40-та страница съм. После минах първо на номинациите за муня (смях се много) и муньо (тук незнам дали е за за смях - да ходиш при гаджето с насрани гащи и да я караш да ги пере ...). Май много работно време ще пропилея в тук Simple Smile)). Както и да е, преди малко ме осени идеята да споделя проблема, който ме мори от известно време. Ето и историята - дълго се получи, но който го мързи да не чете:

1998 година - моя милост е студент първи курс. Ходи на лекции и упражнения, яки купони още от началото - случих на съквартиранти и компания. На лекции забелязвам чудно хубаво момиче. Много я харесах и се запознах с нея. Скромна и малко притеснителна. Oказва се, че сме от един град. Не си спомням как точно беше, но сме се прибрали и двамата, аз звъня по телефона и я каня на среща - тя се съгласи. Излизаме на кафе лафим смеем се абе супер. Към края на срещата аз искам пак да се видим, да отидем на кино или някъде другаде няма значение къде важното е да си прекараме добре. Тя обаче ми изтърси, че е малко трудно щото ще трябва да вземем и приятеля и. Аз се стъписах малко щото не беше ми казала нищо за приятел. Малко по късно разбрах, че е с него от около две години. Както и да е, изпратих я и по живо по здраво. Хубаво момиче не бива да стои без гадже - няма нищо лошо. Решвам да я забравя. Виждахме се от време на време по лекции, после тя се прехвърли задочно, а аз започнах да работя, прекъснах за една година, после записах задочно и наистина я забравих.

След около две или три години близо до ректората я виждам тича по една стръмна павирана уличка маха и май ме вика. Спирам се аз пристига тя запъхтяна и ухилена до ушите и ме пита как съм какво правя и т.н. стандартните глупости. Оказва се, че и двамата ще се прибираме и то с един влак. Викам аз - хайде първо до моята квартира щото е на 2 минути, после през найната да си вземем багажите щото е на път за гарата и на влака. Пътя е към 6 часа без закъсненията сменят се три влака. Лафим смеем се ядем солети или нещо такова беше и се прибираме. После пак малко ми се губят спомени, но след това се виждахме 2-3 пъти из университета. Аз подпитвам деликатно и разбирам, че прятеля и е заминал в историята. И започнахме да се виждаме, ходих до квартирата и да ремонтирам печка или бойлер или телевизор няма значение, пък тя наготвила и ме гощава с вечеря. Минава още малко време и в един чуден момент една вечер сме в моята квартира да гледаме филм на компютъра ми уж. Единия ми съквартирант бързо бързо се изниза, ама другия упорства. Унтересен му бил филма, а той към 2 часа. Ние си седим на леглото един до друг, хващам я аз за ръката "без да искам" после я прегръщам и след още малко тя сгушена в мен. Най-на края на съквартиранта ми му омръзва филма и се изнизва и той. В слдващата секунда аз щраквам райбера и се нахвърляме един на друг. Тя уж скромна и притеснителна ама бързо разхвъряхме дрехите. Аз внимавам да не я ударя някъде щото леглото малко единично, и да не направя нещо, което няма да и хареса. Пък и като за първи път бяхме малко притеснени и двамата. Тя в един момент се спира избутва ме, и с лека въздишка казва "Добре, сваляй слиповете" аз шашнат изтръсвам "Наистина ли ...." тя "Да". И докато аз свалям слиповете тя бързо сваля бикинажа (то друго не беше останало по нас) мята се върху мен и така се почна Simple Smile. След около месец два вече живеехме заедно и сами. Работихме и учехме, аз на хубава и сравнително добре платена работа, работех като инженер конструктор още преди да се дипломирам. На нея не и вървеше с работата, не можеше да случи я на шеф я на колеги. Прибира се и реве 2-3 пъти ама реве не мога да я успокоя. Шефката и пълна пухла държи се отвратително с нея. Ядосах се и и се скарах - да напуска. Щях да ходя да се карам на тая пръдла ама ми удари спирачките. И без друго трябваше да прави дипломна работа. Послуша ме, напусна и започна да се готви за дипломирането - всичко сама си направи. Аз много малко и помогнах. Парите ни намаляха и не стигаха, но се справяхме не беше проблем. Дипломира се успешно с високи оценки - аз по-щаслив от нея, щото бях изостанал и имах сума ти изпити и проекти. Скоро след това успя да си намери и не лоша работа, а приятелите ни мислеха, че ще се оженим. Някъде по онова време и цигарите отказа - аз и бях за пример - спрял пушенето преди 5-6 години. Но нещата в един момент започнаха да се скапват и се разделихме след около година и половина две връзка. Знаете, че това са кофти работи, но кофти не кофти живота продължава. Тя се хвана с некъв герой от същия град където учехме и отиде да живее при него. Аз пък я забравих за втори път и тръгнах по гаджета по старо му, 2-3 къси връзки от по 2-3 месеца само за спорта - секса. Нищо съществено, в един момент нямах вече желание за такива и ги зарязах. Бях посъбрал парици, купих си кола и започнах да хайманосвам из България през почивните дни - супер яко свобода, самостоятелна квартира, парички в нормални количества абе няма ядове.

И това продължи около две години до един първи март. Пращам аз смс-и на приятелите ми на поразия и незнам защо и как съм и запазил номера. Ама дали не го е сменила, не съм я виждал и чувал от 100 години. Пуснах и едно "Честита баба марта" незнам защо, и продължих по списъка. След 4-5 минути долита смс "Честита баба Марта и на теб". Аз малко се изнендах но нищо. После ми звъня 2-3 пъти видяхме се - първия път конфузна работа няма какво да си кажем, но продължихме да се виждаме и да си говорим. и постепенно тя започва да споделя, че не е много добре с приятеля си, аз поразпитвам внимателно и започвам да си изяснявам картинката. Той горкичкия мамин сладък - не може да пръцне без мама. Живеят у тях натъпкани натясно, сестра му с мъжа си и с малко бебе - трагедия. Тя се опитвала да го убеди да излязат на квартира но без успех. И най-лошото беше, че постоянно я преследва - минава тя през центъра след работа по магазини (града не е от големите) и като се прибере тоз герой вече знае къде и в колко часа е ходила и и докладва че всичко знае - разказваше през сълзи. Имам съмнения, и че я е удрял, беше започнала пак да пуши. Бях потресен, и с това стана ясно защо не искаше да излезем на кафе и всеки път се криеше като диверсант за да дойде до квартирата ми. Казваше че съжалява дето сме се разделили, мен нещо ме сви oтвътре - и аз май съжалявах и и го казах. Вече бях категоричен - трябва да се махне от там, може и да не се съберем пак, но тя трябваше да се махне. Родителите и те бяха на същото мнение, но на нея и липсваше кураж. Решението беше да отиде да поработи в чужбина, и да се отърве от тоз юнак, за да не я преследва дори и вкъщи - тя и преди искаше да замине на гурбет за малко и да спечели парички.

За 2-3 месеца си уреди документите и замина за 6 месеца. Искаше след това да се върне в родния ни град, за да е по-близо до родителите си - те пенсионери, баща и с доста болести, но държи фронта. А аз така или иначе щях да напусна защото фирмата беше почнала да върви на зле. И речено сторено. Тя в чужбина аз вкъщи - чакам я да се върне. намерих там някаква работа. Минаха 7-8 мосеца, но не се връща. Караме на смс-и и телефонни разговори. Веднъж се изтърва и разбрах, че още подържа връзка с уж бившия - и се разсърдих. След време успя да ме баламоса, че вече не се чува с него. Ок.В един момент аз започвам да напирам - какво става ще се връща ли. тя ми каза, че решила да остане за 9 месеца. Ок. После стана година. Пак се разсърдих и викам край аз тука седя и чакам а тя ме прави на маймуна. И решавам да я забравя за трети път. Но след време почва тя да звъни и да лафим по 20-30 мин международно. Прибра се за малко - видяхме се два пъти за общо към 3 часа и това беше. Разправяше ми че иска да си купи кола и лаптоп. Аз казвах - върни се и ще купим. От компютри разбирам и кола ще намерим. Тя не та не, там да си вземела кола да са научи да кара, и щото били
евтини евентуално да докара нещо в Бг. Но аз съм заклет противник на коли с десен волан и казвам, че не е доба идея. Един ден ми тръсва, че нейна приятелка българка си била купила кола ама нямала книжка и за това тя карала. Малко странно, но ок. После започнах да я засичам за разни дребни работи да ме послъгва. Майка и пък ме намери по скайпа. Как е успяла незнам. Ще я питам някой ден, (аз работя с компютри и почти постоянно съм онлайн) и ми вика "Ние с татко и те харесваме, знаеме, че се обичате и искаме да се съберете пак и да създадете семейство" - Тука паднАх от коня. Добре, че беше по скайп и не се налагаше да се гледаме в очите - щях да умра от срам. Аз с мама малко трудно комуникирам, не че е лоша, но все за нещо ще ме скастри, докато татко и е мъж на място. Смотолевих там нещо от сорта за подкрепата им и т.н. Мама каза още, че щерката била обещала тази есен да се прибере. Ще видим - помислих си. Аз вече не питам защото на сила хубуст не става, пък и да не ме излъже пак нещо. Прибра се още веднъж преди около месец за зъболекар. Но не ми каза, бях във Виена по работа. Обади ми се и вика аз съм си вкъщи ти какво правиш. На другия ден щяхме да се връщаме в България - газирах аз колегите да се прибираме максимално бързо и да не спираме да спим по магистралите. Цяла нощ карахме, когато дойдеше моя ред карах като луд 150-170 и на места нагоре. Като се видяхме в България гледам аз червен конец на ръката и и питам за какво е. Tя - Ляха ми куршум. Защо питам аз. Защото съборих една ограда с колата. катасртофа демек. И взе да ми ги разправя едни, че не бил голям удара била изпуснала завоя и колата се спряла в оградата и тя паднала и само бронята била счупена. Хубаво ама аз карам от близо 15 години и съм виждал много по-страшни ситуации, но пък жените са малко по чувствителни и реших, че наистина може да се е уплашила. После по време на разговора взе да ми разпрвя, че имала да връща някакви пари, ама бързо щяла да ги върне. Питам аз защо взе пари назаем нали имаш спестени. За колата вика тя, пък и спестените пари били на сметка на майка и. Значи все пак е твоя казвам аз. Тя - ми да. Аз вече почнах да се дразня дето ме лъже. Не съм за една тъпа кола - купчина желязо и пластмаса ебахти защо лъже. Бяхме на една пейка в парка. Аз я прегръщам и целувам без особена реакция от нея и естествено се спрях. На другия ден като се видяхме вместо здравей ми вика - не ме закачай днес никакви прегръдки целувки - нервна съм идвам от зъболекар. Аз шашнат и се подразних - никога не е била такава. Седнахме на заведение някакво, там опит за разговор някакъв ама си беше чисто дразнене. За първи път от толкова години видях злоба в нея. Стана ясно и че майка и и прехвърлила парите на нейна сметка - което ме накара да си помисля кой знае какви ги е надорбила дано само да си мисля така. Бързичко приключихме с кафетата и соковете закарах я до тях и чао, на другия ден на самолета. Аз се зачудих какво става и какво да правя и реших пак да я забравям - за четвърти път. Изтрих и тел. номер за да не мога да и изпратя смс или да се обадя, ако нещо го избия на чувства. И така около месец - нали я забравям. До онзи ден - получавам мейл. Как съм, какво правя. Бил и скапан телефона докато го оправят докато го сменят с нов алабала, била без телефон и си загубила номерата да и дам моя щото не го помни. Правила ремонти на колата и още не била върнала парите. Драснах няколко реда, дадох и номера ми, разказах накратко, че проучвам възможностите за емигриране в Канада и толкова.

Общо взето това е историята. Чудя се аз ако има гадже там, защо подържа връзка с мен през цялото това време? Не печели много т.е. не си заслужава да стои - вече втора година. Не я разбирам. исках да ходя при нея да работя - тя рече не! тука е гадно. До преди последната ни среща имах идея да и отида на гости за рожденния и ден (той е скоро) да я изненадам за 2-3 дена. Но най-много да стане някоя муньовска история, така че отпада. най-ми е криво за дето ме лъже. Аз може и да не съм супер безгрешен и перфектен и съм правил грешки с нея, но никога не съм я лъгал, и не съм и изневерявал докато бяхме заедно (а са ми бъркали в гащите - буквално, два пъти), не съм я удрял, за цялото това време да сме се карали 4-5 пъти и докато бяхме заедно след скарване сме правили много хубав секс. Лесно се помни. Може би на фона на живота ми и връзките преди нея - нищо сериозно, не съм осъзнавал и разбирал какво се случва.

Винаги съм казвал, че съм наясно със себе си, знам какво искам, имам ясно определени цели и си сбъдвам мечите сам, защото те сами не се сбъдват. Тези силни мъжки приказки обаче в този случай не важат. Въпроса е съвсем простичък: Какво да я правя? Дали четвъртото забравяне трябва да е последно и завинаги - май на там ги виждам нещата.Не ме разбирайте погрешно - не съм седнал тука да хленча - само искам да разбера какво мислят другите - широка аудитория предимно дами. Аз ще си реша какво ще се случи накрая. На малко над 30 съм и въпреки, че съм плешив все още успявам да се класирам тук там с готини дами стига да поискам.

Дано не съм ви отегчил с моята заплетена история Simple Smile))

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 15:28 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 81
Добре дошъл.
Моля те, махни всички spaces между редовете..., че прилича на copy/paste, а и малко хора ще имат нервите да го изчетат.
Директно на темата - любовна мъка или се дави, или се избива с любов.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
Моля те, махни всички spaces между редовете..., че прилича на copy/paste, а и малко хора ще имат нервите да го изчетат.

нямам нерви да го изчета цялото , затова прочетох само че става въпрос за 4-то забравяне ...
та заеби я (ударението е на А-то).

# 3
  • Мнения: 233
на мен ми мяза на ку.....ски  истории.има причина за да не те иска наблизо,но и много да не й се отдалечаваш.има те като резерва един вид.бягай надалече от нея прекъсни всякакъв контакт с нея

# 4
  • Мнения: 79
Леле, много дълго ,бе, човек!
Ти сигурно си знаеш,но аз да кажа- не мисля, че на момичето му пука много за теб.Пък ти- цели четири пъти newsm78

Най-вероятно има нужда от винаги готов за помощ човек в БГ
И плешивите мъже са секси-давай смело напред!

# 5
  • Мнения: 647
Не се занимавай повече с това момиченце, тя явно няма чувства към теб, щом се сеща за съществуването ти само като затъне в някоя каша.

# 6
  • Мнения: 24
Подробен портрет на класическия льольо ooooh!
И на тази възраст си тръгнал да питаш, какво трябва да направиш.
Гледай напред, живей си живота, следвай собствените си цели.
Следващия път като те потърси, защото явно си някакъв мега резервен вариант, я прати.....на .......!
Не може да си толкова наивен и глупав цял живот! Grinning

# 7
  • Мнения: 2 631
Не е много дълго, просто е претъпкано с никому ненужни факти, извадени от старите ленти....
Целия ти пост можеше да се побере в 4 сложни изречения.  Crazy Май наистина си убивал работно време, а??  Mr. Green

Конкретен съвет - след всичките ти подробни перипетии - направо си я зарязвай и забравяй... за последно...

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Аре сега да го резюмираш, че нема кой да те чете...Пък после ще се изкажем по същество Grinning

# 9
  • Мнения: 0
Ей сега ще се цопне някоя съфорумка и ще каже " Стига си ревал бе мъж"  Mr. Green Аз съм преживяла къде къде по-такива таковата  Mr. Green

п.п. Личен опит  Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 953
След всичкото това четене ми идва да кажа само :
заври си я о****д на тъмно ,влажно и негостоприемно място!
За "любовната мъка"... иде рече момче белким я умориш! Я, по ведро  Wink
Ще копи/пейстна нещо от Find_NEMO , да ме прощава "Можех да го кажа и по добре ама к'ва полза ??"

# 11
  • Мнения: 1 897
Oх, нямам време и нерви да го изчета цялото, затова ще отговоря принципно.
Изживей си мъката и продължавай нататък!

# 12
  • Мнения: 0
Oх, нямам време и нерви да го изчета цялото, затова ще отговоря принципно.
Изживей си мъката и продължавай нататък!

Накратко - три пъти зарязва и забравя едно и също гадже и сега пита какво още да направи за да има възможност да я зареже още веднъж  ooooh! .... или нещо такова  Thinking

# 13
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Така де, успях да те прочета. Странна история и още по станно държание на зрял мъж  newsm78 Пич за оплакване си... 4 пъти зае...ван, 2 пъти прее...ван и седнал да задава въпроси какво да прави  Shocked  Мъка ама не любовна.
 ,, На малко над 30 съм и въпреки, че съм плешив все още успявам да се класирам тук там с готини дами стига да поискам.,,
След всичко написано от теб, това го подлагам на съмнение... явно не си много популярен...
 

# 14
  • Мнения: 2 448
Ей сега ще се цопне някоя съфорумка и ще каже " Стига си ревал бе мъж"  Mr. Green

Как да кажа на черното бяло, като си прав, прав си.  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 543
Не си спомням как точно беше, но сме се прибрали и двамата, аз звъня по телефона и я каня на среща - тя се съгласи. Излизаме на кафе лафим смеем се абе супер.

кой плати сметката?

# 16
  • Мнения: 6 993
Не си спомням как точно беше, но сме се прибрали и двамата, аз звъня по телефона и я каня на среща - тя се съгласи. Излизаме на кафе лафим смеем се абе супер.

кой плати сметката?
Joy Joy Joy

Въобще не виждам какво се занимаваш с това момиче, честно казано. Rolling Eyes
Няма смисъл.

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Егати как го емнахте човека... Аз пък го прочетох всичкото и да си призная интересно ми беше  Wink

По темата.. Лабрадор много добре го е казал - кратко, точно и стегнато.. с една дума...  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 51
mig23,Човече,не знаеш ли,че ние жените силно пазим родствената си връзка с приматите,и поради тази причина не пускаме старият клон преди да сме хванали здраво за новият Mr. GreenМного си търпял...То тва твойто граничи с мазохизъм

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
... Аз пък го прочетох всичкото и да си призная интересно ми беше  Wink
Я кажи с две изречения, че не ми е ден за четене, но пък ми е за писане Mr. Green

# 20
  • Мнения: 81
... Аз пък го прочетох всичкото и да си призная интересно ми беше  Wink
Я кажи с две изречения, че не ми е ден за четене, но пък ми е за писане Mr. Green
Хе, Клонка оправи клавиатурата и се развихри...   Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
Хе, Клонка оправи клавиатурата и се развихри...   Grinning
Леко зацикля още, обаче бива Grinning

Но не зная какво да кажа на човека, не се преборих с текста Crazy

# 22
  • Мнения: 1 727
Ти сигурен ли си , че имаш проблем или в момента имаш някакво свободно време? Wink

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 839
Ти разкази ли опитваш да пишеш? newsm78 Апробация ли е това?

# 24
  • Мнения: 2 196
Аз пък всичко прочетох. Ама няма да ви кажа кво пише. Да не съм клюкарка. Mr. Green
Пич, шута в гъза и да върви да пасе. Няма какво толкова да му мислиш.

# 25
  • Германия
  • Мнения: 240
И на мен пък  ми беше интересно да те прочета Laughing
Казали са ти другите вече, крайно време е да я забравиш окончателно и да си намериш някоя свястна, която наистина държи на теб.
Та на теб целият живот ти е минал в опити да я “забравиш“, бе човек, до пенсия ли искаш да я чакаш?

# 26
  • Мнения: 2 891
Странна работа! Вие не сте ли имали разни обекти, сексуални или любовни, към които се обръщате след всеки неуспех? такава е работата и на mig23. Ама нали е изтребител. Ще се оправи.

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
 муньовска история


Муньо!  Laughing

и въпреки, че съм плешив все още успявам да се класирам тук там с готини дами стига да поискам.


????????????????

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Добре. Прочетох го цялото!!! Crazy

Сега, аз да си питам - как така си шофьор от 15 години, при положение, че си на 30?
Къде си работил като инженер-конструктор, преди да си заършил образованието си и да си дипломиран такъв? Или имаш предвид, че си чертал нещо на някоя програма просто?
Дипломира ли се в крайна сметка?
Колко точно си плешив и откога?
Мислиш ли да емигрираш в Канада сериозно?
Като каква заработва приятелката ти в чужбина и в коя по-точно?
Приблизително колко от приятелите ти наричат майките на приятелките си "мама" като теб?

След това ще се изкажа. Mr. Green

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 22:45 от КЛОНКА

# 29
  • Мнения: 608
 Ясно е, че за много от мъжете(да не кажа всички), ние - жените сме тъмна и неразгадана Индия. В твоя разказ "твоето" момиче си те върти на малкия си пръст като резервен вариант. Да ти имам търпилото!  ooooh! Смени си имейла, пълни куфара и се радвай на живота и готините мадами.

И моля те- не наричай "мама" майката на гаджето си-адски е тъпо..

# 30
  • Мнения: 2 132
Да, бе, при положение , че се пласираш още, защо си с нея?
На един инжЕнер трябва да му светне, че те използва мацката!
На майката на момичето се казва баба или по име, но мама- не!
Евала на мацето, че си вей гъзо в Английско, а ти стоиш тук и страдаш дали да я забравиш за 4 ти път...

# 31
  • Германия
  • Мнения: 240
На майката на момичето се казва баба или по име, но мама- не!

То мама, че си е тъпо, тъпо е...но пък баба е още по тъпо  Mr. Green  ooooh!

# 32
  • София
  • Мнения: 2 840
"Мама" сигурно й е никът в Скайп. Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 13 206
Добре. Прочетох го цялото!!! Crazy

Сега, аз да си питам - как така си шофьор от 15 години, при положение, че си на 30?
Къде си работил като инженер-конструктор, преди да си заършил образованието си и да си дипломиран такъв? Или имаш предвид, че си чертал нещо на някоя програма просто?
Дипломира ли се в крайна сметка?
Колко точно си плешив и откога?
Мислиш ли да емигрираш в Канада сериозно?
Като каква заработва приятелката ти в чужбина и в коя по-точно?
Приблизително колко от приятелите ти наричат майките на приятелките си "мама" като теб?

След това ще се изкажа. Mr. Green



Сори, късно видях.. иначе щях да ти го преразкажа...

В тая чужбина дето движението е ляво  Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 2 840
В тая чужбина дето движението е ляво  Laughing
Ясно значи що се мята по оградите тук, от дългата "обратна" практика ще да е.

# 35
  • Мнения: 17 546
Никога в този форум не съм изчитала толкова безкраен първи пост! ooooh! Ма тоя го прочетох Laughing
Хората са казали "три пъти за щастие" от там нататък няма смисъл. Момата не знае какво иска... Ще си туриш беля на главата. Ба си, колко пък е незабравима! Thinking

# 36
  • Мнения: 28
Ей сега ще се цопне някоя съфорумка и ще каже " Стига си ревал бе мъж"  Mr. Green Аз съм преживяла къде къде по-такива таковата  Mr. Green

п.п. Личен опит  Grinning

Постовете на Немо са ми любими  Laughing
Иначе по темата - другия път като реши да се свърже с теб, просто се направи на ущипан и спри контакта с нея. И аз съм била така - резерва. Като притрябвам се пише, звъни, иначе потъвам в забрава. Е, не си заслужава  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 13 206
В тая чужбина дето движението е ляво  Laughing
Ясно значи що се мята по оградите тук, от дългата "обратна" практика ще да е.

Е да де... макар че вече и аз се обърках къде точно е джаснала колата  Rolling Eyes

П.С. Да не се сърди авторът, ама се сещам за една приказка във връзка със забравянето  Wink
Как да те забраим, ка'т не моем те запомним  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 233
ееееееех,момичета признайте си без бой всяка иска да е незабравима по много пъти.
за момчето явно това е първата му истинска сляпа любоф,
той е раздвоен: хем не я иска ,хем  тича подир нея (като проститутка на повикване)като му дзвънне.
въпросът му е как да излекува любовната мъка.
начина със забравянето е повече от ясно че не става дайте други идеи Thinking

# 39
  • София
  • Мнения: 2 840
Ще ме извините, ама аз мъка, освен в заглавието, нийде не видях из текста.
Освен това и самото заглавие не ми е съвсем ясно, с оглед на изложеното в самия текст. Лирическият герой не знае какво да прави с мъката или с жената?! Щото в текста той не страда, а се чуди дали ПАК да забрави мадамата или да не се прави, че я е забравил. Демек, имам усещането, че се колебае дали да се 'аби с нови гаджета, докато мацката го подири пак, или да си кара на мануална терапия и да не си разпилява енергията с глупости. Mr. Green
Никъде не се жалва, че му липсва секс, любов и т.п. дреболии. За сметка на това дава обстойни описания на неясните си подозрения, че е мамен - това с червения конец и леенето на куршум така и не схванах какво го беше впечатлило, а и той не изясни. Изобщо, човекът е някакъв Инч Хай и това явно му е приятно.

# 40
  • Мнения: 233
- това с червения конец и леенето на куршум така и не схванах какво го беше впечатлило,
момакът не е доразбрал ,че момата му дава нишан явно,затуй си е тръгнала.обидена е .

# 41
  • Мнения: 5 468
Аз имах търпението да изчета цялата тема... Ами какво да ти кажа... поомръзнал си й, няма я любовта, която е била преди... може би има някой в чужбина, който й вдига адреналина, та ти й се виждаш вече ...обикновен. Но няма как, след толкова години.
Лесно е да ти се каже - забрави я..., ама то няма какво друго да ти се каже в случай, като не те търсят и те искат по навик.
Някакси я преодолей. Опитай с друга  Tired.

# 42
  • Мнения: 4 651
Тая история ми напомня на моята първа, голяма и незабравима любов, с която дълги години се виждахме по веднъж, два пъти, разправяхме си любовните мъки и  всеки четкаше самочувствието на другия, че не е напълно забравен и на майтап си обещавахме, че ако друг "не ни вземе", ще вземем да се вземем пак ние двамата в крайна сметка. Само, че и двамата ни беше ясно, че няма да стане тая работа, пък ти си взел, че си повярвал......

# 43
  • Мнения: 4 380
Страхотен разказ. Имаш литературен дар- съхрани го и продължавай да пишеш!  Прочетох го на един дъх.

По темата, мога да ти кажа защо не се връща- няма и да се върне скоро. Нали сме в подобни ситуации.

Може да има чувства към теб, но не е силна тръпка, иначе отдавна да е долетяла. Може би смята че всеки път при първия знак от нейна страна ще си неин.
Вместо да мислиш за тръстиката (Канада), си оправяй живота в България! Ако не го можеш там, няма да го можеш никъде. Като станеш богат бизнесмен, на колене ще допълзи. Wink А там вече мисли какво ще я правиш.

Може да има и друга причина да се държи така. Може да има силни чувства към теб, но да има нещо, някакво качество, което я отблъсква от строене на сериозни и дълги отношения. Така тя сама се разкъсва между мисълта да те остави и желанието да е с теб.

Мен лично много би ме отблъснала способността на мъжа толкова лесно "да ме забрави". Ако го може, значи не ме обича така силно както бих искала за да бъда с него.

Предполагам за нея финансовата несигурност с теб също е фактор. Помисли какво (колко) можеш да и дадеш!

п.с. Коя зодия сте ти и тя?

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 01:00 от xenia

# 44
  • Мнения: 4 380
На майката на момичето се казва баба или по име, но мама- не!

Ще каже някой на майка ми баба и ще изхвърчи на секунта! Naughty

Кой ти каза как се казвало на майката на момичето? Shocked

# 45
Цитат на: kookai
Подробен портрет на класическия льольо
И на тази възраст си тръгнал да питаш, какво трябва да направиш.
Гледай напред, живей си живота, следвай собствените си цели.
Следващия път като те потърси, защото явно си някакъв мега резервен вариант, я прати.....на .......!
Не може да си толкова наивен и глупав цял живот!
Първо се разсмях на това.
Но определеноуникалния фаворит,на който се смях така както отдавна не сам е КЛОНКА
 
Цитат на: КЛОНКА
Добре. Прочетох го цялото!!!

Сега, аз да си питам - как така си шофьор от 15 години, при положение, че си на 30?
Къде си работил като инженер-конструктор, преди да си заършил образованието си и да си дипломиран такъв? Или имаш предвид, че си чертал нещо на някоя програма просто?
Дипломира ли се в крайна сметка?
Колко точно си плешив и откога?
Мислиш ли да емигрираш в Канада сериозно?
Като каква заработва приятелката ти в чужбина и в коя по-точно?
Приблизително колко от приятелите ти наричат майките на приятелките си "мама" като теб?

След това ще се изкажа.

 hahaha

Цитат на: КЛОНКА
Ще ме извините, ама аз мъка, освен в заглавието, нийде не видях из текста.
Освен това и самото заглавие не ми е съвсем ясно, с оглед на изложеното в самия текст. Лирическият герой не знае какво да прави с мъката или с жената?! Щото в текста той не страда, а се чуди дали ПАК да забрави мадамата или да не се прави, че я е забравил. Демек, имам усещането, че се колебае дали да се 'аби с нови гаджета, докато мацката го подири пак, или да си кара на мануална терапия и да не си разпилява енергията с глупости.
Никъде не се жалва, че му липсва секс, любов и т.п. дреболии. За сметка на това дава обстойни описания на неясните си подозрения, че е мамен - това с червения конец и леенето на куршум така и не схванах какво го беше впечатлило, а и той не изясни. Изобщо, човекът е някакъв Инч Хай и това явно му е приятно.
Joy уникално беше! Благодаря да си жева и здрава!

  А относно автора и "проблематиката" на темата-опитай се да си намериш друга.Успех! Нали издържаш на изкушения не се оставяй оная и майка и пак да те обсебват.

# 46
  • Мнения: 871
историята си е ок, особено ако автора се включи отново  Laughing

Не виждам защо трябва да правиш нещо с "мъката" - живей си живота и чакай да видиш какво ще се случи. Все пак не пренебрегвай собствените си приоритети, че тогава може да се окаже драма  Crazy Решения от типа: "от понеделник преставам да пуша" или "н-ти път решавам да я забравя" - показват сериозен недостатък в характера. Ако искаш нещо от живота, просто си го вземи   bouquet

# 47
  • Мнения: 2 891
На майката на момичето се казва баба или по име, но мама- не!

Ще каже някой на майка ми баба и ще изхвърчи на секунта! Naughty

Кой ти каза как се казвало на майката на момичето? Shocked

И в края от който произлиза баша ми се казва "баба" и "деде" на родителите на булката  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 4 380
На майката на момичето се казва баба или по име, но мама- не!

Ще каже някой на майка ми баба и ще изхвърчи на секунта! Naughty

Кой ти каза как се казвало на майката на момичето? Shocked

И в края от който произлиза баша ми се казва "баба" и "деде" на родителите на булката  Mr. Green

Вървете си на село и си викайте както си искате. Joy
Родителите ми са баба и дядо само за внуците си.

# 49
  • Мнения: 1 897
Уф, прочетох го и аз...
Нещо не ми се връзва, та да попитам.
Пич, къде го учи това задочното за инженер-конструктор?

# 50
  • Мнения: 4 380
Уф, прочетох го и аз...
Нещо не ми се връзва, та да попитам.
Пич, къде го учи това задочното за инженер-конструктор?

Никъде не е забранено да се работи докато следваш редовно.

# 51
  • Мнения: 1 897
Не е забранено, ама той пише, че са се прехвърлили задочно. Стори ми се странно, та затова питам.

Виждахме се от време на време по лекции, после тя се прехвърли задочно, а аз започнах да работя, прекъснах за една година, после записах задочно и наистина я забравих.

Пък и ако е бил в първи курс през 1998 и се окаже, че сме учили в един и същ университет може и да ги познавам лично нашите герои.  Mr. Green

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 09:39 от Ulia

# 52
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
xenia, много добре си го написала. Съгласна съм с всяка една дума от постовете ти по темата. Моето мнение е абсолютно същото, включително и обръщението към родителите на жената (баба и дядо, как пък не  Naughty).

# 53
  • София
  • Мнения: 2 840
Пич, къде го учи това задочното за инженер-конструктор?
Никъде не е забранено да се работи докато следваш редовно.
Не е.
Но не и като инженер-конструктор.
Не и преди да се дипломира.
Не и в България. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 28
Може да е бил асистент някакъв  newsm78 Моя приятел е почти накрая на образованието си и никъде не го искат без завършено (и той инженер).
Ама няма да е лошо да се включиш и ти, човече, да поразясниш. Или с тоя дъъъълъг пост ти се изчерпва форумския живот  Thinking

# 55
  • Мнения: 233

Ама няма да е лошо да се включиш и ти, човече, да поразясниш. Или с тоя дъъъълъг пост ти се изчерпва форумския живот  Thinking
чакай да си вземе дъх,тоя дълъг пост как се пише.трябва му почивка,кокалчетата на пръстите го болят.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 840
Може да е бил асистент някакъв  newsm78 Моя приятел е почти накрая на образованието си и никъде не го искат без завършено (и той инженер).
Възможно е да чертал нещо, ако владее добре специализираните програми. Чисто техниески изпълнител. Но той твърди, че е работил като инженер-конструктор, преди да се дипломира. Което си е сферата на фантазиите, най-меко казано. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 727
Възможно е да чертал нещо, ако владее добре специализираните програми. Чисто техниески изпълнител. Но той твърди, че е работил като инженер-конструктор, преди да се дипломира. Което си е сферата на фантазиите, най-меко казано. Mr. Green

Тук си в голяяяма грешка!:) Пиша за конкретния случай:)

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 14:15 от MIK

# 58
  • София
  • Мнения: 2 840

Възможно е да чертал нещо, ако владее добре специализираните програми. Чисто техниески изпълнител. Но той твърди, че е работил като инженер-конструктор, преди да се дипломира. Което си е сферата на фантазиите, най-меко казано. Mr. Green

Тук си във голяяяма грешка!:) Пиша за конкретния случай:)
Кой "конкретен" случай?
Познаваш автора? Mr. Green

Ясно, че човекът не е учил и не е работил  София, но не вярвам на други места в страната някой да работи като инженер-конструктор, без да е дипломиран такъв. Не може да се подписва под проекти. Не става. Нито като инженер, нито като архитект може да работи някой, преди да се е дипломирал. Може да е бил някакъв КАД-оператор или нещо такова. А ако все пак са му поверявали да прави конструкции, значи някой друг се е подписвал. Първо учил-недоучил, прекъснал, пък се прехвърлил задочно, а отгоре на това, още в началните курсое вече работел като специалист. Тоя трябва да е някакъв природен талант. И става като във вица "Като се знам аз какъв инженер съм, направо ме е страх да ида на лекар" Mr. Green

Да не говорим колко странно се е преориентирал към ИТ технологиите, ама това вече изобщо не ме вълнува.
Цялата тема изобилства от художествени хрумвания. Така да ги наречем. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 924
Човека удави вече мъката Mr. Green, а пък вие още го мислите

# 60
  • Мнения: 1 727

Възможно е да чертал нещо, ако владее добре специализираните програми. Чисто техниески изпълнител. Но той твърди, че е работил като инженер-конструктор, преди да се дипломира. Което си е сферата на фантазиите, най-меко казано. Mr. Green

Тук си във голяяяма грешка!:) Пиша за конкретния случай:)
Кой "конкретен" случай?
Познаваш автора? Mr. Green

Ясно, че човекът не е учил и не е работил  София, но не вярвам на други места в страната някой да работи като инженер-конструктор, без да е дипломиран такъв. Не може да се подписва под проекти. Не става. Нито като инженер, нито като архитект може да работи някой, преди да се е дипломирал. Може да е бил някакъв КАД-оператор или нещо такова. А ако все пак са му поверявали да прави конструкции, значи някой друг се е подписвал. Първо учил-недоучил, прекъснал, пък се прехвърлил задочно, а отгоре на това, още в началните курсое вече работел като специалист. Тоя трябва да е някакъв природен талант. И става като във вица "Като се знам аз какъв инженер съм, направо ме е страх да ида на лекар" Mr. Green

Да не говорим колко странно се е преориентирал към ИТ технологиите, ама това вече изобщо не ме вълнува.
Цялата тема изобилства от художествени хрумвания. Така да ги наречем. Mr. Green[/size]




И аз не вярвам винаги и на всичко, но и не влизам в излишен спор:)

# 61
  • Мнения: 51
На майката на момичето се казва баба или по име, но мама- не!

Ще каже някой на майка ми баба и ще изхвърчи на секунта! Naughty

Кой ти каза как се казвало на майката на момичето? Shocked
                                                                                                                                                                                                                      Майка и пък ме намери по скайпа. Как е успяла незнам. Ще я питам някой ден, (аз работя с компютри и почти постоянно съм онлайн) и ми вика "Ние с татко и те харесваме, знаеме, че се обичате и искаме да се съберете пак и да създадете семейство" - Тука паднАх от коня. Добре, че беше по скайп и не се налагаше да се гледаме в очите - щях да умра от срам. Аз с мама малко трудно комуникирам, не че е лоша, но все за нещо ще ме скастри, докато татко и е мъж на място. Смотолевих там нещо от сорта за подкрепата им и т.н. Мама каза още, че щерката била обещала тази есен да се прибере. Ще видим - помислих си. Аз вече не питам защото на сила хубуст не става, пък и да не ме излъже пак нещо.

# 62
  • Мнения: 1 727
На майката на момичето се казва баба или по име, но мама- не!

Ще каже някой на майка ми баба и ще изхвърчи на секунта! Naughty

Кой ти каза как се казвало на майката на момичето? Shocked
                                                                                                                                                                                                                      Майка и пък ме намери по скайпа. Как е успяла незнам. Ще я питам някой ден, (аз работя с компютри и почти постоянно съм онлайн) и ми вика "Ние с татко и те харесваме, знаеме, че се обичате и искаме да се съберете пак и да създадете семейство" - Тука паднАх от коня. Добре, че беше по скайп и не се налагаше да се гледаме в очите - щях да умра от срам. Аз с мама малко трудно комуникирам, не че е лоша, но все за нещо ще ме скастри, докато татко и е мъж на място. Смотолевих там нещо от сорта за подкрепата им и т.н. Мама каза още, че щерката била обещала тази есен да се прибере. Ще видим - помислих си. Аз вече не питам защото на сила хубуст не става, пък и да не ме излъже пак нещо.


Мама и с ударение, малко грубичко ще прозвучи (както примерно татко и). Може да е майка и, но ако девойката се изразява "мама", просто начин на изказ Wink

# 63
  • Мнения: 6
Аз работя в машиностроителна компания и то доста голяма.
Последната година назначихме трима младежи на длъжност технолог и инженер-конструктори. И тримата бяха пред завършване и им предстоеше дипломиране.

Така че не бъдете толкова категорични, когато твърдите че това е невъзможно.

# 64
  • Мнения: 619
Да...преживяла съм го...
Виждаш фактите,разума говори едно, но пустото сърце и чувства....те са на друго мнение.
И пак съвета ми е... да я забравиш.. завинаги...

# 65
# 66
  • Мнения: 1 727

Не е сигурно, може да си е направил изводите Simple Smile

# 67
  • Мнения: 619
Аз мисля,че автора е много наясно със ситуацията...
Но.. ако сам не вземе решение да се приключи веднъж за винаги.... няма да стане Simple Smile колкото и да го убеждаваме тук.

# 68
  • Мнения: 2 631

Хаха... Това трябва да го добавят към емотиконите на форума!!!  Joy

# 69
  • Мнения: 124

Хаха... Това трябва да го добавят към емотиконите на форума!!!  Joy

 newsm10 newsm10 newsm10

По темата: Пич, ти колко пъти искаш още да се връщаш в първи клас?

# 70
  • Мнения: 11
Аз мисля,че автора е много наясно със ситуацията...
Но.. ако сам не вземе решение да се приключи веднъж за винаги.... няма да стане Simple Smile колкото и да го убеждаваме тук.

Понякога е нужна малко помощ,нали Wink
btw Жасмино,аварата ти е отвратителен Grinning

# 71
  • Мнения: 0
Аз мисля,че автора е много наясно със ситуацията...
Но.. ако сам не вземе решение да се приключи веднъж за винаги.... няма да стане Simple Smile колкото и да го убеждаваме тук.

Наясно  newsm78 не ми се вЕрва нещо.

Да сбъркаш веднъж е човешко, да повториш грешката - айде случва се, ама да потретиш  newsm78 че сега и да почетвъртваш ... баси. или е толкова залюхан, че друга не му връзва или му е кеф да е резервна гума или  е ескимос ... Mr. Green имаше един филм за Дерсу Узала. Там било практика като ти дойде гост да му оставиш жена си да се 'посмеят'. Когато пътешественика го попита защо е така - той каза:
- Ако му дадеш шейната си или копието си - може да ти ги върне счупени, но жената ще си я вземеш като нова ...  Grinning

Та и автора - ко'и е на мацката - боцнали са я тук и там няколко пъти - кат' нова е  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 405
Прочетох за няма и 5 мин. Според мен мацката много добре знае какво прави, ама ти още не си решил да я зарежеш. Вътрешно съм 99% сигурна, че знаеш, че това трябва да направиш, та въпроса ми е т.е. два са: 1 - какво чакаш, не ти ли се завива свят   да се въртиш на малък женски пръст, и 2- на какво ли се надяваш?!?! За мене тази връзка няма бъдеще! Съжалявам, по-добре тръгни напред, докато още "се пласирваш" както ти се изрази! Peace Успех!! Simple Smile

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 839
И още един въпрос - автора ще благоволи ли да се включи най-после!?

# 74
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Като се видяхме в България гледам аз червен конец на ръката и и питам за какво е.

Да не е бременна, нали някои по-суеверни бременни си връзват червени конци?  Laughing

Иначе, луда работа твоята история. С тези безброй забравяния... а момата си те върти на малкия пръст  Crazy

# 75
  • Мнения: 1 788
Странна работа са хората - когато жената е чувствителна - браво, много хубава черта...
Обаче, когато един мъж е чувствителен, той автоматично става "льольо", "шматка", "незрял", "не бил съвсем вървежен" и т.н.

Много ясно, че всеки човек се влюбва, независимо на каква възраст е - в това няма нищо лошо...
А това, че прощаваш и си готов да приемеш мацката отново и отново, говори не за твоята глупост, а за сериозното ти отношение към нея...
Причините за нейното държание може да са много. Не винаги нещата са такива, каквито ги мислим, че са...
Така че, най-добре, дай време и на себе си да помислиш трезво, не се надявай на нещо много сериозно от нейна страна.
Остави я и тя да направи своя избор.
Т.е. пусни се по течението, но не загърбвай живота си тук, заради нея...

# 76
  • Мнения: 0
Странна работа са хората - когато жената е чувствителна - браво, много хубава черта...
Обаче, когато един мъж е чувствителен, той автоматично става "льольо", "шматка", "незрял", "не бил съвсем вървежен" и т.н.


Много ясно, че всеки човек се влюбва, независимо на каква възраст е - в това няма нищо лошо...
А това, че прощаваш и си готов да приемеш мацката отново и отново, говори не за твоята глупост, а за сериозното ти отношение към нея...

Напълно съгласен.


Ако и тя беше сериозна - бих го оправдал - впрочем - ако той я беше зарязвал 3 пъти заради друга - тя би ли го приела  newsm78 пак  newsm78 и пак  newsm78 ....

# 77
  • Мнения: 608
Един мъж от форума ми помогна да намеря книгата "Мъжете от Марс, жените- от Венера"
Мисля, че нашето приятелче тук е от Венера Grinning
Без лоши чувства  Peace

# 78
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Пич, готин си, но не си случил на мацка. Това е първия дълъг постинг , който чета целия.

# 79
  • София
  • Мнения: 397
 Ох, тоя червен конец и аз съм го виждала само на бременни. При всички случаи не й е чиста работата на твойта любима. Каквото и решение да вземеш, не се отмятай от него. Няма смисъл да изтриеш нейния телефон, а после да й даваш твоя. Според мен трябва да си поговориш много добре с...майка й. Не се притеснявай, явно сте в един отбор и ще ти се изяснят много неща- и за парите, и за колата и за други работи. Тогава ще прецениш вече, ще ви бъде ли или не.

# 80
  • София
  • Мнения: 127
Наркотици... Много алогични действия от нейна страна... Пък и това с родителите и, дето са те избрали... Тези лъжи за щяло и нещяло ме навеждат винаги първосигнално към темата за наркотиците.

# 81
  • Мнения: 619
Аз мисля,че автора е много наясно със ситуацията...
Но.. ако сам не вземе решение да се приключи веднъж за винаги.... няма да стане Simple Smile колкото и да го убеждаваме тук.

Понякога е нужна малко помощ,нали Wink
btw Жасмино,аварата ти е отвратителен Grinning
Не го гледай тогава  Crazy

# 82
  • Мнения: 3
Тук угода няма . Пишел човека много пише защото му е мъка и добре че е писал че да има какво да чета аз днес . Ще ти мине споко жени жени колкото искаш на този свят и п. нещастни също има много дето не знаят как да подредят приоритетите си в живота .Хайде мисли за други неща  и ще я забравиш за няколко месеца .Огледай се ослушай се ако мине влак не бегай а го хващай че  годинките и те бегат .

# 83
  • Мнения: 36
Има шанс нещата между вас да се получат, но е малко вероятно.
Ако не ти харесва картинката на 40 пак да си сам и да я чакаш, по - добре се опри на сладкодумието си и на славата, която се носи на плешивите мъже и си гледай щастието с някоя друга жена.
Напълно те разбирам, обаче!
За тези дето чели - недочели изказват мнения, а особено за онези, които за да се изкажат искат резюме: Абе хора, не е задължително да сте на всяко гърне мерудия!!!

# 84
  • Мнения: 0
търсих някаква тема тука за "любоф" и ето че открих тая хубава измамна поетична дума, та и поствам тук.

на 27 съм, не съм "семейна" каквото и да означава това, нямам дете и т.н.
единствиното, което искам да споделя, е че най-тежкото и тъжно нещо на тоя свят е когато видиш как някой е неспособен да промълви и най-простичката дума "благодаря", гледайки те в очи. да видиш как това "благодаря" е скрито във всеки един жест, дори казано по причина безкрайно различна от истинската, но невъзможно за произнасяне в "сериозния живот".
знаете ли, няма по-тъжно от това, защото то ти открива безпощадната реалност - че чувствата, колкото и чисти и ненараняващи да са те.....ако някъде тлее такова нещо като "любов" то тя не наранява - никога,защото знае,че не е боксов мач, а нещо..............всъщност само исках да кажа, че тези чувства нямат абсолютно никакво значение в нашата "реална и сериозна ДЖУНГЛА на (поправка) Общоприетото". и да, в един миг човек трябва да се примири с това, че е животно преди това да е човек.

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 11:31 от MyEyes

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 839
MyEyes, супер объркващо си го написала  newsm78, Използвай главна буква след точката де!

Общи условия

Активация на акаунт