Кой иска тънка талия (като на оса)?

  • 4 434
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 464
Лелеее,как съм забравила и аз любимото ми упражнение от малка ooooh!къде съм спала не знам...утре тичам и си купувам обръч...па да видим каква оса ще стана Joyобичам ви!

# 31
  • Мнения: 121
Хайде и мен ме запалихте newsm44
Купих си обръч пластмасов възможно най-големия и пак нещо не ставам Embarassed
Успявам да го задържа малко по-продължително само като си стегна корема, ама забравям да дишам и като си поема въздух и обръча пада.
Ех като деца голямо въртене падаше ама сега нещо хич не става, но продължавам с опитите. Докато мъжо е в командировка, че иначе ще умре от смях newsm62

# 32
  • Мнения: 781
установих, че натоварването е по-голямо и въртенето по-трудно, когато краката са събрани, когато се разтворят и леко приклекнете с прибран навътре таз/съответно и стегнато коремче/ е далеееч по-лесничко Wink

# 33
  • Мнения: 2 673
и аз си купих един , ама пада - явно ми е малък , та откъде да си взема по-голям newsm78

# 34
Силве,продължавай да се бориш с обръча,но се отпусни и като решиш да се захванеш с въртене се настрой,че ще го въртиш доста дълго..и ще стане.  Hug аз уж не можех да изкарам повече от трийсетина секунди пък един ден реших да повъртя повече и то взе,че стана...е да първият път падаше доста  Thinking ,но след тва вече...... smile3521

Рали,това и аз го открих,ама пусто ми е много трудно..  newsm78 вмъквам и такъв момент въвъ въртенето ама то е както си въртя по принцип и по едно време си събера крачката за трийсетина секунди и после пак си го въртя нормално..ще пробвам да се поусъвършенствам  Crazy вече съм луднала...днес 2 часа въртях.първо един-от 6 до 7 вечерта и после още един от 10,30 до 11,30..и се чувствам чудесно   newsm10

mmoiri,виж някъде по пазарите около вас..би трябвало да има.макар,че сигурна ли си,че ти е малък или не си свикнала...?

# 35
  • Мнения: 1 680
Запалих се и аз и купих обръч, но повече от 3 секунди не успявам да го задържа. Дали пък не ми е малък?  newsm78
Моля някоя мама, която успешно го върти да му измери обиколката, за да разбера дали проблемът е в мен или в обръча. Crazy
Наврамете го въртях като виртуоз, толкова ли одъртях.  Thinking

# 36
  • Мнения: 2 673
Наврамете го въртях като виртуоз, толкова ли одъртях.  Thinking

и аз се чудя за мен си , или толкова съм наляла Thinking

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 375
Нека този, който е купил достатъчно голям обръч от София наскоро, да каже откъде. Благодаря.

# 38
  • Мнения: 3 611
Моля някоя мама, която успешно го върти да му измери обиколката, за да разбера дали проблемът е в мен или в обръча. Crazy

Преди малко премерих обиколката от външната страна на моя. Точно 248 см. е.

# 39
  • Мнения: 1 680
Аууу, значи аз съм дървото. ooooh! Моят е 257см.
Купих го от детския магазин в супера на пазара на Мусагеница за 4,50лв.
Сега остава и да се науча да го въртя.

arrows благодаря. А твоят с пълнеж ли е?

# 40
  • Мнения: 121
И моят е приблизително 2,50м, взех го от едно малко магазинче за играчки на Криволак за 4,10лв.
И аз се присъедибавм към неуспешно въртящите обръча, но не се отказвам Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 3 611
Аууу, значи аз съм дървото. ooooh! Моят е 257см.
Купих го от детския магазин в супера на пазара на Мусагеница за 4,50лв.
Сега остава и да се науча да го въртя.

arrows благодаря. А твоят с пълнеж ли е?

Да.
С пълнеж е, но не съм сигурна точно вода ли е.

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808
Мдааа и аз си купих, даже и аватара си смених, щото направо сме 1:1
 Joy Joy Joy
Въртенето не ми се удава още и все пада, но то и от навеждането и усилията да се кълчотиш, пак файда hahaha hahaha

# 43
  • Мнения: 781
Мдааа и аз си купих, даже и аватара си смених, щото направо сме 1:1
 Joy Joy Joy
Въртенето не ми се удава още и все пада, но то и от навеждането и усилията да се кълчотиш, пак файда hahaha hahaha
smile3532 точно така, продължавай в същия дух и ще стане Wink

А мойте обръчи си ги взех от " Детски рай" в Редута и обиколката от вътр.им страна е 75 см.  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт