Любовна мъка - какво да я правя?

  • 9 609
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 543
Не си спомням как точно беше, но сме се прибрали и двамата, аз звъня по телефона и я каня на среща - тя се съгласи. Излизаме на кафе лафим смеем се абе супер.

кой плати сметката?

# 16
  • Мнения: 6 993
Не си спомням как точно беше, но сме се прибрали и двамата, аз звъня по телефона и я каня на среща - тя се съгласи. Излизаме на кафе лафим смеем се абе супер.

кой плати сметката?
Joy Joy Joy

Въобще не виждам какво се занимаваш с това момиче, честно казано. Rolling Eyes
Няма смисъл.

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Егати как го емнахте човека... Аз пък го прочетох всичкото и да си призная интересно ми беше  Wink

По темата.. Лабрадор много добре го е казал - кратко, точно и стегнато.. с една дума...  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 51
mig23,Човече,не знаеш ли,че ние жените силно пазим родствената си връзка с приматите,и поради тази причина не пускаме старият клон преди да сме хванали здраво за новият Mr. GreenМного си търпял...То тва твойто граничи с мазохизъм

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
... Аз пък го прочетох всичкото и да си призная интересно ми беше  Wink
Я кажи с две изречения, че не ми е ден за четене, но пък ми е за писане Mr. Green

# 20
  • Мнения: 81
... Аз пък го прочетох всичкото и да си призная интересно ми беше  Wink
Я кажи с две изречения, че не ми е ден за четене, но пък ми е за писане Mr. Green
Хе, Клонка оправи клавиатурата и се развихри...   Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
Хе, Клонка оправи клавиатурата и се развихри...   Grinning
Леко зацикля още, обаче бива Grinning

Но не зная какво да кажа на човека, не се преборих с текста Crazy

# 22
  • Мнения: 1 727
Ти сигурен ли си , че имаш проблем или в момента имаш някакво свободно време? Wink

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 839
Ти разкази ли опитваш да пишеш? newsm78 Апробация ли е това?

# 24
  • Мнения: 2 196
Аз пък всичко прочетох. Ама няма да ви кажа кво пише. Да не съм клюкарка. Mr. Green
Пич, шута в гъза и да върви да пасе. Няма какво толкова да му мислиш.

# 25
  • Германия
  • Мнения: 240
И на мен пък  ми беше интересно да те прочета Laughing
Казали са ти другите вече, крайно време е да я забравиш окончателно и да си намериш някоя свястна, която наистина държи на теб.
Та на теб целият живот ти е минал в опити да я “забравиш“, бе човек, до пенсия ли искаш да я чакаш?

# 26
  • Мнения: 2 891
Странна работа! Вие не сте ли имали разни обекти, сексуални или любовни, към които се обръщате след всеки неуспех? такава е работата и на mig23. Ама нали е изтребител. Ще се оправи.

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
 муньовска история


Муньо!  Laughing

и въпреки, че съм плешив все още успявам да се класирам тук там с готини дами стига да поискам.


????????????????

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Добре. Прочетох го цялото!!! Crazy

Сега, аз да си питам - как така си шофьор от 15 години, при положение, че си на 30?
Къде си работил като инженер-конструктор, преди да си заършил образованието си и да си дипломиран такъв? Или имаш предвид, че си чертал нещо на някоя програма просто?
Дипломира ли се в крайна сметка?
Колко точно си плешив и откога?
Мислиш ли да емигрираш в Канада сериозно?
Като каква заработва приятелката ти в чужбина и в коя по-точно?
Приблизително колко от приятелите ти наричат майките на приятелките си "мама" като теб?

След това ще се изкажа. Mr. Green

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 22:45 от КЛОНКА

# 29
  • Мнения: 608
 Ясно е, че за много от мъжете(да не кажа всички), ние - жените сме тъмна и неразгадана Индия. В твоя разказ "твоето" момиче си те върти на малкия си пръст като резервен вариант. Да ти имам търпилото!  ooooh! Смени си имейла, пълни куфара и се радвай на живота и готините мадами.

И моля те- не наричай "мама" майката на гаджето си-адски е тъпо..

Общи условия

Активация на акаунт